Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 19

Thread: Съвет за бартер.

  1. #1

    Default Съвет за бартер.

    Здравеите колеги,искам да ми дадете съвет за едно отправено ми предложение за бартер.Моята алфетка 146 1.6 боксер за БМВ 316.Незнам какво да правя бартера е ключ за ключ,6те се прецакам ли?

  2. #2
    Запален алфист charmario's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    108

    Default

    Какво да ти кажа, колега? Зависи от много неща. Най-вече от състоянието и на двете коли. Ако все пак са на едно ниво като оборудване и запазеност - не си давай Алфетката. По-бърза е със сигурност, а и си мисля, че май и по-млада трябва да е. Дай повече инфо за колите, за да получиш по-точен отговор.
    Alfa Romeo 145 Boxer 1.6 I.E. 8V 103 hp


  3. #3
    Болен алфист boian's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Varna
    Age
    54
    Posts
    1,448

    Default

    Моето мнение е, че ако не те радва вече твойта Алфа си вземи друга Алфа . BMW- то няма лошо, въпроса е до самия екземпляр, сравнено с Алфа-та като техническо състояние, екстри, тежести по колата и т.н. А бартера си е двупосочен, както ти можеш да се лъзнеш, така и колегата с БМВ-то може да е лъзнат от тебе.
    Alfa Romeo 145 1.3 boxer-ex,146 1.4 16V-ex,156 1.8TS- ex, RAV4- ex, ML270 CDI-ex 159 3.2 V6 Q4 ex,ML270 CDI-ex, Infiniti ex 30 ex. Alfa Romeo Stelvio First edition.

  4. #4

    Default

    То моита в4ера я изкарах от бокса,смених доста джаджи по предницата и са не тропа толкова.ако баварията бе6е 318-320 няма6е да се замисля ама тоя спънат кон.Но не съм карал такова и ре6их да искам съвет от бандата ина4е и разлика в цените не е малка,и в годинките съ6то БМВ 92 на АЛФА 95,БМВ 4400лв на АЛФА 5000+.а и баварията няма климатик...абе маи ве4е се отказах.еи ви снимки.

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Смолян
    Posts
    44

    Default Ще сбъркаш

    Ако БМВ-то е с М40 двигател, си "вътре"...


    Прочети техния форум и ще разбереш

    http://www.bmwpower-bg.net/forums/
    Alfa Romeo 145 1.3 Boxer 90 hp 1996

  6. #6
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    София
    Posts
    153

    Default

    Аз въобще не виждам ко се чудиш, сам си си написал + - совете на АЛФАТА
    Alfa Romeo 146 ti

  7. #7
    Запален алфист charmario's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    108

    Default

    Моят съвет при тези обстоятелства е да менкате само джантите
    Alfa Romeo 145 Boxer 1.6 I.E. 8V 103 hp


  8. #8
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default

    сорри за офф-а
    ама колега за какво и е тоя дърт немски кофчег ?
    нито фаца има нито нищо. дялън с теслата ...
    мое мнение ... алфата е по добра и по хубава ...

    Quote Originally Posted by charmario
    Моят съвет при тези обстоятелства е да менкате само джантите
    барем да ставаха ...
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

  9. #9
    Болен алфист pent's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,164

    Default

    ае не си струва.... тия М40 си струват само след Окт 93г.
    Alfa Romeo 145 1.6 16V TSpark '98

  10. #10
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Posts
    230

    Default

    Ами колега,лично моето мнение е да си запазиш Алфата.Като сравнявам на снимките,наистина е по-красива,а не е "кофчег"(тва определение много ми хареса ) А и най-важното нещо според мен е,че Алфата е по-бърза.Човека,който иска бартера е доста умен,щом иска да смени старата бавария за Алфата.Тоя бартер май е кон за кокошка.
    Alfa Romeo 146 1.6 Boxer '95


  11. #11

    Default

    вси4ки сте единоду6ни, това озна4ава 4е алфата пе4ели с 100% но да не забравяме в кои форум сме какво ли 6те стане ако ги питаме в БМВто и там 6те е 100%но в тяхна полза....но аз уважавам мнението на колегите си.

  12. #12
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Благоевград
    Posts
    98

    Default

    Запознат си с предимствата и недостатъците и на двете марки. Послушай сърцето и дай воля на душата си! Аз така направих. Карах голф, но се влюбих в 146-ца. Ако знаеш как ме нападнаха колегите, собственици на немски возила, че 100% съм се пре****. Но отдавна пея друга песен, а те ми дишат прахта. Не виждам база за сравнение с реномираната немска марка. Братовчед ми кара БМВ 316, не може да навакса на бензин. В бавареца виждам само хубав цвят и хубави джанти. Успех!
    Alfa 146 Junior 1.4 TS 16V '97

  13. #13
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default

    цвета се докарва. за джантите да! колегата който каза "в кой форум сме" ако махнем форум на бмв във всеки друг ще кажат,че алфата е по красива и по добра.
    Колега не си давай Хубавицата. Недей прави глупости !!!
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

  14. #14
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Смолян
    Posts
    44

    Default

    Quote Originally Posted by pent
    ае не си струва.... тия М40 си струват само след Окт 93г.
    Защото става М42...
    Alfa Romeo 145 1.3 Boxer 90 hp 1996

  15. #15
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    57

    Default

    Quote Originally Posted by Detron
    Запознат си с предимствата и недостатъците и на двете марки. Послушай сърцето и дай воля на душата си! Аз така направих. Карах голф, но се влюбих в 146-ца. Ако знаеш как ме нападнаха колегите, собственици на немски возила, че 100% съм се пре****. Но отдавна пея друга песен, а те ми дишат прахта. Не виждам база за сравнение с реномираната немска марка. Братовчед ми кара БМВ 316, не може да навакса на бензин. В бавареца виждам само хубав цвят и хубави джанти. Успех!
    Много точно казано Според мен ще направиш грешка ако направиш бартера. И с тиа джанти, и с този цвят,пак Алфата е по красива и разбира се по барза

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •