Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 47

Thread: Nikola59 Лъжец и измамник.

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Тоя философ ми беше гнил отдавна,добре че съм го сложил в игнора............аман от помияри
    Недей така, не е добре с тези изказвания - човекът навярно е помогнал на много хора с взаимна изгода, но е изпаднал в критична ситуация.
    Говорил съм с него преди години по телефон без да се познаваме и честно ми е казал, че не може да ми помогне в моя случай, за което му благодаря.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  2. #17
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by old alfist View Post
    Недей така, не е добре с тези изказвания - човекът навярно е помогнал на много хора с взаимна изгода, но е изпаднал в критична ситуация.
    Говорил съм с него преди години по телефон без да се познаваме и честно ми е казал, че не може да ми помогне в моя случай, за което му благодаря.
    https://www.youtube.com/watch?v=A-wGyMNZQkE
    опа объркАх

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by V@K@T@ View Post
    Не знам кой я купи ама е от форума. Една 164-ка 3.0 или 3.2 v6 беше ... Не помня вече.
    Аз я купих - 3,0 24в беше

    После я продадох
    Video meliora proboque deteriora sequor.

  4. #19
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by _power_ View Post
    Тедо.... не си ли купи кола от този ?
    М...да, ама май е продаде....

    ---------- Post added at 06:20 ---------- Previous post was at 06:12 ----------

    Quote Originally Posted by old alfist View Post
    Недей така, не е добре с тези изказвания - човекът навярно е помогнал на много хора с взаимна изгода, но е изпаднал в критична ситуация.
    Говорил съм с него преди години по телефон без да се познаваме и честно ми е казал, че не може да ми помогне в моя случай, за което му благодаря.
    Не се прави така.....много трудно се гради доверие, а се срива за нула време...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #20
    Чук и Гек
    Join Date
    May 2008
    Location
    Сифия
    Posts
    420

    Default

    Факт е,че в тоя форум е пълно с измамници...от дребни от по 100-200 лева до такива с 5-6000 хиляди лева.... Всичките са едни и същи нещастни мишки/дребни душици...Към колегата с 150 лева... просто ходи и му счупи главата,та да знае другия път да ги връща точно да деня!! Аз самия съм брал много ягоди с такива няколко дребни и 1 по едър измамник от форума от много доверчивост и доброта..та само бой за тия мизерници му е майката! Ако не са се разбрали пак..истината е вазелинчето!
    AR Type 939 2.4 JTDm TI Q-Tronic DPFon EX
    AR Type 932 2.4 JTD hard tuned EX
    Bmw E61 535d 500hp/900nm EX
    AR 155 Evo 3.2 v6 Project

  6. #21
    ИзРуД V@K@T@'s Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,661

    Default

    Истината, е чш човек се променя с времето. Аз също бях с много добри впечатления и сме потдържали някаква връзка през годините, в които той беше в Италия и именно за това му се доверих. Но явно не е човека, който е бил тогава. Колкото и в трудно положение да изпадна не бих си позволил да открадна или да взема ат някой с мисълта, че нямя да му ги върна. Мога да кажа, че имам приятели от форума, с които и до ден днешен потдържаме контакти и се виждаме и в нужда си помагаме. Защо трябва да има такива, като никола59 не мога да си обясня. Богат ли стана. Бъдещето на децата ли си уреди със 150 лв. Не знам. Вместо да си помагаме и да се подкрепяме то ...

    33-(1.3),(1.5 TI),(1.7 8V),(1.7 16V),145-(1.4TS),(2.0TS),(1.7 16V Boxer),146-(1.4TS),155-(1.7 TS),156-(2.4 JTD),(1.9JTDm),164-(2.0 V6 Turbo), 159-(2.4 JTDm)
    Само черна Алфа може да бие друга черна Алфа

  7. #22
    Старши алфист 164 td's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Popovo-Zemst
    Age
    49
    Posts
    748

    Default

    За тоз бурсук не знам ама миналата седмица в Търговище обеща да ми дадеш пестин лева да си купя гуми.Ади не зе ли заплата вече,че ми трябват?
    164 td-1989,164 td-1993,166 2.4 jtd 20V-2004,ibiza 1.0i-2000,F30 320d-2013.

  8. #23
    ИзРуД V@K@T@'s Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,661

    Talking

    Quote Originally Posted by 164 td View Post
    За тоз бурсук не знам ама миналата седмица в Търговище обеща да ми дадеш пестин лева да си купя гуми.Ади не зе ли заплата вече,че ми трябват?
    Края на месеца ... Ама и един камък 38 си купи, че вече ми се кара

    33-(1.3),(1.5 TI),(1.7 8V),(1.7 16V),145-(1.4TS),(2.0TS),(1.7 16V Boxer),146-(1.4TS),155-(1.7 TS),156-(2.4 JTD),(1.9JTDm),164-(2.0 V6 Turbo), 159-(2.4 JTDm)
    Само черна Алфа може да бие друга черна Алфа

  9. #24
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Quote Originally Posted by V@K@T@ View Post
    Истината, е чш човек се променя с времето. Аз също бях с много добри впечатления и сме потдържали някаква връзка през годините, в които той беше в Италия и именно за това му се доверих. Но явно не е човека, който е бил тогава. Колкото и в трудно положение да изпадна не бих си позволил да открадна или да взема ат някой с мисълта, че нямя да му ги върна. Мога да кажа, че имам приятели от форума, с които и до ден днешен потдържаме контакти и се виждаме и в нужда си помагаме. Защо трябва да има такива, като никола59 не мога да си обясня. Богат ли стана. Бъдещето на децата ли си уреди със 150 лв. Не знам. Вместо да си помагаме и да се подкрепяме то ...




    Бъркаш някои неща...................................лапе на 16 години може и да са промени с времето,ама голям човек забрави.................................Просто като си ПИЧ с некои хора след време почват да те правят на шматка............................ама проблема е в техния мироглед не в теб........................то човек често има нужда от помощ ама като се е осрал на всякъде и тогава вече му идва акъла.................................ама късно е либе за китка..........................
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  10. #25

    Default

    Quote Originally Posted by PE4E View Post
    Факт е,че в тоя форум е пълно с измамници...от дребни от по 100-200 лева до такива с 5-6000 хиляди лева.... Всичките са едни и същи нещастни мишки/дребни душици...Към колегата с 150 лева... просто ходи и му счупи главата,та да знае другия път да ги връща точно да деня!! Аз самия съм брал много ягоди с такива няколко дребни и 1 по едър измамник от форума от много доверчивост и доброта..та само бой за тия мизерници му е майката! Ако не са се разбрали пак..истината е вазелинчето!
    Колега на теб ли преди време бяха ти разглобили колата и в последствие изоставили на трупчета или се бъркам ?
    Alfa Romeo GT 1.9 16v

  11. #26
    Газта е здраве LYBRAtor's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    236

    Default

    Съжалявам да го кажа, но в такъв случай биеш и него и цялото му поколение, защото те така или иначе ще станат същите. 150 лева не са много, гордостта и честта са безценни. Пернишко блъди мери - чиста водка, ставаща червена от кръвта капеща от носа му.

    https://www.youtube.com/watch?v=Ur2hNZLynhQ
    '05 E-class 3.0 24v LPG, '05 C-class 1.8 16v Kompressor Sportcoupe, '09 A-class 1.5 8v
    Ex:'07 147 1.6, '07 159 1.9 JTDm, '00 Lybra 1.9 JTD, '86 Delta GT 1.6, '04 C2 1.6, '97 Vectra 1.8, '97 Dedra 1.6

  12. #27
    Чук и Гек
    Join Date
    May 2008
    Location
    Сифия
    Posts
    420

    Default

    Quote Originally Posted by krustnika View Post
    Колега на теб ли преди време бяха ти разглобили колата и в последствие изоставили на трупчета или се бъркам ?
    Да да точно на мен радко поморииския и неговата групичка ми откратднаха джанти за 1000 лева а той самият ме завлече с още 5-6 бона.....отдавна съм ги забравил и прежалил но е факт че ги има още такива мишки и дребни изгубени душици....
    AR Type 939 2.4 JTDm TI Q-Tronic DPFon EX
    AR Type 932 2.4 JTD hard tuned EX
    Bmw E61 535d 500hp/900nm EX
    AR 155 Evo 3.2 v6 Project

  13. #28
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Ебати...а аз само ги бъзикам....наистина доверието в форума е 0....и мой познати изпищяха....

    ---------- Post added at 22:17 ---------- Previous post was at 22:15 ----------

    М...да как променят трудностите хората.....а би трябвало тогава, да са най задружни......
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  14. #29
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Default

    Отдавна не съм писал наоколо, ама само ще ви напомня в чии кръг се върти въпросния "колега" ...
    В "компания" е на хора, от които доста съфорумци се оплакаха, или вече ненавиждат ... Та, четете ги тия форуми, бе колегиииии ...

    P.S. Никога не съм предполагал, че ще го напиша това, най-вече защото съм толерантен и търпелив, ама това по-горе ако е вярно ... е ужасно грозно!!! А не мога да премълча такива неща!
    Всички фенове на 155 ме знаят (е поне повечето де), и добре познават колегиалността ми и желанието за единство и взаимопомощ - но това тук е съвсем друго, и държа да кажа, че (вече бившата) секта 155 строго се разграничава от такива индивиди!!!
    Last edited by Alfa User; 23-03-2016 at 01:33.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  15. #30
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Яаааааа ги гледай ти! Такива ли сте били бе!? Вместо да се радвате, че ви е споходило най-голямото щастие на земята - да те прекара приятел!
    Друго си е приятел да те прехибе, някак си не боли чак толкова
    Я да те изработи някой непознат мангал, да видиш що е бяс тогава. Иначе... Аз си имам една цена, на която да махам от главата си подобни... приятели. Дадеш му някой лев и повече не се появява.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •