Results 1 to 4 of 4

Thread: Спирачни дискове Brembo MAX питане ?

  1. #1
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default Спирачни дискове Brembo MAX питане ?

    Някой кара ли с такива дискове и какви са отзивите ?
    Питам понеже току що върнах задните дискове Brembo 08.3126.24 поръчани от Амазон и ми изпадна много добра оферта за Brembo MAX 08.3126.76 задни Предните са сменени с нови нормални Brembo преди 400км. Та въпроса ми е ще мога ли да метна за сега MAX само отзад и има ли значение това,че отпред са гладки ?
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  2. #2

    Default

    Приятелски искам само да изразя мнение, да не се засегнеш де.
    Брембо са хубави дискове, спирачни апарати, накладки. Т.е. да имаш ефект от тях е най-добре да са комплект. Но и дори да ги имаш, ако гумите са ти галоши, пак няма да спреш. Та какво гониш - визуален ефект през джантите, имаш излишни пари, или ще правиш твоят дизел състезателна кола? Аз имам 156 SW с мотор като твоя, стокови вентилирани дискове, накладки, хубави гуми (задни за смяна) и спирам прекрасно
    Да, карай вече с Мотул, Селенията не е това, което беше преди
    Поздрави

    А колкото до дисковете - виж размерите им и сам ще си отговориш

  3. #3
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Приятелски искам само да изразя мнение, да не се засегнеш де.
    Брембо са хубави дискове, спирачни апарати, накладки. Т.е. да имаш ефект от тях е най-добре да са комплект. Но и дори да ги имаш, ако гумите са ти галоши, пак няма да спреш. Та какво гониш - визуален ефект през джантите, имаш излишни пари, или ще правиш твоят дизел състезателна кола? Аз имам 156 SW с мотор като твоя, стокови вентилирани дискове, накладки, хубави гуми (задни за смяна) и спирам прекрасно
    Да, карай вече с Мотул, Селенията не е това, което беше преди
    Поздрави

    А колкото до дисковете - виж размерите им и сам ще си отговориш
    Пак повтарям имам предвид да сложа Brembo MAX само отзад
    Ето кака изглеждат дисковете за да не си мисли някой ,че са някаква извънземна технология !
    Размерите са им едни и същи само Brembo MAX са боядисани и имат тези издълбани ивици по гладката повърхност !
    Май никой няма престава какво е това животно Brembo MAX
    Отностно цената 33.05 € за 2 броя Brembo MAX срещу 23,24 € за два броя Brembo нормални
    P.S
    Между другото гумите са ми Hankook Ventus Prime 2 K115
    215/45 R17 91W XL
    Маслото винаги ще бъде SELENIA освен ако не го спрат от производство ! След като не ми гори грам и мотора мърка защо трябва да се вкарвам в музиката с някакъв Мотул
    Last edited by eproHD; 20-07-2016 at 11:27.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  4. #4
    професор-маняк marian2784's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    parma italy/казанлък
    Age
    39
    Posts
    577

    Default

    Карам от 2 години с такива отзад и малко свирят и се износват неравномерно, все си мисля ,че накладките са виновни. Двоумя се дали пак да взема от тях че след 80к вече липсват някои от нарезите.
    alfa romeo 145 1.3 boxer K&N replacement MOMO GT2 WHEELS OMP Lowering Springs kit now on GPL rest in peace
    alfa romeo 147 2.0 ts DISTINCTIVE MY07 powered by Landi Renzo GPL

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •