Results 1 to 10 of 10

Thread: Подмяна на преден регистрационен номер

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Sofia
    Posts
    71

    Default Подмяна на преден регистрационен номер

    Здравейте,

    Някой запознат ли с процедурата за подмяна на преден регистрационен номер в момента? Знам, че преди имаше фирми, които го правят уж напълно законно, като им върнеш старата табела. В момента не намирам коя е фирмата, която е вързана с КАТ за направата на регистрационни табели.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD SW 02, Alfa Romeo 159 2.4 JTDm SW 07 Q-Tronic

  2. #2
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by Juventino View Post
    Здравейте,

    Някой запознат ли с процедурата за подмяна на преден регистрационен номер в момента? Знам, че преди имаше фирми, които го правят уж напълно законно, като им върнеш старата табела. В момента не намирам коя е фирмата, която е вързана с КАТ за направата на регистрационни табели.
    Аз си мисля че законно такова нещо не съществува! Разходка до КАТ ще изясни въпроса...
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  3. #3
    Алфист nblagoev's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    380

    Default

    Quote Originally Posted by mimouzunov View Post
    Аз си мисля че законно такова нещо не съществува! Разходка до КАТ ще изясни въпроса...
    Законно няма как да стане! Единствения законен начин, е отиване в КАТ и смяна на талоните и номерата. Дубликат на номер не се издава.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm 210hp
    Lancia Kappa 2.4JTD 136hp
    Mercedes E250TD Avantgarde 150hp
    Alfa Romeo 156 1.8TS 144hp - ex

  4. #4
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Разбира се,че е законно,защо говорите глупости.Ако имаш стария номер и е омачкан и изтрит,отиваш във фирмата,която прави уличните табели и номерата,връщаш стария и срещу 20 лв. получаваш нов.Така беше миналата година,сега със смяната на фирмите за номерата не знам как е.Знам го от опит,миналата година бащата си загуби номера,но при него се наложи пре регистрация.
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sofia, Ovtcha kupel
    Age
    39
    Posts
    433

    Default

    Напълно и 100% законно е - казвам го от опит преди няколко месеца, след леко ПТП, смачках зверски предния номер ( което пък предпази бронята и имах само няколко драскотини по нея). Намерих фирмата, която изработва табелите :
    БМВ ЕООД : http://bmv-eood.bg/
    Намира се в старите складове на полицията в Захарна фабрика. Отиваш на място, сваляш номера при бариерата, полицая те ориентира в кое хале да отидеш, един чичка ти дава номера на IBAN сметката, за да отидеш до близкият банков клон и преведеш мисля, че 20 или 30 лв. беше, + 4 лв за пласмасова подложка, ако е счупена. Докато се върнеш, табелата е готова, монтирате я, оставяш му старата и си свиркаш.
    Напълно и 100 % законно.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, SW, Lancia Delta II 1,6
    ".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "

  6. #6
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Sofia
    Posts
    71

    Default

    Точно за тая фирма - БМВ ЕООД бях чувал, както и за същата процедура (това със сигурност е било валидно преди 2-3 години).
    Колега, кога ти се е наложило да ги смениш при тях, защото четох, че тая фирма вече не прави номерата и трябва да се търси новата.
    Бях намерил случайно фирмата,която се занимаваше с това до края на м. Септември миналата година, но не успях да го направя.
    И понеже знам,че бяха обявени някакви търгове, уж имаше някакви скандали и съответно сега никъде не мога да намеря новата фирма, която прави номерата.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD SW 02, Alfa Romeo 159 2.4 JTDm SW 07 Q-Tronic

  7. #7

    Default

    Ми тая фирма си има контакти.Трудно ли е да се обадиш на някой от посочените телефони и да попиташ?
    Дори и да ти кажат не,нищо не пречи да ти кажат друга фирма все пак са в този бранш!
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  8. #8
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sofia, Ovtcha kupel
    Age
    39
    Posts
    433

    Default

    Октомври 2015 ми правиха предния номер на алфата. Бях пускал и тема но не мога да я открия сега... Има още някаква фирма ололо sky city но тогава ми отказаха ,били в ревизия. През Февруари 2016 БМВ отново беше избрана за да изработва табелите за КАТ София, така че вс. е легално....
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, SW, Lancia Delta II 1,6
    ".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "

  9. #9
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Sofia
    Posts
    71

    Default

    Не е трудно да се обадя, но изгубих след това линка с името и номерата и повече не успях да го намеря.

    Сега от последния пост на колегата си спомних, че наистина беше до sky city предишната фирма.
    Благодаря за информацията на всички. Ще отида да проверя в БМВ тогава.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD SW 02, Alfa Romeo 159 2.4 JTDm SW 07 Q-Tronic

  10. #10
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    София
    Posts
    1

    Default

    03.07.2018 Фирмата БМВ ЕООД все още извършва подмяна на повредени номера на ул.Кукуш 1 входа е срещу ролпласт складовете от ляво gsm.0888371820 и 0889097037 цвната беше 30лв за номера +4лв за пласмасата и 1лв такса в банката плаща се в най близката банка те ще ви кажат къде се намира

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •