Results 1 to 14 of 14

Thread: Повдигачи или???

  1. #1
    започва да се пристрастява Macko166's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Pernik City
    Posts
    64

    Default Повдигачи или???

    Колата е Алфа 1.9 16V
    Сутрин като я запаля всичко е както трябва - никакви шумове, чукания или каквото и да било. Но след 2-3 миниути започва да се чува чукане като от повдигач, което се чува най- добре когато застана зад колата или отвътре на отворена врата или когато при каране звука се отразява в стена или автомобили. Чукането е заедно с оборотите. Маслото е 5W40 Бардал с фюлеринова добавка.
    Повдигачите, кобилиците и разпределителните валове са нови!

  2. #2

    Default

    Ако някой ти отговори така ще е гадаене на леща

  3. #3
    започва да се пристрастява Macko166's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Pernik City
    Posts
    64

    Default

    Ми гадайте де.

  4. #4

    Default

    Ало, Pernik City, ду ю хиър ми??? Баце, разбирам те, че си играч и се опитваш да минеш тънкана, обаче ще трябва да развържеш кесето и да закараш скрапа в сервиз да му обадят една диагностика. А на елката ти трябва да добавиш и операция "изваждане".

  5. #5
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Абе щом си е налял Бардал с фюлеринова добавка не е чак такъв играч по 18 евро литърчето го наблюдавам.Иначе ако иска да стане баш играч има една добавка на Кастрол която се сипва в маслото и спира секви чукания записал съм я на бележка в нас утре ще се разтърся
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  6. #6
    започва да се пристрастява Macko166's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Pernik City
    Posts
    64

    Default

    Много ми е интетесно с коя диагностика ще открият чукане в двигателя???

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by Macko166 View Post
    Много ми е интетесно с коя диагностика ще открият чукане в двигателя???
    С ушната и офтлмологичната, че твоите явно са запънали

  8. #8
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Всъщност добавката не е на Кастрол а на ,,Пет в едно,, Click image for larger version. 

Name:	1831699.jpg 
Views:	36 
Size:	13.4 KB 
ID:	152924 помага доста ефективно за замаскирване на шумуве от двигатела,но имай напредвит че не е магическо хапче Това ти е бързото и ефтиното решение.Другото е както се каза по нагоре сервиз.Иначе да се гадае по форумите това граничи с научната фантастика
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  9. #9

    Default

    Quote Originally Posted by кученцетоОгиитаткоДоги View Post
    Всъщност добавката не е на Кастрол а на ,,Пет в едно,, Click image for larger version. 

Name:	1831699.jpg 
Views:	36 
Size:	13.4 KB 
ID:	152924 помага доста ефективно за замаскирване на шумуве от двигатела,но имай напредвит че не е магическо хапче Това ти е бързото и ефтиното решение.Другото е както се каза по нагоре сервиз.Иначе да се гадае по форумите това граничи с научната фантастика
    Ох, пробвал съм какви ли не добавки, прибавки и т.н. Убедих се, че файда има само ако е нов двигателя. За нашите дърти кошници всичко е илюзорно

  10. #10
    започва да се пристрастява Macko166's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Pernik City
    Posts
    64

    Default

    Че няма да ми помогнете- няма. То тука само спам в тоя форум и си е вярна поговорката за БГ форумите като цяло.
    Но да допълня, че в 5-6 сервиза гадаят и не знаят. Надявах се, че някой е имал подобен проблем и го е решил.

  11. #11
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by Macko166 View Post
    Че няма да ми помогнете- няма. То тука само спам в тоя форум и си е вярна поговорката за БГ форумите като цяло.
    Но да допълня, че в 5-6 сервиза гадаят и не знаят. Надявах се, че някой е имал подобен проблем и го е решил.
    Е то форумите не са сервиз както им се иска на повечето !
    Пита, казват му и хоп всичко заспива без пари
    Форумите са за писане също и за спамене
    Виж по вярна е поговорката ,че българина иска всичко да му е без пари и най-добре ако може на аванта !
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  12. #12
    започва да се пристрастява Macko166's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Pernik City
    Posts
    64

    Default

    Ама кой говори за безплатно нещо? Питам защото не може никой да ми отговори и викат карай така. Просто някой да ме насочи ако е патил. Колко пари съм хвърлил по 147 и 156 ....ехе...Нова от магазина да бях взел.

  13. #13

    Default

    Качи видео и звук вместо да спамиш и ти

  14. #14

    Default

    Когато купиш дизел на бог знае колко километри да не очакваш да работи като читав бензинов двигател ?. Аз имам като твоята кола ,която има доста вътрешни забележки както и външни и по километраж е на 198к.Мой приятел от Англия си купи пасат дизел 2009 (147цата ми е 2007),който е префектен отвсякъде няма и драскотинка и е на 980 000 километра навъртяни само от него като работи по 8 часа на ден

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •