Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 27 of 27

Thread: Осветление на багажника не работи.

  1. #16
    започва да се пристрастява PaLMaL's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Пловдив
    Posts
    35

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Провери състоянието на кабелния сноп между вратата и купето.

    този който отива в багажника ?

  2. #17
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default



    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #18
    започва да се пристрастява PaLMaL's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Пловдив
    Posts
    35

    Default

    Май ще се окаже че е самата ключалка.Откачих я от буксата и веднага индикира , че багажника е затворен. Ще пробвам с друга.

  4. #19

    Default

    Колега и аз имам същия проблем, твоя реши ли се с смяна на ключалката ?

  5. #20

    Default

    Във вратата на багажника са вързани осветлението на багажника и плафона. Вързани са на отделни релета или нещо от сорта. Вързаха ги на работещото и сега всичко свети

    ---------- Post added at 11:25 ---------- Previous post was at 11:23 ----------

    тоест, това, което беше за осветлението в багажника беше заминало и ми го вързаха на това, което е за плафоните

  6. #21

    Default

    Моя проблем е че, багажника ми е затворен но индикатори на таблото го дава отворен.

  7. #22
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    50

    Default

    Някой може ли да посъветва как се откачат щипките на кората на багажника на SW? Опитвам се да стигна до двата ключа, за да направя моста, но след като махна 9те болта, ме е страх да не счупя щипките, които държат кората.

  8. #23

    Default

    Quote Originally Posted by yavoni View Post
    Някой може ли да посъветва как се откачат щипките на кората на багажника на SW? Опитвам се да стигна до двата ключа, за да направя моста, но след като махна 9те болта, ме е страх да не счупя щипките, които държат кората.
    Разкоствал съм целия багажник... Коя кора те интересува?... Ако е тая с отвора за ключалка та, след като отвиеш всичко просто напъваш, няма страшно..
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  9. #24
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    50

    Default

    Да, точно тя. Помагаш ли си с дълга права отверка за щипките, или просто дърпаш смело?

  10. #25

    Default

    Quote Originally Posted by yavoni View Post
    Да, точно тя. Помагаш ли си с дълга права отверка за щипките, или просто дърпаш смело?
    Ами не,но може да ползваш нещо за опора,(аз съм с яки пръсти и до де не обърна нокът или пусна кръв не ползвам нищо)....ако не е студено,дърпай внимателно,виж къде ще подаде и тръгне,....обикновено от горната част първо се отлепя и после леко се дърпа в посока нагоре..защото в страничните пластмаси има едни отвори и там влизат ушенцата на голямата кора...
    Last edited by undy; 09-05-2019 at 18:29.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  11. #26
    Болен алфист flipz's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Burgas
    Age
    39
    Posts
    1,462

    Default

    Quote Originally Posted by yavoni View Post
    Да, точно тя. Помагаш ли си с дълга права отверка за щипките, или просто дърпаш смело?
    За това е хубаво, човек да си купи не скъп инструмент или да си направи
    Все на някоя кола ще се наложи да го ползва.
    номер: 1823015000
    Click image for larger version. 

Name:	levapioli-inox.jpg 
Views:	21 
Size:	35.6 KB 
ID:	170089
    Alfa 159 1.9 16V JTDm Lusso (150)08'; EX Alfa 145 1.6 TS

  12. #27

    Default

    Има и цели комплекти от ония жълто-оранжевите, вършат работа,не са скъпи, китайците ги продават без пари,имам от тях и стават.... Специално за тази кора, няма нужда от нищо.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •