Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 65

Thread: Бежанците нямат нищо общо!

  1. #31
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by кученцетоОгиитаткоДоги View Post
    Да ама в 2016 в Европа обикновенните граждани и то след всичко което стана само са вайкат........................а управниците само викат,аха ще седнем ще говорим.Е стига с това говорене.....................много невинни хора си отидаха за няма нищо.................................и те пак........... ще говорим.............................да дигат барети,жандарми,тюлени,пингвини................... ....и както беше на времето операция ,,Сабя,, в Сърбия когато застреляха премиера Джинджич...........................
    Някога в учебниците по научен комунизъм пишеше една мъдра мисъл:

    "Количествените натрупвания водят до качествени изменения"

    Това се случва и сега в Европа.

    Във Франция живеят около 5 милиона мюсюлмани. В Германия 3,3. Във Великобритания - 2. Общо в Евпора живеят около 20 милиона мюсюлмани. И това не е от вчера. Тази бройка се е формирала с десетилетия. А бежанците от 2016 са само капката от която чашата прелива.

    Накратко - мюсюлманското присъствие в Европа е много комплексен въпрос и разглеждането му само в контекста на сегашната миграция на маси е крайно наивно.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  2. #32
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Спор няма така е,Европа отдавна е пренаселена и поради този факт живота на хората които са заселени тука от години, няма значение немци,китайци или българи сериозно се е усложнил.Един прост пример: Арабски супермаркет,арабина ще си вземе някой мангасар който ще му бачка под минимума на час,а не немец примерно който ще иска това което му се полага по закон.Така немеца остава без бачкане в собствената си държава,защото некой си пришелец решил да му подбие цената и то по нерегламентиран начин............................................. ...и това се случва във всяка мюсюлманска бакалия,а те хич не са малко....................................За това има ненаселени много държави по света нека там малко да почват да се заселват.........................
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  3. #33
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Под израза "силно" или "слабо-развита" цивилизация имам впредвид всяко едно отношение на развитие, в т.ч и военно.

    Рим е доказателство затова, че само духовно развитие не е достатъчно за да оцелееш. Трябва и физическа сила.
    Ако твърдиш, че Римската империя не е била военна сила, просто няма смисъл от разговора.
    Точно духовния декаданс е довел на упадъка, а в момента, т.н. цивилизация е пълен декаданс.

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Някога в учебниците по научен комунизъм пишеше една мъдра мисъл:

    "Количествените натрупвания водят до качествени изменения"

    Това се случва и сега в Европа.

    Във Франция живеят около 5 милиона мюсюлмани. В Германия 3,3. Във Великобритания - 2. Общо в Евпора живеят около 20 милиона мюсюлмани. И това не е от вчера. Тази бройка се е формирала с десетилетия. А бежанците от 2016 са само капката от която чашата прелива.

    Накратко - мюсюлманското присъствие в Европа е много комплексен въпрос и разглеждането му само в контекста на сегашната миграция на маси е крайно наивно.
    Не е проблемът в бройката, а в начина им на живот. Във формирането на компактни общности. В гетоизирането. А на туба бензин и трябва една искра. Тъпаците в Брюксел си "играят с кибрита".

    ---------- Post added at 12:59 ---------- Previous post was at 12:57 ----------

    Quote Originally Posted by кученцетоОгиитаткоДоги View Post
    Спор няма така е,Европа отдавна е пренаселена и поради този факт живота на хората които са заселени тука от години, няма значение немци,китайци или българи сериозно се е усложнил.Един прост пример: Арабски супермаркет,арабина ще си вземе някой мангасар който ще му бачка под минимума на час,а не немец примерно който ще иска това което му се полага по закон.Така немеца остава без бачкане в собствената си държава,защото некой си пришелец решил да му подбие цената и то по нерегламентиран начин............................................. ...и това се случва във всяка мюсюлманска бакалия,а те хич не са малко....................................За това има ненаселени много държави по света нека там малко да почват да се заселват.........................
    Там няма на кого да продават чалъми, а за другото, органите на реда, данъчни и тем подобни, де са у тиквите?
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  4. #34
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    За какво точно водим тази дискусия? Заради "ислямизирането на Европа" или заради последствията от тероризма?
    Едното има ли непременно общо с другото?

    Да припомням ли това, че най-ислямизираната държава в Европа се нарича "България", защото в нея живеят 1 милион мюсюлмани, които представляват 15% от населението !!!.
    Има ли тероризъм в България?

    Хайде сега пак разсъждавайте на тема "кое поражда тероризъм ?"


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  5. #35
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    За какво точно водим тази дискусия? Заради "ислямизирането на Европа" или заради последствията от тероризма?
    Едното има ли непременно общо с другото?

    Да припомням ли това, че най-ислямизираната държава в Европа се нарича "България", защото в нея живеят 1 милион мюсюлмани, които представляват 15% от населението !!!.
    Има ли тероризъм в България?

    Хайде сега пак разсъждавайте на тема "кое поражда тероризъм ?"
    Дискусията я водим, заради неразбирането на корена на проблема.
    Не може да налагаш принудително своите "ценности" на други общества, а идващите от разрухата в "демократизираните" им страни да си мислиш, че ще ги претопиш.
    Както казах и по-горе, не може да сравняваш мюсюлманите, живеещи в България( де факто българи), резултат на "Османското присъствие", с пришелците от Близкия изток и Магреба.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  6. #36
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by myato View Post
    Дискусията я водим, заради неразбирането на корена на проблема.
    Не може да налагаш принудително своите "ценности" на други общества, а идващите от разрухата в "демократизираните" им страни да си мислиш, че ще ги претопиш.
    Както казах и по-горе, не може да сравняваш мюсюлманите, живеещи в България( де факто българи), резултат на "Османското присъствие", с пришелците от Близкия изток и Магреба.
    Дефинирай първо, кой е проблемът, който дискутираме. Ислямизацията, тероризмът или нещо друго за което не се сещам?

    Ако оставим настрана българските мюсюлмани и се вгледаме примерно във френските, аз пак питам........Откога живеят тези 5 милиона мюсюлмани там и имаше ли ги атентатите от последните месеци преди 10 години?


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  7. #37
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Проблема са бежанците терористи. Изкуствено съсзадени военни условия в тяхната страна неизбежно и разбираемо води до напускане на огромната маса паплач, покрай която се промъква мършата подпомагана стабилно финансово от презокеанската и демократична хАмерика. Останалата паплач разбирайки че баш европейците са дупедавци, разбираемо започват да правят каквото си искат, нали са толерантни значи ще ги траят. Общо взето оправия няма. Това не са хора имащи за цел саморазвитие, това са паразити които всички са длъжни да търпят и хранят.
    Общо взето бая сапун трябва да се произведе, колкото и нехуманно да звучи. Който иска да става човек, да става, другите на сапун и толкоз.
    То горе долу и нашите са така, ама поне не се самовзривяват по гарите, засега...
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  8. #38
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Мечтая си някой ден имам да ми измие гъза и да го цунка - http://www.segabg.com/article.php?id=796763

    Колкото до бежанците чудя се що не идат в мосюлмански държави вместо в християнски.Могат да отидат в Дубай, Кувейт там някъде.За каква толерантност става дума към тях, когато отидеш в тяхна държава трябвада спазваштехните закони и обичаи, достатъчно репортажи има в които репортерките са цачохлени.Мосюлманите смятат другите за неверници и в удобен момент ги унищожават.Тяхната толерантнтност е мнима. На турчин и куче гръб не се обръща, знам аз.

    За вярващите, има Дядо Коледа, вярвайте си - http://www.lentata.com/page_8531.html
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  9. #39
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Гледайте, оказва се че и руските и щатските служби са предупредили белгийците......

    http://russia.tv/video/show/brand_id...wtype/picture/
    Last edited by Orm; 25-03-2016 at 23:22.
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  10. #40
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    3 причини поради които не желая бежанците:




    1) Тероризъм

    2) Налагане на ислямски идеали и все повече увеличаване на населението с хора с такива възгледи,тоест правят ми по 10 деца и това ако не спре след 30 години Европа ще е Халифат с главен град Брюксел.


    3) Голяма част от тях дори тия които са родени в Европа не си държат на думата и на всеки 5 минути се извъртат така както на тях им изнася,пълна противоположност на истинския немец както и на моите идеали!!!
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  11. #41
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Трябва да се обърне сериозно внимание на нелегалните имигранти, навремето индианците силно подценили този въпрос.
    А.......я виж ти...и сега САЩ и еврей...ебати....

    ---------- Post added at 23:14 ---------- Previous post was at 23:11 ----------

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Мечтая си някой ден имам да ми измие гъза и да го цунка - http://www.segabg.com/article.php?id=796763

    Колкото до бежанците чудя се що не идат в мосюлмански държави вместо в християнски.Могат да отидат в Дубай, Кувейт там някъде.За каква толерантност става дума към тях, когато отидеш в тяхна държава трябвада спазваштехните закони и обичаи, достатъчно репортажи има в които репортерките са цачохлени.Мосюлманите смятат другите за неверници и в удобен момент ги унищожават.Тяхната толерантнтност е мнима. На турчин и куче гръб не се обръща, знам аз.

    За вярващите, има Дядо Коледа, вярвайте си - http://www.lentata.com/page_8531.html
    И аз....и аз....за имама става на въпрос ама нема да ми го мие, оти мое ме изненада))

    ---------- Post added at 23:29 ---------- Previous post was at 23:14 ----------

    Quote Originally Posted by кученцетоОгиитаткоДоги View Post
    Толерантна Европа ли........................? Не толерантна а гейове............................Да го пускам аз в моята къща,да го храна да го поя,пари да му дам и той накрая да иска да ма надупи.......................я подай ми мале пенката пушка.....................с големите патрони.....................за едър рогат дивеч....................................
    Ей...най накрая да се изкажеш подобаващо...ама много си прав!
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  12. #42
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Ето това е най опасното....

    http://ria.ru/world/20160326/1397414259.html

    ....чудя се нашият доколко е защитен...
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  13. #43
    Болен алфист pace's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Перник
    Age
    42
    Posts
    1,018

    Default

    Да беше жив Хитлер....геноцид над тая сган му е майката!!!
    Alfa 155 1.9 TD- EX
    Alfa 166 2.4 JTD-EX
    Alfa 156 2.4 JTD-EX
    Mercedes Benz E 320 cdi

  14. #44
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by Orm View Post
    Ето това е най опасното....

    http://ria.ru/world/20160326/1397414259.html

    ....чудя се нашият доколко е защитен...
    Това далеч не е първия "инцидент" в който се прави връзка между тероризъм и белгийските АЕЦ.

    Силно се нядявам, че властите си вършат работата.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  15. #45
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Това далеч не е първия "инцидент" в който се прави връзка между тероризъм и белгийските АЕЦ.

    Силно се нядявам, че властите си вършат работата.
    Ох.. и аз се надявам, че имам подозрения че нашият АЕЦ е най слабо охраняваният в Европа...
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •