Results 1 to 5 of 5

Thread: Alfa Romeo Club

  1. #1

    Default Alfa Romeo Club

    Здр понеже съм Млад човек и общо взето скоро взимам книжка и естествено идва първата ми кола, която за моя голяма радост(щастие и гордост) е Алфа Ромео 156 1999година 1.8л 175коня. Да доидем на въпроса ми - имам огромното желание да се запиша в Алфа Клуб България но незнам какви са изискванията. Ше съм ви много благодарен ако получа отговор и естествено ако ме приемета. Пишете ми на е-маила или в Skype-a mi ( fortreth )

  2. #2

    Default

    В раздела Алфа Ромео най-отгоре има специална тема по въпроса...

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  3. #3
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default Re: Alfa Romeo Club

    Quote Originally Posted by Talion
    ...първата ми кола, която за моя голяма радост(щастие и гордост) е Алфа Ромео 156 1999година 1.8л 175коня. ...
    Как така 175 коня тея са 144 к.с. бе чип, колега
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  4. #4
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Стралджа-Ямболско,Madrid-Spain
    Posts
    45

    Default

    Ха да ти е честита очакваме и снимков матреал да пуснеш,иначе умната с нея ,че без опит да се качваш на такова нещо не е шега работа.Аз преди 4 месеца като взех книжката и като се качих на моита ,че на няколко пати щях белята да направя за тебе не знам.
    Алфа33 1.7 IE 92г

  5. #5
    Запален алфист blank_jack's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Plovdiv
    Age
    36
    Posts
    235

    Default

    е то в началото е хубаво да се кара с повишено внимание (от опит), щото като няма инструктор в колата и караш като гармян заек в началото (от опит) път то малките грешки (да сечеш път и да отнемаш предимство) особено като караш от скоро не може да минеш без тях (от опит) ама се пак за да се блъснеш се искат двама (в повечето случаи) пък конете ще ги укротиш .. не че ще им се наситиш ама ... като дърпаш аудита и бмв-та по светофарите и земеш да спираш мн често на ОМV ( и те знаят по име вече ) (от опит) ще се поспреш

    .. иначе честито ... )) И мн приятни изживявания
    Аlfa Romeo 156 1,8 TS
    Fiat Bravo - 1,6
    Hyundai i20 - 1,2

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •