Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 49

Thread: Мутри вилняха на околовръстното.

  1. #1
    започва да се пристрастява Maximus's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Rome
    Posts
    99

    Default Мутри вилняха на околовръстното.

    Мутри вилняха на околовръстното.
    25 години либерална демократична система.
    2/3 ти от времето на тоталитарния режим.
    Какво имаме до тук.
    Шивачки , неустойчив туризъм, слаби земеделие и животновъдство, никаква индустрия , никаква енергетика и ужасяваща престъпност и битова и организирана и мафия. Дълг ......голям. 2 изтребителя.
    За 45 години тоталитаризъм Стотици работещи промишлени обекта, десетки хидротехнически обекти, големи енергийни обекти, тецове, аец, вецове, топлофикации, устойчиви курортни комплекси, научни постижения, мелиоративни системи. Добро земеделие и животновъдство. Силни системи за сигурност. Дълг ... вие кажете. Армия... вие кажете.. .
    Децата ни трябва да знаят каква България имахме..........
    За пореден път аз влизам в бой.
    Последният истински сега предстои.
    За такъв ден живей.
    За такъв ден умри.

  2. #2
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    бре да му се не знае ... гадна работа държавата мина от държавни в частни ръце и се наложи да се преструктурират пазарите и търсенето и най-вече да се манипулират и моделират вкусове щото е страшно човек да има пари то свободата не е като леба ако имаш пари всичко моеш направиш с тях а като немаш - нищо не моеш направиш... механизъм за контрол да, имали сме право на избор - имаме си винаги и всеки има право на избор това няма как да се отнеме никому ...
    Максимон е прав, въпреки че е леко краен.

    ---------- Post added at 21:53 ---------- Previous post was at 21:50 ----------

    по темата обаче и тази история с мутрафоните на околовръстното ми е леко гнила ... Максимус кажи ти какво мислиш че аз още разсъждавам...

    ---------- Post added at 21:55 ---------- Previous post was at 21:53 ----------

    значи две коли с тъмни стъкла се движели агресивно някаква баничарка била натикана и изблъскана от пътя ... околовръстното е голям път и къде да е натикана и притисната ??? после пък баничарката спира засечена от колите и оттам (колите) излизат няколко човека, които пребиват шофьора на баничарката ??? по колата щети няма ??? а сега дайте ми теории?

  3. #3
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Тоя с баничарката.............що ли ми звучи познато?
    Май и друг път съм виждал келеши да слаломират между колите, та и мен са ме сърбяли ръцете.

    Разликата е в това, че този път този е изнервил не когото трябва.

    Не че оправдавам саморазправата.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  4. #4

    Default

    Срещнали са се две групи със самочувствие и едната е доказала на другата, че е по-специализирана.
    Хвърлянето на полупълна бутилка с вода срещу агресиво движещ се автомобил си е пълна липса на самосъхранение.
    Има аналогия със случаят във Враца - едните си мислят, че са голяма работа, но се оказва, че другите са по-голяма.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  5. #5
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Аз до колкото разбрах тоя със счупените зъби каза, че бил некав фитнес треньор. Най-вероятно след като са се засичали един друг, онея са свалили стъклата и почнали да се псуват, при което е имало нещо от сорта, "аре спри да се разберем" и ония понеже нали бачка във фитнес, не е очаквал, че другите па са боксьори Таа грешката му е била, че не се е сетил за правилото, че винаги има и по-голема риба в морето...
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  6. #6
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Каквото и да е станало, не е това начина и не с тази жестокост! Колкото и на голям да се е направил. Да не говорим че са били и жената...
    за такива! Нямат място между нас!


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  7. #7
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Е, да никой не казва, че това е начина, но всеки иска да е батка, а не става така.

    Карай си нормално, пазиш се от идиотите максимално и не се правиш на Чък Норис по улиците - гарантирано няма кой да слиза да те бие и да те избутва от пътя....
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  8. #8
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Значи изберета ма за премиер и в и гарантирам че в рамките на месец агресията по пътищата ще намалее от 100% до 1% макс.Просто ще прокарам закон притежаването на мпс да става само с разрешително което трябва да отговаря на следните изисквания:



    1) Лицето да е на минимум 30 години

    2) Лицето да не е осъждано

    3) Да има официялна работа

    4) Да не е лежало по психодиспансери или комуни

    5) Да докаже произхода на средтсвата за покупка на мпс и платени данъци върху тях

    6) Да няма задължения към държавата от никакво
    естество.


    Като се въведе и едно изискване да няма право да дава на друго лице да управлява мпс-то,и при нарушение на това изискване да му се отнема разрешително за притежание на мпс доживотно.



    Гарантирам че на 99% по пътищата ще останат само нормални хора,няма да има задръствания,по малко ще се замърсява околната среда,който иска кола и няма работа ще бъде стимулиран да си потърси работа,и държавата ще има сметка да инвестира в градски транспорт и екологично предвижване, на колело както е в белите държави.Българина може да е много примерен гражданин,ама трябва дебелата тояга(историята го е доказала многократно),почнеш ли да му пускаш фъндък почва да ти се качва на юя.
    Last edited by кученцетоОгиитаткоДоги; 26-02-2016 at 01:17.
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  9. #9

    Default

    Едните са били малко по-първични от другите, но и в двете страни се е влял адреналин.
    И мен са ме засичали олигофрени по улиците на София с думите "Селяк", имайки предвид регистрацията ми, но винаги съм посрещал с нашмешка всичко това имайки предвид поведението и автомобилите им.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  10. #10
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by кученцетоОгиитаткоДоги View Post
    Значи изберета ма за премиер и в и гарантирам че в рамките на месец агресията по пътищата ще намалее от 100% до 1% макс.Просто ще прокарам закон притежаването на мпс да става само с разрешително което трябва да отговаря на следните изисквания:



    1) Лицето да е на минимум 30 години

    2) Лицето да не е осъждано

    3) Да има официялна работа

    4) Да не е лежало по психодиспансери или комуни

    5) Да докаже произхода на средтсвата за покупка на мпс и платени данъци върху тях

    6) Да няма задължения към държавата от никакво
    естество.


    Като се въведе и едно изискване да няма право да дава на друго лице да управлява мпс-то,и при нарушение на това изискване да му се отнема разрешително за притежание на мпс доживотно.



    Гарантирам че на 99% по пътищата ще останат само нормални хора,няма да има задръствания,по малко ще се замърсява околната среда,който иска кола и няма работа ще бъде стимулиран да си потърси работа,и държавата ще има сметка да инвестира в градски транспорт и екологично предвижване на колело както е в белите държави.Българина може да е много примерен гражданин,ама трябва дебелата тояга,почнеш ли да му пускаш фъндък почва да ти се качва на юя.
    Има и по-лесен и цивилизован начин.

    Достатъчно е да се прокара закон според който да се приемат за доказателство с достатъчно основание за налагане на наказание, видеоматериали, заснети лично от участници в движението.
    Що да гоня някой, да го псувам, да се замеряме с бутилки и да си бием шамари, след като мога да пратя материала на КАТ, пък те да си му дърпат ушите по законния ред.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Има и по-лесен и цивилизован начин.

    Достатъчно е да се прокара закон според който да се приемат за доказателство с достатъчно основание за налагане на наказание, видеоматериали, заснети лично от участници в движението.
    Що да гоня някой, да го псувам, да се замеряме с бутилки и да си бием шамари, след като мога да пратя материала на КАТ, пък те да си му дърпат ушите по законния ред.
    Като съдебен експерт мога да кажа, че видеоматериалите е трудно да се използват като доказателства, тъй като могат лесно да се се манипулират от един ученик- те имат само насочващо действие.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  12. #12
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    много се радвам, че всички ние тук търсим истината, страшно се кефя, че Любо пак мисли като мен и въпреки, че сме от един квартал и не сме се виждали се радвам да срещна цивилизовано мислене.

    проблема при тази случка или инцидент е че новинарите инициират у нас фалшива принудена тревожност не е проблем да натиснеш клаксона когато е необходимо но е проблем ако правиш много повече от това и да ви пиша тези агресорите са охранители те са парапитеци но са обучавани и тяхната работа е това те виждат заплаха навсякъде и реагират спрямо обучението си това е все едно бойно куче ако види котка то си седи мирно но ако тази котка му се озъби то и скача - нормално е това му е работата - всичко това го пиша с цел, точно тази цел, да не се насажда излишна тревожност у всеки от нас и съответно тревожността да не поражда агресия а това е най-важното в държава която не е полицейска а купонджийска.

  13. #13
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by old alfist View Post
    Като съдебен експерт мога да кажа, че видеоматериалите е трудно да се използват като доказателства, тъй като могат лесно да се се манипулират от един ученик- те имат само насочващо действие.
    Всичко опира до законова основа, до технически решения и най-вече до воля.

    Такова едно нещо би имало огромен възпитателен ефект, щом не знаеш, кой и откъде ще те излови в крачка.

    Същевременно предоставящият доказателствата ще носи сериозна отговорност за тяхната достоверност.

    Няма и да е необходим сериозен държавен ресурс за целта.

    Накратко - не проумявам, защо не съумяваме да се възползваме от техническите средства за да решаваме проблемите си.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  14. #14
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by old alfist View Post
    Едните са били малко по-първични от другите, но и в двете страни се е влял адреналин.
    И мен са ме засичали олигофрени по улиците на София с думите "Селяк", имайки предвид регистрацията ми, но винаги съм посрещал с нашмешка всичко това имайки предвид поведението и автомобилите им.
    Олди много си прав и това не е предвид регистрацията ти така е със всички тук и ние го ядем същия но не ни пука само веднъж един Туарег с някакъв дебил ми се разсвири че спазвам ограничението от 120 км/час натисна ме и аз му избягах колкото и да се опитваше не успя да ме догони а бяхме аз и жена ми и детенцето в колата не съм предприемал нищо агресивно - просто дадох газ за 6 секунди от 120 стигнах до 230 и там Туарега умря а си продължих безпроблемно което пак да отбележа никой в салона не усети

  15. #15

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo Markov View Post
    много се радвам, че всички ние тук търсим истината, страшно се кефя, че Любо пак мисли като мен и въпреки, че сме от един квартал и не сме се виждали се радвам да срещна цивилизовано мислене.

    проблема при тази случка или инцидент е че новинарите инициират у нас фалшива принудена тревожност не е проблем да натиснеш клаксона когато е необходимо но е проблем ако правиш много повече от това и да ви пиша тези агресорите са охранители те са парапитеци но са обучавани и тяхната работа е това те виждат заплаха навсякъде и реагират спрямо обучението си това е все едно бойно куче ако види котка то си седи мирно но ако тази котка му се озъби то и скача - нормално е това му е работата - всичко това го пиша с цел, точно тази цел, да не се насажда излишна тревожност у всеки от нас и съответно тревожността да не поражда агресия а това е най-важното в държава която не е полицейска а купонджийска.
    И двете страни са първични, но едната е повече, усещайки превъзходството си в силово отношение..
    Тези охранители са изключили, че в случаят не охраняват никой.
    Момчето в присъствие на жена си е повярвало, че е голямата работа.
    Всичко това ми напомня за случаят във Враца.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •