Page 13 of 13 FirstFirst ... 3111213
Results 181 to 182 of 182

Thread: Актуализирани карти за навигация за 2016г.

  1. #181

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    Варианти имаш няколко. Или някой да ти търси проблема и да се ремонтира, или си намираш 2ра употреба цялата антена, или си купуваш, като мен, само за ГПСа (монтира се отвътре, моята е зад огледалото на стъклото), или се пробваш сам. Не знам със седан ли си или с комби, но се сваля част от тавана, има гайка отдолу, отвиваш, разкачаш буксите и тогава вече можеш да я разглобиш и да видиш какво е състоянието на платката и т.н.
    Обърни внимание дали имаш сигнал за покритие на телефона и радиото дали ти работи коректно, ако всичко е точно, определно има проблем единствено с антената за ГПС, която е в едно с другите две.
    С комби съм, радиото и телефона работят добре, ще разгледам как се сваля тавана от към антената и ако може някой ел техник да ми я погледне, като цяло искам нея да оправя, че не ми се слагат допълнителни антени.

  2. #182

    Default

    Quote Originally Posted by DZATARA View Post
    С комби съм, радиото и телефона работят добре, ще разгледам как се сваля тавана от към антената и ако може някой ел техник да ми я погледне, като цяло искам нея да оправя, че не ми се слагат допълнителни антени.
    По спомен се свалят две кори отстрани и тавана се провисва надолу, имаше и щипки мисля. Ще го разкачиш до някъде само ,не целият. Много трябва да се внимава като го напъваш надолу да не го пречупиш. Правиш си място колко да ти влезат ръцете и това е . Не е сложно. Успех.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

Page 13 of 13 FirstFirst ... 3111213

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •