Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 69 of 69

Thread: Подгревни свщи грешка-Въпрос ?

  1. #61
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Днес свеща е сменена,отви се с един пръст ! От любопитство опитах и тези да развия дето не са пръскани с WD те също тръгнаха да се развиват.
    P.S
    Ще кача снимка на кутията на нова свещ Bosch, за тия дето не са си купували резервни части на Bosch.Всеки които купува нещо на Bosch трябва да има такъв холограмен стикер на кутията за гаранция и оригиналност на частта ,че е истинска на BOSCH а не менте.Има номер който се проверява на техния сайт
    Мисля,че тази информация ще е полезна за тези дето не знаят !Щото съм сигурен ,че има много дето са наясно с това дето пиша
    Last edited by eproHD; 20-07-2016 at 12:27.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  2. #62
    започва да се пристрастява stoqnkoto's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    GB
    Posts
    34

    Default

    опс не видях резултата.
    Last edited by stoqnkoto; 27-03-2016 at 23:52.

  3. #63

    Default

    Quote Originally Posted by stoqnkoto View Post
    опс не видях резултата.
    И аз го чакам, ще се появи скоро

  4. #64
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    И аз го чакам, ще се появи скоро
    ???????
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  5. #65

    Default

    Ми да кажеш какво става, има ли грешки, проблеми

  6. #66
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Ми да кажеш какво става, има ли грешки, проблеми
    Е то се разбира,че всичко е наред вече ! Не знам дали съм споменавал но когато пискаше за проблем на таблото червения дисплей изписваше (Avaria sistema pre-riscaldo) и мигаше знака на подгревната свещ /спирала/ !След смяна на изгорялата свещ няма проблем вече не записва грешка и не писка на таблото.
    Мисля вече да си разбрал какво е станало ? Ако те интересува нещо друго питай
    Last edited by eproHD; 28-03-2016 at 16:19.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  7. #67

    Default

    Ами все си мисля, че ако беше написал това но когато пискаше за проблем на таблото червения дисплей изписваше (Avaria sistema pre-riscaldo) и мигаше знака на подгревната свещ /спирала/ясно, нямаше да я водим тази тееежка полемика тук и отдавна да сме ти казали решението

  8. #68
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Ами все си мисля, че ако беше написал това но когато пискаше за проблем на таблото червения дисплей изписваше (Avaria sistema pre-riscaldo) и мигаше знака на подгревната свещ /спирала/ясно, нямаше да я водим тази тееежка полемика тук и отдавна да сме ти казали решението
    А ти прочете ли ми първия пост какво пише ? Съжалявам,че за теб не съм написал точно какво пише ама така и баба знае.А както виждаш грешката не отговаря на проблема.Но то и с други грешки е така понеже ECU едва ли може да ни каже всичко с точност и ние само да сменяме ! Аз от темата съм доволен реших си проблема,а и за в бъдеще ще знам какво да правя поне.А мисля,че и на други ще им е полезно
    P.S
    Иначе се радвам,че се опитваш да помагаш в всяка една тема,кога успешно кога не !Иначе проблем ли ти е ,че не точно ти си решил проблема !!!
    ----------------------------------------------------------КРАЙ
    Last edited by eproHD; 28-03-2016 at 21:35.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  9. #69

    Default

    Не, не ми е проблем. Аз не съм всемогъщ. Но ако беше написал това, което ти показва дисплея, отдавна да сме спрели да се чешем. Много важно е да се съобщават всички подробности

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •