Page 1 of 15 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 212

Thread: Апел - Да си възстановим клубъ!

  1. #1
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default Апел - Да си възстановим клубъ!

    вижте са моята идея що трее са възобнови клубъ - наште малките искам да виждат интересни неща а не мога да го влача нашия по сервизите, където са всичките ми приятели, които могат да му покажат нещо ... първо те там са на работа и са заети и второ въобще не им е до малки щъкачи и питачи ... затуй си помислих ако пак възстановим срещите и почне да идва народ, както аз си спомням, и да си лафим и си водим малките питачи те па да поназвайват ще е супер, щото само едното Италфесто не стига за нищо ... ай кажете ми са убаво ли е туй и нищо лично

  2. #2
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Копеле...това е организирана престъпност....)
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  3. #3
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Копеле...това е организирана престъпност....)
    и това си е факт но какво от това ние сме си такива

  4. #4
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo Markov View Post
    и това си е факт но какво от това ние сме си такива
    Не бих казал...куцат много неща...най вече заетостта...но ако успееш един път в месеца да ни събереш на някоя поляна, а не на жълтите павета как беше до сега....на третия месец ще те черпим каса бира...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #5
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    На времето имахме абонатно в блока,уж за парно беше построено ама и до ден днешен не прекараха парно там От някъде дойдоха маси столове и един кастуфон,тогава немаше ни интернет ни джиесеми още и постоянно се организираха сериозни сбирки там Къде свара,къде покер,къде белот,къде просто а са напием,а за ,,световното 94 в САЩ,, дойде от некъде и един телевизор цветен и голем
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  6. #6
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Не бих казал...куцат много неща...най вече заетостта...но ако успееш един път в месеца да ни събереш на някоя поляна, а не на жълтите павета как беше до сега....на третия месец ще те черпим каса бира...
    не съм оптимист но що па да не се пробвам а и каса бира си е каса бира

    ---------- Post added at 01:11 ---------- Previous post was at 01:09 ----------

    Quote Originally Posted by кученцетоОгиитаткоДоги View Post
    На времето имахме абонатно в блока,уж за парно беше построено ама и до ден днешен не прекараха парно там От някъде дойдоха маси столове и един кастуфон,тогава немаше ни интернет ни джиесеми още и постоянно се организираха сериозни сбирки там Къде свара,къде покер,къде белот,къде просто а са напием,а за ,,световното 94 в САЩ,, дойде от некъде и един телевизор цветен и голем
    тука е доста по-схваната системата щото освен ма мен Ники Багера дето беше активист и Кукеро и още двама трима и Петко други немаше а те всичките тогава нямаха цветни телевизори даже и жакузита нямаха ... никой от тях

  7. #7
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Какъв клуб бе господа, Вие серете във всяка тема, без значение дали е смислена или не, кой нормален ще иска да е част от нещо такова. Навсякъде е пълно със всезнайковци, кой от кой повече знае и всички останали са балъци, разийш ли...
    Нищо лично нямам към Вас, говоря по принцип. Разбира се няма лошо да се позабавляваме, ама защо трябва да е по този начин.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  8. #8
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Какъв клуб бе господа, Вие серете във всяка тема, без значение дали е смислена или не, кой нормален ще иска да е част от нещо такова. Навсякъде е пълно със всезнайковци, кой от кой повече знае и всички останали са балъци, разийш ли...
    Нищо лично нямам към Вас, говоря по принцип. Разбира се няма лошо да се позабавляваме, ама защо трябва да е по този начин.




    Виж сега, викаш кой нормален........................... Всички сме мраднали кой повече кой по малко Хейтим са по форумите,после като са видим са прегръщаме и си казваме на здраве И си казваме копеле обади са кат минаваш на сам Това е извратено
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  9. #9
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Иде реч за тези на който Алфа Ромео им е на сърце, независимо дали я имат или я желаят.......и както каза кучето...не е важно колко са мръднали....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  10. #10
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Какъв клуб бе господа, Вие серете във всяка тема, без значение дали е смислена или не, кой нормален ще иска да е част от нещо такова. Навсякъде е пълно със всезнайковци, кой от кой повече знае и всички останали са балъци, разийш ли...
    Нищо лично нямам към Вас, говоря по принцип. Разбира се няма лошо да се позабавляваме, ама защо трябва да е по този начин.
    понеже не ни познаваш наживо нямаш представа каква компания сме ние и това го пиша сериозно. Иначе у форумо ни мани нас - ние сме спамери, тук това което сме се нарича остатъчен личностно-витруален портрет.

    ---------- Post added at 20:35 ---------- Previous post was at 20:34 ----------

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Иде реч за тези на който Алфа Ромео им е на сърце, независимо дали я имат или я желаят.......и както каза кучето...не е важно колко са мръднали....
    то да караш и поддържаш Алфа си е точно да си мръднал но пък няма никой интересен който да не е мръднал нанякъде мога да ви зарина с примери от световната история

  11. #11
    Старши алфист pyle's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    София, кв. Слатина
    Posts
    796

    Default

    Те масово сменят марката... да гледат малките, какво, бмв или фауве или гробцедес..

  12. #12
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Що бе - ние с Митака тук перманентно се плюем на политически теми, но като се видим си пием биричката и за политика не говорим.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  13. #13
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Не Ви познавам, това е ясно, бих пийнал по биричка с Вас на драго сърце. Говоря като цяло, нивото на културата е на гучето в гъза, навсякъде лиготия и простотия. Като цяло има неповече от 20 човека които могат да ти помогнат със съвет, всичкото останало болшинство сме лигльовци.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  14. #14
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Що бе - ние с Митака тук перманентно се плюем на политически теми, но като се видим си пием биричката и за политика не говорим.
    Те за това приятелство иде реч...тоез разбирателство.....и всеки със свойте интереси и виждания....говорим за една емблема ...а кой какъв е, няма как да го променим...

    ---------- Post added at 20:16 ---------- Previous post was at 20:12 ----------

    Quote Originally Posted by pyle View Post
    Те масово сменят марката... да гледат малките, какво, бмв или фауве или гробцедес..
    Колкото и жени да сменяш е все тая, но като видиш натокана кучка се обръщаш....та така и с алфата щом си я имал)
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  15. #15
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Не Ви познавам, това е ясно, бих пийнал по биричка с Вас на драго сърце. Говоря като цяло, нивото на културата е на гучето в гъза, навсякъде лиготия и простотия. Като цяло има неповече от 20 човека които могат да ти помогнат със съвет, всичкото останало болшинство сме лигльовци.
    предимствата на сдруженията са в това, че има външен признак за сдружаване - не по приятелски причини, не по симпатия и не по сексуални връзки - т.е. ако има официоз който да организира обмяна на опит по определени правила и там да се събират хора можещи, грамотни, фенове, лигльовци, ебачи, батки и секви тези - лигльовците и секви-те ще имат достъп до опита на можещите и това ще ги запали по идеята на можещите, които идеи иначе никъде няма да видят, срещнат и опазнаят...

    Да, навремето лигльовците насраха клуба, който сега не само не е официоз ами е пълна лигня и то вече кой да се лигави няма, но оттогава минаха години - ние порастнахме започнахме да ставаме сериозни хора и не забравяйте - все още сме фенове не само и притежаваме част от една умираща марка ...и то автомобилна тука не говоря за JUst Cavalli или Armani

    Тук говорим в дъждовния зимен неделен ден вместо да кибичим по прашки пред телевизора да идем и да пийнем по бира с приятели по интереси а не да си говорим кой коя е ебал в махалата. някога.

    Ивинете ме за гадния език но по-добре да съм гаден но честен ...

    Сега не говоря за възстановяване на стария КАРБ - говоря за неофициални сбирки на база интереси без форуми, без сайтове и без търговия на чарколяци - говоря за чиста проба фенщина и приказки, което да замести изцяло търкането на калвиатурите тук - говоря за общество

    и пак - моля, нищо лично и без расизъм!

    ---------- Post added at 01:05 ---------- Previous post was at 00:47 ----------

    Само се замислете всеки от нас малко или много е фен а това си е хоби - ВСЕКИ има нужда от хоби и хобито Алфа Ромео първо е подплатено с история, второ е вече залязваща марка т.е. дори новите модели минават към класиките да не говорим за старите и историята ... Да, винаги ще има пиячка и викове и псувни и т.н. но поне те ще са наживо а доколкото имам опита пез годините наживо сме си френдове всичките

    Именно форумите и фейсбук групите ни разединяват - защото пишейки и псувайки се тука ни гони гузна съвест да се видим наживо, фалшивите интереси и препирни в този форум прецакаха нещата не ние самите и колкото по-бързо го осъзнаете толкова по-добре за нас.

    Ние сме олдскуул и ако не бъдем и не сме заедно сме заникъде - замислете се - как бихте си лафили с Боби 33, Венци, Тони, Лъки и за който се сетите ако не наживо и имате ли достъп до тези хора? да, ще кибичим в сервизите но те там са заети там си изкарват хляба и никой от тях не би ви отделил нужното внимание да ви открехне как точно да си карате колата или какво точно масло да използвате и куп други неща ... замислете се!

    Тони, който е мои приятел и голям човек отивайки с малкия ми син го питах относно една скоростна кутия - малкия беше като препариран слушайки как някой му обяснява неща, които баща му (аз) само съм му загатвал ... така се запалих по тази идея, ако искате я разберете ако искате не аз я разбирам и ще действам ще стане бавно но изгубихме вече десетилетие в глупости и нищо не върви на добре - какво направиха УС - затриха клуба! Какво направи форума - разедини феновете - на това аз слагам тук и сега елегантен край не очаквайте чудеса от мен - всички ме познавате аз съм заплес и ексцентрик но имам някой таланти, които мисля да използвам с оглед на едно по-хубаво бъдеще

    ---------- Post added at 01:20 ---------- Previous post was at 01:05 ----------

    Забравих най-важното.

    ще ме упрекнете, че не съм сериозен защото пиша по нощите да, така е пиша късно защото съм зает човек - всички сме заети хора но най-важното е - този клуб е за РАЗТОВАРВАНЕ!!! запомнете - за разтоварване не за глупости от типа "аз като бях тебе те немаше" това е хоби клуб не е форум за изява на това кой колко и къде.

Page 1 of 15 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •