Results 1 to 15 of 15

Thread: Питане за "Турбо-Колос"

  1. #1

    Default Питане за "Турбо-Колос"

    Колеги, някой да е правил ремонт там на турбината си? Трябва ни да ремонтираме една турбина Гарет 1749V за 156 JTD 16V 140 тагадъка. Има аксиален луфт и никакъв радиален, но си хаби масло вече. Цената, която оферират е като да си взема турбина настаро от тук, но там всичко е ново и имат съответната апаратура

    ---------- Post added at 06:46 ---------- Previous post was at 06:42 ----------

    Да допълня, че нещо редактирането не работи - в официалния сайт на Гарет дават тези
    https://garrett.honeywell.com/distri...rope/bulgaria/

  2. #2

    Default

    Не се занимавай с тез пичове там. От Хют до сега лош коментар не съм видял, но тоя адрес на Сливница не им го знаех. Помня Илиянци 12. Потърси във форума Хюс или Хют има много писано. Все пак са офисиал за бг.Другите добри бяха DG Turbo Орландовци. Пиши после какво се случва.
    мене ме нема, в целата схема........

  3. #3

    Default

    То правилният адрес е:
    http://turbotrucks.bg/bg/Products/turbo_chargers/

    Ще пиша какво ще стане по принцип. Но не каза защо да не се занимавам с КОЛОС?

  4. #4

    Default

    Днес говорих с нашенците от Хюит. Започваш от 300лв. и дърпаш нагоре до около 800 в зависимост дали са ти здрави перкуляците и т.н. Турбината си я носиш наръка. Диагностика 30лв. и ти връщат турбината насипна. 6 мес. гаранция

  5. #5
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Днес говорих с нашенците от Хюит. Започваш от 300лв. и дърпаш нагоре до около 800 в зависимост дали са ти здрави перкуляците и т.н. Турбината си я носиш наръка. Диагностика 30лв. и ти връщат турбината насипна. 6 мес. гаранция
    Е то нова е 1000-1200 лв.
    Малко съм се объркал с цените ето това е действителността
    Last edited by eproHD; 20-07-2016 at 11:26.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  6. #6

    Default

    Не мога да я намеря нова на тази цена. Дай идея за да помогна на човека

  7. #7
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Не мога да я намеря нова на тази цена. Дай идея за да помогна на човека
    Нямам идея !Но само мога да вметна,че за тази цена 700-800 дето са ти казали си взимаш (Ricostruita) с гаранция 12 месеца...но това естествено не в БГ.Иначе това с 6 месеца при тези от Хют е малко съмнително нали са представители на GARRETT по български
    След това може да оправиш твоята и да я продадеш и да си избиеш част от парите
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  8. #8

    Default

    700 струва ремонта, не нова

  9. #9
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    700 струва ремонта, не нова
    Е аз какво казвам ?
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  10. #10

    Default

    Нещо не се разбираме - свалям моята, нося я, те я оправят и аз след това си я монтирам. Какво друго да оправя, че след това да продам?

  11. #11
    Запален алфист Strahil's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    Blagoevgrad
    Age
    33
    Posts
    154

    Default

    Привет, що не попиташ директно за ново вътрешно тяло(без охлювите)? Един познат с магазин за авточасти ми предложи за 350лв с 1г. гаранция. И моята е с подобни симптоми и мисля да я сменявам с това ама чакам да се постопли.
    Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD 150ps+gt2256v hybrid

  12. #12
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Тук пита ли как стоят нещата ?
    http://www.turboforce-bg.com/index.htm
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  13. #13

    Default

    Говорих днес с тях, 630лв., но ми казаха някои неща, които звучат много реално и вярно за сметка на тези от МАН (Хюит). Сега наблюдаваме колата дали харчи масло

  14. #14

    Default

    Е може да споделиш какво са ти казали , ако желаеш.

  15. #15

    Default

    Трудно ми е, но реално описаха, че не можеш да смениш само някои нещица, както ми казаха в МАН. И някакви си сборки от само уплътнители, водачи, лагери, без перките е измислена история. Доста добре го обясни човека, обърна ми много внимание. Но няма как да предам разговора. Ако правим онова турбо - там ще го правя

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •