Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 36 of 36

Thread: Питане за маслен филтър ?

  1. #31

    Default

    Quote Originally Posted by marian2784 View Post
    В Италия смяната на масления филтър е само при изрично настояване от клиента и това в повечето сервизи
    156 2.4JTD 136+ PS

  2. #32

    Default

    Взимаш два филтъра и гледаш през дупките къде хартията е по-гъст нагъната (ман)

    Колкото до часовете по български единият пише В пред Ф, другият не знае кога да сложи запетайка и става ти мен са увашаваш ли ма ил не

  3. #33
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Мислех повече да не пиша но не се стърпях да отговоря.Точно така е тук не е прието като се смени маслото да се сложи и нов филтър няма нищо смешно.Който не е живял между италианци не би ги разбрал.Относно филтрите така и така не разбрахте въпроса ми !Питах за две марки и конкретни модели филтри според модела на колата ми,но никой не можа да ми отговори факт.Лошо няма, но никой притежател на Алфа 147 не отговори !За някой важното беше и е къде се слагат запетайки и къде не.Съжалявам,че съм малко груб но така се получава накрая !За което съжалявам !И последно може да не се хареса на някой никога не се доверявам на мнения от форуми не зависимо какъв е той дори бил и Алфа Ромео.Последната дума е моята...Както се казва ако съм паднал искам да падна сам ,а не някой да ме е бутнал
    Това е !
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  4. #34
    професор-маняк marian2784's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    parma italy/казанлък
    Age
    39
    Posts
    577

    Default

    ееех добре че не могат да говорят италиянките ни,да не говорим за филтъра на купето.
    Слагай който ти е на ум, не мисля че ще откриеш разлика без спец техника
    alfa romeo 145 1.3 boxer K&N replacement MOMO GT2 WHEELS OMP Lowering Springs kit now on GPL rest in peace
    alfa romeo 147 2.0 ts DISTINCTIVE MY07 powered by Landi Renzo GPL

  5. #35

    Default

    Колеги мисля,че тази тема е изчерпана..нека един филтър не ни прави дразги
    нз защо още не са я заключили модераторите
    Лека Вечер

  6. #36
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by reapersl View Post
    Колеги мисля,че тази тема е изчерпана..нека един филтър не ни прави дразги
    нз защо още не са я заключили модераторите
    Лека Вечер
    И защо трябва да бъде заключена? Поне хората с коли като моята (по точно на двигател 192A5.000) ще знаят какъв филтър да сложат !Това е ако искат нека я заключват
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •