Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 31

Thread: В търсене на 147-ца 2.0

  1. #1
    започва да се пристрастява LegendaryChris's Avatar
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    44

    Default В търсене на 147-ца 2.0

    Здравейте колеги, диря тези дни и се кумя на взема въпросната алфичка(преди face-a). Нямам претенции от към екстри макар, че тези не са бедни от към такива. Единственото което търся е да е регистрирана. Цена до 4000-4500лв.
    Може да са форумни, а може и от сайтовете, ако ви изглежда надеждна пуснете я тук. Не знам какво да гледам като цяло и за това се допитвам до вас.

  2. #2

    Default

    От мен съвет - за тези пари можеш да намериш и фейс с по-малко екстри. Не си взимай 2.0, тежичък е за поддръжка. Тези от 120к.с. вървят доста добре, но им тракат вариаторчетата, Да не ти пука иначе де

  3. #3

    Default

    Здравей колега, ако все пак се навиеш за 1.6 моята е форумна и всички я знаят! Във форумен сервиз е правена !
    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...2&slink=c1p2b3
    147 1.6TS 2005 120bhp.
    The beauty is real...you just have to find it!

  4. #4
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default

    2.0 е много по-добър вариант от 1.6, единствено по-рядко излизат с ръчни скорости, по-голямата част са selespeed, а такава не е за предпочитане да вземаш
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  5. #5
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Ако е за въпрос, и двата бензинови варианта не са за предпочитане, по причини предъвквани милион пъти във форума, но ако все пак решиш да се нахендриш на туин скрап, двойката поне ще върви прилично, че тия 105/120 коня са си жива мъка, само гледай да не е селеспийд, че тогава "джакпота" ще е пълен...
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  6. #6
    започва да се пристрастява LegendaryChris's Avatar
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    44

    Default c

    Ръчка ще е. 2-ка искам да е, че имах 1.6 и вървежа не ме удовлетворяваше много много... Добре а дизел на тези кончета някъде 140-150 как е вървежа в сравнение със 2-ка бензина? Aко е дизел вероятно ще се слага чип в madness, че са ми наблизо. Face-a не ме кефи много-много, че аз калници ще раздувам, GTA брони ще купувам и неща face-a..
    Last edited by LegendaryChris; 07-03-2016 at 15:16.

  7. #7
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Quote Originally Posted by LegendaryChris View Post
    Ръчка ще е. 2-ка искам да е, че имах 1.6 и вървежа не ме удовлетворяваше много много... Добре а дизел на тези кончета някъде 140-150 как е вървежа в сравнение със 2-ка бензина? Aко е дизел вероятно ще се слага чип в madness, че са ми наблизо. Face-a не ме кефи много-много, че аз калници ще раздувам, GTA брони ще купувам и неща face-a..
    Със сигурност, турбодизела ще върви повече от атмосферен туин скрап, още повече с ремап, за икономията и по-голямата надеждност, мисля, че няма нужда да обяснявам.
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  8. #8
    Газта е здраве LYBRAtor's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    236

    Default

    Само внимавай с чипа в Маднес, че напоследък потрошиха няколко мотора !!!
    '05 E-class 3.0 24v LPG, '05 C-class 1.8 16v Kompressor Sportcoupe, '09 A-class 1.5 8v
    Ex:'07 147 1.6, '07 159 1.9 JTDm, '00 Lybra 1.9 JTD, '86 Delta GT 1.6, '04 C2 1.6, '97 Vectra 1.8, '97 Dedra 1.6

  9. #9
    започва да се пристрастява LegendaryChris's Avatar
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    44

    Default c

    Двоумя се вече, може и дизел да взема нещо по така.
    http://www.cars.bg/c1506463
    какво мислите?

  10. #10

    Default

    Тоя дизел ми се вижда направен леко..няма климатроник а има навигация и мулти волан. Смисъл няма как да няма климатроник и навигация...ддз поне аз така си мисля Добавяни са !
    147 1.6TS 2005 120bhp.
    The beauty is real...you just have to find it!

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by LegendaryChris View Post
    Здравейте колеги, диря тези дни и се кумя на взема въпросната алфичка(преди face-a). Нямам претенции от към екстри макар, че тези не са бедни от към такива. Единственото което търся е да е регистрирана. Цена до 4000-4500лв.
    Може да са форумни, а може и от сайтовете, ако ви изглежда надеждна пуснете я тук. Не знам какво да гледам като цяло и за това се допитвам до вас.
    Имам това,което търсиш.Вземи една бутилка уиски и заповядай,а ако съм те излъгал ще си задържиш уискито.

  12. #12

    Default

    Вземи си 156 фейс 16V Те са и с тракшън контрол

  13. #13
    започва да се пристрастява Valenses's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Шумен
    Posts
    65

    Default

    http://www.cars.bg/c1555047
    Тази изглежда добре, а и е с ръчни скорости

  14. #14

    Default

    Изкарай, я на павета, ако решиш да я огледаш. Ремонт на ходова част и то качествен е овър 1000лв.

  15. #15
    започва да се пристрастява LegendaryChris's Avatar
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    44

    Default c

    Гледах я и аз, не е лоша. Човека дава 2 чифта гуми и джанти. Платено е всичко. Ще видя ходовата част как е наистина защото един колега пак от моя край си говорихме и се оплакваше че е дал "хубава сума" за ходова.
    Газта не е лошо, че я има и пък по-хубаво е, че е на мястото на резервната. Стокова на външен вид което значи, че мога след това да я направя както на мен ми е кеф. Салона бива макар, че бих се зарадвал повече на черен. Волана е мулти.. климатр. Не е зле определено и цената не е лоша. Ръчните скорости също са + за мен.
    Далече ми е малко човека, но ако трябва ще ходя да я гледам и направо взимам.
    Мерси, ако някой има други предложения да казва.
    На мен честно казано тази ми хареса най-много от тези 20-тина които са на продан. Другите или нещо от вътре им има на волана/салона или пък отвън бронята и забележки по боята. На тази не виждам тия проблеми и ще реша съвсем скоро.
    Поздрави,

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •