Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 47 of 47

Thread: Nikola59 Лъжец и измамник.

  1. #46

    Default

    сега я виждам тази тема,тоя човек не беше ли един дето ръсеше яко мозъци по форума и живееше в Италия и мисля ника му беше 155 зелена?не знам ама тука имаше случай с болно дете дето не се разбра какво стана поне аз не разбрах,после модератор от форума ми сподели че наш общ познат от форума познат е взел 2000 лв да си помогне да си купи кола и няма връщане и от друго хора така,сега и този човек,оди разбери кво става ти му помагаш с пари той ти помага да разбереш че си тъп?интересно утре като се изпожениме и почнат свадби и да се строи и какво ли не свързано с живота помощ от къде от кой?всеки вика нали знаеш какво става...а тия измамниците все пътуват все са много ангажирани заемат добра позиция в обществото с добра работа да излъчват доверие и накрая прас ела виж от къде ми идва стандарта от такива като вас,бил съм секъв ама измам кяриз заеби по-добре да си наркоман или курва поне си знаеш че думата и действията ти не струват 5 пари да не се занимават нормалните хора с тебе,и мене са ме фраскали неколко пъти и се научих да проверявам и да изчаквам първо и тогава да взимам решение,е то винаги е приятели де то непознат на улицата нема да е на него знаеш че му ги подаряваш дадеш ли му.

  2. #47

    Default

    Мамини сладки, що на мен не ми се появят такива сладури....ще го копна без да ми мигне окото....не за двеста, за ДВА лева ще го копна, въпросът е принципен

    http://www.4shared.com/photo/ekE2mx6J/untitled.html?
    Alfa Romeo 159 EX

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •