Здравейте ! Колата е Алфа Ромео 166 2.0TS. Инжекционът е LAndi Renzo Omegas , а инжекторите са Keihin. Напоследък както си карам и колата започва да придърпва и да мирише зверски на газ. След 10-20 секунди се оправя и си върви нормално до следващия път. От скоро започна и да обръща на бензин със пищене самичка. Някой път обръща на бензин като почне да придърпва , друг път без никакви други индикации. Забелязвам и че колата не ускорява така както преди. Като пример мога да дам , скоро имах извънградски преход от 1000км. и го направи общо към 4-5 пъти за целия преход. Като обърне на бензин не дава да я обърна на газ, освен ако не я загася и да я запаля пак. МАП-а го сменяхме със Станимир в Бургас преди време , тъй като колата въобще не работеше на газ и е чисто нов, така че не вярвам да е в него проблема. Не съм си в Бургас няколко дни и не мога да предприема нищо , просто ми се иска да дадете някой акъл да знам къде да търсим проблема. Не го прави достатъчно често , за да мога да го покажа на момчетата в сервиза и се чудя откъде да тръгна. Аз си мисля като начало да сменя филтрите на газта , те са на около 15000км. , но пък ако е от филтри възможно ли е да го прави ли когато и скимне ? На бензин си върви колата както преди...