Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 49

Thread: Мутри вилняха на околовръстното.

  1. #16
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    [QUOTE=digitalundgrd;1465776]Е, да никой не казва, че това е начина, но всеки иска да е батка, а не става така.




    Те сегашните ,,батки,, са малко измислени......................някогашната батка слиза раздава токати,обаче ако му надуят муцуната са прибира в къщи слага си една сурово мръвка на очото,чака да му мине и гледа колкото са може по малко хора да разберат за това.А сегашните слиза раздава го ударно,обаче ако му надуят муцуната започва се едно обикаляне на всички телевизионни студия и оревава цялата държава че е изял някой токат Това по скоро е типично за каките................
    Last edited by кученцетоОгиитаткоДоги; 26-02-2016 at 01:49.
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  2. #17
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    [QUOTE=кученцетоОгиитаткоДоги;1465791]
    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Е, да никой не казва, че това е начина, но всеки иска да е батка, а не става така.




    Те сегашните ,,батки,, са малко измислени......................някогашната батка слиза раздава токати,обаче ако му надуят муцуната са прибира в къщи слага си една сурово мръвка на очото,чака да му мине и гледа колкото са може по малко хора да разберат за това.А сегашните слиза раздава го ударно,обаче ако му надуят муцуната започва се едно обикаляни на всички телевизионни студия и оревава цялата държава че е изял някой токат Това по скоро е типично за каките................
    това е нормално за държава, в която всички сме деца малко или много - виж ме мен аз съм на 38 години знаеш ли кога започнах да узрявам като отговорен човек? преди две години ... тук сме били и сме в инкубатор нищо лошо не се случва на никой така е било и сеха, когато започва да се формира истинско общество със своите проблеми и т.н. еволюция всички ревем - да, така е, пътя на израстването е труден но надеждата за нашите деца е да им по-труден щото ако е по-лесен значи имаме деволюция а не еволюция ...

  3. #18
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    [QUOTE=Bobo Markov;1465792]
    Quote Originally Posted by кученцетоОгиитаткоДоги View Post

    това е нормално за държава, в която всички сме деца малко или много - виж ме мен аз съм на 38 години знаеш ли кога започнах да узрявам като отговорен човек? преди две години ... тук сме били и сме в инкубатор нищо лошо не се случва на никой така е било и сеха, когато започва да се формира истинско общество със своите проблеми и т.н. еволюция всички ревем - да, така е, пътя на израстването е труден но надеждата за нашите деца е да им по-труден щото ако е по-лесен значи имаме деволюция а не еволюция ...





    Не си прав,понеже от 90-та година до сега по твоята логика да сме номер едно.Ама не по най-голяма безработица в ЕС,по най-бързо изчестващ народ и по най-много откраднати коли за денонощие сещаш ли са и следиш ли ми мисълта.............................?
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  4. #19
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    [QUOTE=кученцетоОгиитаткоДоги;1465793]
    Quote Originally Posted by Bobo Markov View Post






    Не си прав,понеже от 90-та година до сега по твоята логика да сме номер едно.Ама не по най-голяма безработица в ЕС,по най-бързо изчестващ народ и по най-много откраднати коли за денонощие сещаш ли са и следиш ли ми мисълта.............................?
    а не бе

  5. #20
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Сега го гледах по новините..........................като видях кви са боклуци тия ,,охранители,, тип измет................и като му чух на единия чобанския диалект ми е ясно положението....................колко трябва да е згафил човек че да му избиееш три зъба със желязна палка.........................адски много.......................Като им видях физиката то само единия с едната си ръка може да го смачка потърпевшия,а са му скочили със железни палки ебахти путките заклевам са..............да ма извиняват модераторите за нецензорната дума..........................обаче тука като дойдат точно тия нашенски пишман спортисчета са по ниски и от тревата и са мили като котенца.Три четирикрилни гардероба пребиват една закачалка за дрехи......................кви батки бе......тук иде реч за каки...................
    Last edited by кученцетоОгиитаткоДоги; 26-02-2016 at 03:13.
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  6. #21

    Default

    Ма пичове, много глупости сте изписали.

    К'ви мутри, к'ви 5 леа?

    Те са пълни 100% балъци.

    Заради една средна телесна повреда и заради това че са се направили на мЪже за 2-3 минути сега ще ядат квадратния у затвора...То много прости момчета има в тази държава които си мислят, че хванали Господ за шлифера...

    Хванали са го ... за бухалката ...


    Някои от тях са малоумни дебили.Не за друго а защото вместо ракия зобат някакви химии и от мозъка им с който ги е родила майка им остане само едно бобено зърно ...

    Химията по тия фитнеси ебава мамата на мозъка и води до различни психясвания.Отделно у Софето доста селения отиде и в тоя мръсен град всичко е оголило нерва до кокала и е готово всеки един момент да прегризе гръкляна на всеки.

    Куче, те сега тези и в килиите вече са "котенца", умилкават се съжаляват...Големи "мЪже" съм виждал, а като ги набутат у подземията/килията са готови и майчиното си мляко да кажат само и само да са навън.Навън ама нема...


    Много време отделяте на идиоти у този форум ...
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  7. #22
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,621

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    ...
    Някои от тях са малоумни дебили.Не за друго а защото вместо ракия зобат някакви химии и от мозъка им с който ги е родила майка им остане само едно бобено зърно.
    ...
    Не дей така,че тия ,ако минат на ракия , не бобено ,а оризово зърно ще е резултата.Туй пиенето е само за хора ,които могат да си позволят загубата на няколко мозъчни клетки.

  8. #23

    Default

    Тези тромави шибеци ако ги беше набарал някое чевръсто момче щеше да им набута палките отзад и да ги завърти.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  9. #24

    Default

    Като чух тази новина, бях потресен. Явно мутрите отново се връщат на мода...

  10. #25
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Начи миналата седмица леко ма засича батка с кюосмица,и аз естествено веднага му клаксонирах,обаче той си продължи и сви на ляво към кофишопа на дамстердип
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  11. #26

    Default

    Предпочитам да работя със светлинни сигнали.
    Класон подавам само на хора които могат да разберат значението му.
    Например на колега след който съм карал, той ме забелязва и ми дава ми десен мигач - когато се изравня с него го поздравявам с еднократен лек сигнал и обикновено ми отговарят с двоен.
    Когато вече се отдалечавам му подавам аварийно мигане.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  12. #27
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Чудя се, дали вече някой психолог не е писал дисертация на тема "връзката между продължителността на клаксониране и емоционалното състояние на водача".
    Щото на мен като неспециалист ми прави впечатление това, че такава определено съществува.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  13. #28
    Болен алфист pace's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Перник
    Age
    42
    Posts
    1,018

    Default

    Чак па 'мутри'....'90-те няма да се върнат НИКОГА...по скоро са комплексари...
    Alfa 155 1.9 TD- EX
    Alfa 166 2.4 JTD-EX
    Alfa 156 2.4 JTD-EX
    Mercedes Benz E 320 cdi

  14. #29

    Default

    Едно време продаваха в Кореком клаксони образувани от 6-7 тромби и правеха мелодия - имах една такава с Ла Кокарача и много силно свиреха, но фаровете на Ладата премигваха докато свиреше.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  15. #30
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Мен клаксон няма как да ме изнерви,това което може да ме изнерви е дебил който при километрично задръстване минава през аварийната и прааи една камара хора на гламави,хора ползващи огледалата си само за да си изстискват пъпките,хора говорещи по телефоня без хандс фрии и такива които карат на сантиметри зад мен.................може би си мислят че така ще стигнат по бързо за там за където са тръгнали.......................дано човека с избитите зъби,да не се окаже като малкия дришльо от Враца решил да го дава бар бияч с бокс..................и после техните ореваха света.........................
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •