Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 49

Thread: Мутри вилняха на околовръстното.

  1. #31

    Default

    Quote Originally Posted by кученцетоОгиитаткоДоги View Post
    Мен клаксон няма как да ме изнерви,това което може да ме изнерви е дебил който при километрично задръстване минава през аварийната и прааи една камара хора на гламави,хора ползващи огледалата си само за да си изстискват пъпките,хора говорещи по телефоня без хандс фрии и такива които карат на сантиметри зад мен.................може би си мислят че така ще стигнат по бързо за там за където са тръгнали.......................дано човека с избитите зъби,да не се окаже като малкия дришльо от Враца решил да го дава бар бияч с бокс..................и после техните ореваха света.........................
    И аз имам такива съмнения, че това пишлеме е точно такова като това от Враца.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  2. #32
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Quote Originally Posted by old alfist View Post
    И аз имам такива съмнения, че това пишлеме е точно такова като това от Враца.




    В уличния бой правила няма...................продължава средно между 10-15 секунди и след това може да си и с избити зъби и при дядо господ и в пирогоф..........вариянти много.Ама те новата генерация батки като са израснали с холивудските бози със Джейсън Стейтъм..................нормално завършват трагично
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  3. #33

    Default

    Когато някой тръгне с рога напред, не би трябвало да очаква нещо добро.
    Момчето с баничарката се е моткало докато е изпревалвало и не си е преценило възможностите спрямо автомобила зад него с по-добри възможнасти.
    Биячите отзад и те са с една барака, но с по-добри данни и са се изживяли за много велики.
    Когато изпадна в такава ситуация, да задържам някой с явно по-добра машина винаги показвам по някакъв начин, че съм го задържал без да анализирам интелектуалният му багаж.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  4. #34
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Проблема е че в днешни времена в бегето закупуването на мпс е толкова лесно достъпно колкото и закупуването на хляб Добруджа от Кауфланд.Особенно пък 18-20 годишни дришльовци където само се самонадъхват като седнат в някой варел и после занимават цял един народ седмици наред с техните простотии,понеже всичката ни е наред и сме цъфнали и вързали.........................Тука млад шофьор има само две точки заблежете,един път стомна за вода.................втори път стомна за вода.............,айдеееее пак на ново курсовете.
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  5. #35
    Болен алфист Scrapera's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    София
    Posts
    1,268
    Blog Entries
    3

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Карай си нормално, пазиш се от идиотите максимално и не се правиш на Чък Норис по улиците - гарантирано няма кой да слиза да те бие и да те избутва от пътя....
    Това важи в запазна Европа. Тук - не. Достатъчно е просто да си на неподходящото място (Балканите, провинция Булгаристан), в неподходящото време.
    Където всяка псевдо-мутра си мисли, че когато кара направо е с предимство, и не познава понятия като дясностоящ, нерегулирано с пътни знаци кръстовище.
    Може да е достатъчно просто да тръгнеш преди G-класата, или дъртия Вояджър с 4-ма глупаци в него, когато ти си този от дясно. Няма никаква гаранция, че няма да си следващия осакатен.
    Дори да не използваш клаксон, среден пръст и т.н. За тях може да е достатъчно, само това, че заради теб са спрели от 70 до 0.
    Това е само елементарен пример. Варианти всякакви.
    Да не дава Господ!
    1996 164 Super TS LPG | 1997 164 Super TS

  6. #36
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by Classicalfamaniac View Post
    Това важи в запазна Европа. Тук - не. Достатъчно е просто да си на неподходящото място (Балканите, провинция Булгаристан), в неподходящото време.
    Където всяка псевдо-мутра си мисли, че когато кара направо е с предимство, и не познава понятия като дясностоящ, нерегулирано с пътни знаци кръстовище.
    Може да е достатъчно просто да тръгнеш преди G-класата, или дъртия Вояджър с 4-ма глупаци в него, когато ти си този от дясно. Няма никаква гаранция, че няма да си следващия осакатен.
    Дори да не използваш клаксон, среден пръст и т.н. За тях може да е достатъчно, само това, че заради теб са спрели от 70 до 0.
    Това е само елементарен пример. Варианти всякакви.
    Да не дава Господ!
    Много си прав...
    ...станалото станало......но за мен тия с палките са виновни, оти не може на един да скачат трима и то с палки.....а бе бийте се с голи ръце щом се е стигнало до там.....и един срещу един...въпрос на чест.....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  7. #37
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Много си прав...
    ...станалото станало......но за мен тия с палките са виновни, оти не може на един да скачат трима и то с палки.....а бе бийте се с голи ръце щом се е стигнало до там.....и един срещу един...въпрос на чест.....




    Ех Бобка Бобка,родените след 90-та никога няма да те разберат.................................
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  8. #38
    GRID Autosport Friday's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    625

    Default

    То шофирането стана.... За един клаксон да се осакатим. А този акъл ли няма, че като са го отбили встрани, ми да дава задна и да изчезва. Какво се занимава с глупости!

    Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
    Focus mk3 nafta
    Alfa Romeo 156 Sport Wagon 2.0TS|LPG

  9. #39
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Quote Originally Posted by Maximus View Post
    Мутри вилняха на околовръстното.
    25 години либерална демократична система.
    2/3 ти от времето на тоталитарния режим.
    Какво имаме до тук.
    Шивачки , неустойчив туризъм, слаби земеделие и животновъдство, никаква индустрия , никаква енергетика и ужасяваща престъпност и битова и организирана и мафия. Дълг ......голям. 2 изтребителя.
    За 45 години тоталитаризъм Стотици работещи промишлени обекта, десетки хидротехнически обекти, големи енергийни обекти, тецове, аец, вецове, топлофикации, устойчиви курортни комплекси, научни постижения, мелиоративни системи. Добро земеделие и животновъдство. Силни системи за сигурност. Дълг ... вие кажете. Армия... вие кажете.. .
    Децата ни трябва да знаят каква България имахме..........
    Нещо си се объркал. То, не че не ти е навик на теб. Социализъмът се спомина щото фалира. Комунягите сдадоха властта без бой щото доброто земеделие даваше хляб и кисело мляко колко да не е без хич. Дядо ми се редеше от 6 часа сутринта пред магазина, още преди да е отворено, щото продуктите свършваха за 30 мин. Веднага след края на соця се въведе купонна система. Ама и за това са виновни американците, де.
    От устойчивите курортни комплекси децата и досега се разболяват и бг морския туризъм върви наравно с тоя на инфекциозните болници. После защо българите препочитали гръцкото море. Ми, щото водата е чиста, а не смес от вода и лайна.
    Между другото подобни случаи като този от околовръстнто си е имало винаги. В едно близко до София село например, брат изнасилил жената на брат си. Онзи след това му отрязал главата и я хвърлил на улицата пред къщата. Само, че за тези неща никага не пишеха в Работническо дело, понеже такива неща в развития социализъм не може да се случат.

  10. #40
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default

    Абе Никалай, много си се объркал ти а не Maximus. Не заблуждавай по такъв елементарен начин.

  11. #41
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    ОК, повече няма да правя така. Щом ти си казал.

  12. #42
    започва да се пристрастява Maximus's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Rome
    Posts
    99

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaaaay View Post
    Нещо си се объркал. То, не че не ти е навик на теб. Социализъмът се спомина щото фалира. Комунягите сдадоха властта без бой щото доброто земеделие даваше хляб и кисело мляко колко да не е без хич. Дядо ми се редеше от 6 часа сутринта пред магазина, още преди да е отворено, щото продуктите свършваха за 30 мин. Веднага след края на соця се въведе купонна система. Ама и за това са виновни американците, де.
    От устойчивите курортни комплекси децата и досега се разболяват и бг морския туризъм върви наравно с тоя на инфекциозните болници. После защо българите препочитали гръцкото море. Ми, щото водата е чиста, а не смес от вода и лайна.
    Между другото подобни случаи като този от околовръстнто си е имало винаги. В едно близко до София село например, брат изнасилил жената на брат си. Онзи след това му отрязал главата и я хвърлил на улицата пред къщата. Само, че за тези неща никага не пишеха в Работническо дело, понеже такива неща в развития социализъм не може да се случат.
    Да, прав си.
    Образованието и здравеопазването сега са по-добре.)))
    Филми и музика също))))) ШЕГА
    Ако твърдиш, че през "соца" са пребили и убили толкова възрастни хора с цел грабеж, колкото сега , значи си изтрещял.
    Апропо, и последните ни истински добри спортисти са с първи 9-10 години соц школа.
    Сега няма нищо!!!!! Нищо българско!
    Стоки внос, бг умове износ.
    За пореден път аз влизам в бой.
    Последният истински сега предстои.
    За такъв ден живей.
    За такъв ден умри.

  13. #43
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Quote Originally Posted by Maximus View Post
    Сега няма нищо!!!!!
    Няма нищо за тебе! Ама ти не си държавата. Ти си просто един от многото оплаквачи.
    Вчера имаме световен шампион по борд, такъв какъвто никога не сме имали в ските, нито от школите на тато нито от тия на дедо ти сталин. Имаме и тенисист в Топ10, какъвто никога не сме имали в историята на държавата. Гимнастичките ни и те взеха злато и биха рускините насред Масква. Начи кои школи са по-добри.
    Ама това какво общо има с факта, че бившите комуняги не са пускали властта през всичките тия 25 години.

  14. #44
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaaaay View Post
    Няма нищо за тебе! Ама ти не си държавата. Ти си просто един от многото оплаквачи.
    Вчера имаме световен шампион по борд, такъв какъвто никога не сме имали в ските, нито от школите на тато нито от тия на дедо ти сталин. Имаме и тенисист в Топ10, какъвто никога не сме имали в историята на държавата. Гимнастичките ни и те взеха злато и биха рускините насред Масква. Начи кои школи са по-добри.
    Ама това какво общо има с факта, че бившите комуняги не са пускали властта през всичките тия 25 години.
    Освен че си изтряскал ами и говориш абсолютни глупости. Преди 25 г. въобще не е имало шампионат по борд. За сметка на това имаше олимпийски шампиони световни рекордьори където не можеш да ги изброиш на пръстите и на двете си ръце. Гимнастическата школа е създадена точно по онова време и тенесистки имахме в първата петица. Другите спортове няма да ги изреждам.

  15. #45

    Default

    Лошото е, че по пътищата се движат превозни средства, управлявани от хора с различна нагласа и интелектуални възможности - за едни клаксонът е поздрав изразяващ дружелюбност и приятелство, а за други това е признак за агресия.
    Ако курсовете за придобиване на свиделство за правоуправление на МПС са 3,5 месеца както бяха едно време, има време да се разискват тези варианти и водачите да са подготвени и в това отношение.
    Много хора тогава споделяха, че са им е било по-трудно да вземат шофьорска книжка, отколкото да завършат висше образование.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •