Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 53 of 53

Thread: Изолационизъм!

  1. #46
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Това за играчките не го помня..........

    Ъъъъ - а ти да не би да говориш за времената, когато живеехме в Афганистан?
    единия кратер от бомбардировката е пред вас сега е басейн другия кратер е до нас в края на ул. Богдановец

  2. #47
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Ми те руснаците оставиха след себе си армия и заводи,а какво оставят след себе си американците?

    Бояне приятелю, колко си живял при соца та имаш впечатления от Русия.За твое сведение баща ми се пенсионира полковник от ВВС, инструктор е бил дори на Михо Михов.Вуйчо ми и дядо ми по бащина линия в двете войни са участвали и един доведен брат на майка ми загинал в балканската война.Та да оставим миналото най-после и да видим какво имаме ние което го нямат руснаците в момента.Кви българи бе човек, ние сме дупедавци, българите измряха във войните, били са се срещу едните и срещу другите за България.Ти или Любо ще идете ли де се биете срещу руснаците ако се наложи.Викаш американците ни бомбардирали щото сме били съюзник на Германия ми руснаците що са ни бомбардирали - по същата причина, били сме срещу тях.
    Любо пак с дежурните ония 45 години , ами тия 25 години....
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  3. #48
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Ми те руснаците оставиха след себе си армия и заводи,а какво оставят след себе си американците?

    Бояне приятелю, колко си живял при соца та имаш впечатления от Русия.За твое сведение баща ми се пенсионира полковник от ВВС, инструктор е бил дори на Михо Михов.Вуйчо ми и дядо ми по бащина линия в двете войни са участвали и един доведен брат на майка ми загинал в балканската война.Та да оставим миналото най-после и да видим какво имаме ние което го нямат руснаците в момента.Кви българи бе човек, ние сме дупедавци, българите измряха във войните, били са се срещу едните и срещу другите за България.Ти или Любо ще идете ли де се биете срещу руснаците ако се наложи.Викаш американците ни бомбардирали щото сме били съюзник на Германия ми руснаците що са ни бомбардирали - по същата причина, били сме срещу тях.
    Любо пак с дежурните ония 45 години , ами тия 25 години....
    аз избирам да съм Българин! и да живял съм в социализъма доста и съм гледал и разумявал дядо ми беше общински съветник и главен съдия в Трявна където аз и леля ми бяхме през ваканциите, ходил съм с карта в Албена и Златните и Слънчев бряг на почивка някога та познавам социализъма и то доста добре и то в годините, когато се разлагаше. Не съм като Григор и Търтей да познавам нещата в победата над хитлерофашизма и да, затова малко съжалявам

  4. #49
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Ааа, имам по интресно занимание въртете си плочата безкрайно.Интересува ме сега какви са переспективите и да, срам ме че съм българин.Българи щото живеем в България, всеки турчин, циганин, арменец роден в България е българин.Недей бърка Родина с държавата България.За целоста и суверинитета на територията фащам калашник без да се замисля, за тая държава - не.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  5. #50
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo Markov View Post
    аз избирам да съм Българин! и да живял съм в социализъма доста и съм гледал и разумявал дядо ми беше общински съветник и главен съдия в Трявна където аз и леля ми бяхме през ваканциите, ходил съм с карта в Албена и Златните и Слънчев бряг на почивка някога та познавам социализъма и то доста добре и то в годините, когато се разлагаше. Не съм като Григор и Търтей да познавам нещата в победата над хитлерофашизма и да, затова малко съжалявам
    Ти не разбра ли? Националност "българин" няма. Ако не ми вярваш, питай ВАС. Ай честито.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  6. #51
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by myato View Post
    Ти не разбра ли? Националност "българин" няма. Ако не ми вярваш, питай ВАС. Ай честито.
    И що да няма? Ти например, какъв си? Китаец с руско самосъзнание?


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  7. #52
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    И що да няма? Ти например, какъв си? Китаец с руско самосъзнание?
    Ми български гражданин. Етносът ми го отнеха, щото съм обиждал другите етноси с него
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  8. #53

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Извинявай, ама българо-германска армия срещу френско-италианско-руска армия.
    Дядо ми макар и българин е живял и роден в Гърция през 1916та.......воювал от тяхна страна с италианците през втората световна.......това което запомних от него е цитирам:"Срещу италианците да се биеш беше приказка - пленявахме ги, те ни целуваха и се радваха че за тях войната е свършила......докато не дойдоха германците и за по малко от 2 дена ни ~~~~~ майката......"
    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    За целоста и суверинитета на територията фащам калашник без да се замисля, за тая държава - не.
    Подкрепям напълно - обичам родината, но ненавиждам държавата.......и мра от кеф някой като ми каже че всички ние сме били държавата.......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •