Results 1 to 9 of 9

Thread: Бояджия/тенекеджия в София

  1. #1
    Старши алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София/Благоевград
    Age
    42
    Posts
    704

    Default Бояджия/тенекеджия в София

    Колеги, гледах разни теми, но информацията е предимно стара, та да питам наново - кажете свестен бояджия/тенекеджия в София, че претърпях леко ПТП. Ако има човек от форума - още по-добре. Може и на лични.
    Мерси предварително
    166, 2.4 JTD'00

  2. #2
    Младши алфист bulgarina's Avatar
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Sofia
    Posts
    24

    Default

    Здравейте, не исках да отварям нова тема, а и не знаех къде да пиша за това реших да пиша тук. Някой знае ли в София добър тенекеджия, който работи на народни цени ? Удариха ме и ми изкривиха дясната страна: заден калник и част от вратата, като ходих в РокНРолл сервиз и там ми казаха около 700 лв. Колата ми е Алфа ГТ.
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD 150 hp

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sofia, Ovtcha kupel
    Age
    39
    Posts
    433

    Default

    Пробвай в Колор сервиз, проблема е, че се намират в Драгичево.
    Доволен съм и от Ауто дъ бест ( намират се в близост до гаража на градски транспорт на Житница), но там мнооого се чака.
    Добри отзиви ( не съм им ползвал лично услугите) съм чувал и от ТДК.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, SW, Lancia Delta II 1,6
    ".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "

  4. #4
    Младши алфист bulgarina's Avatar
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Sofia
    Posts
    24

    Default

    Quote Originally Posted by sasho_n2 View Post
    Пробвай в Колор сервиз, проблема е, че се намират в Драгичево.
    Доволен съм и от Ауто дъ бест ( намират се в близост до гаража на градски транспорт на Житница), но там мнооого се чака.
    Добри отзиви ( не съм им ползвал лично услугите) съм чувал и от ТДК.
    Изключително много ти благодаря !
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD 150 hp

  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sofia, Ovtcha kupel
    Age
    39
    Posts
    433

    Default

    Няма за какво. Да пишеш после какъв е резултата.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, SW, Lancia Delta II 1,6
    ".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "

  6. #6
    Младши алфист bulgarina's Avatar
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Sofia
    Posts
    24

    Default

    Здравейте, в крайна сметка избрах Рок енд Рол сервиз, намиращ се на Симеоновско. Както споменах по-горе трябваше да ми бъде оправен задния десен калник, част от дясната врата и прага (също така и предна броня, но им казах да не я правят). Закупих калник 2-ра ръка за 250 лв. и го дадох на сервиза. Момчетата се справиха страхотно, въобще не си личи, че е имало удар или работа по дясната страна, определено са добри.Отношението им също ми допадна, не се държат като кретени. Ремонтът ми излезе солено- 1000 лв., но за щатие автокаското от Армеец ми дадоха достатъчно пари, че да покрия разходите по ремонта и закопуването на калника. Имам само две забележки, като към едната може и да нямат вина. Едната е, че не са сложили вратата катко трябва и при 2 от 5 отваряния (примерно) вратат леко пропада. Другата е, че парното започна само да се усилва и намалява, като преди не е имало такъв проблем, но както казах може да не е тяхна вината.
    Last edited by bulgarina; 16-01-2018 at 10:30.
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD 150 hp

  7. #7

    Default

    Можете ли да ми препоръчате добър бояджия/тенекеджия в района на Овча купел?
    Благодаря ви предварително.

  8. #8
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sofia, Ovtcha kupel
    Age
    39
    Posts
    433

    Default

    В близост до ОК е Ауто дъ бест ( намира се в улицата срещу гараж Земляне). Преди време съм карал там Алфата за една щета по каско ( доверен сервиз на ДЗИ е). Едно малко гаражче, собственика е страшен философ, много мрънка, записването е с доста време напред, но свърши добра работа. Има добри отзиви за него в доста форуми.
    А тук има обобщена информация:
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=97319
    Last edited by sasho_n2; 31-01-2019 at 16:57.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, SW, Lancia Delta II 1,6
    ".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "

  9. #9
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sofia, Ovtcha kupel
    Age
    39
    Posts
    433

    Default

    Да побутна малко темата. Предстои ми цялостно боядисване и някои тенекеджийски неща да правя, някой със скорошни отзиви от доверен сервиз на ДЗИ?
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, SW, Lancia Delta II 1,6
    ".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •