Здравейте колеги. С някои се познавеме лично с други само писменно но искам всички да си имат не 1 наум ами 2 на ум когато контактуват с този човек. В заглавието на обявата е написано достатъчно ясно и точно но все пак ще поясня защо съм на това мнение.
Като цяло на 1-во място аз сам съм си за е*ане защото реших да помогна на съфорумец в беда. Ама пусто не мога сам да се стигна иначе щях да се опъна. Горепосочения екземпляр ми звъня в Неделя вечерта може би около 19:00 - 20:00 ч. Като 1-во започна да говори за разни алфи и т.н. неща, за които и преди сме си говорили и после ме помоли да му услужа със сто и петдесет лева до Понеделник вечерта. Дори и аз не знам вече защо но исках да помогна. Трябваше да ги изпратя на името на негов роднина защото той бил на път в чужбина и от там не можел да помогне защото бил на път. И се заричаше как още в Понеделник вечерта като си влезе в BG ще ми ги прати. Наистина му повярвах. Може би звучи глупаво но е така ... Повярвах му.
Пратих аз парите неговия човек ги получи и вечерта в Понеделник ми се обади може би към 21:00 да ми каже, че тъкмо влязъл в BG и ще ходи да се преоблича и да търси от къде да ми ги прати. Казах му въобще да не де разкарва щото е късно и като си почине от пътя дя ми ги изпрати т.е. във Вторник. Вторник му звънях по обяд и вечерта и не ми вдига. Сряда му звънях 3-4 пъти пак не ми вдига. Писах му един СМС да има в предвид, че не съм за 150 лв. и това, дето е направил е грозно. И също така да си знае, че ще ми ги върне без значение дали го иска по един или друг начин.
Не ви се оплаквам просто исках да го споделя за да не изгорят и други довелчиви хора. Все още успявам да се стърпя и да не избухна. Не знам как има такива хора. Не знам въобще как той си мисли, че ще му дам 150 лв. и след, като не ми ги върне ще оставя нещата просто така и ще мине безнаказано. Никола ... Ники. Ако четеш. Върни ми парите доброволно докато имаш тази възможност. Не те заплашвам но повярвай ми не искаш да ме ядосваш а си на път да успееш.
Весел празник на всички колеги и колежки и си взимайте поука от наивните ми грешки и не се доверявайте на хората просто защото ги "познавате"
Айде Ники ... До скоро виждане