Results 1 to 13 of 13

Thread: Пазете се от Lisan - лъжец, крадец, мошеник

  1. #1

    Default Пазете се от Lisan - лъжец, крадец, мошеник

    Искам да ви предупредя да се пазите от тоя крадец и лъжец! Винаги, когато съм ходла при него лъже. Разбира се, че след като си взимам колата от него не отварям двигателя, за да проверя, дали всичко е както трябва, дали са сменени, частите, за които давам пари и дали са ми там всички други части! Но явно трябвало. Както и не проверявам ламбда сондата дали е сменена въобще, дали е сменена с нова, има ли въобще сонда????

    Та, отидох при него през май 2013г за сонда, спирачни дискове, сепаратор почистване и разбира се, гарнитура на капака на клапаните. Не зная какво е сменил, но установявам, че е спукан капака на клапаните и от там излиза масло. Това го установих още тогава, но не се разправях с него, надявах се да е само това!

    Но сега отворихме по друга причина до свещите и установявам срязана лула на единия кабел, (не само е срязана, а е друг модел) в следствие на което свещта не работи добре, бобината се разваля, а заради тази неработеща бобина де разваля и другата на 4 цилиндър. Оказва се, че въобще не е сменена гарнитурата, а просто е намазано със силикон.

    Отделно ходих на следващата година за алтернатор. Обяснението му беше, че като е миналаколата през локва и алуминиевия корпус се е спукал. И затова естествено нов....

    Обадих му се, обясних му, исках да ми възстанови парите. Дори си позволи да лъже, че не съм ходила за такива неща при него, въпреки, че си пазя "документите ", които той дава. Държа се ужасно арогантно, изключително нагло.

    НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ТОЗИ МОШЕНИК В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ, НЕВЕРОЯТЕН КРАДЕЦ И Л Ъ Ж Е Ц!!!

    Сигурна съм, че сега ще си направи 10 нови профила като негови клиенти, да обясняват колко е честен, добър и знаещ!

    Разговарях с хората по магазините, които продават части и всички казаха, че знаят какъв е мошеник. Съфорумците също. Чух и че, са го били. Малко му е било.

    Лисанчо, ако четеш много е важно да знаеш, че мен може и да си излъгал, но бял ден няма да видиш! Явно не знаеш, но всичко се плаща в тоя живот. Няма как да крадеш от хората и после да се правиш, че нищо не е било. ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА, МОШЕНИК ДОЛЕН!

  2. #2

    Default

    Първо и най-важно! Не обиждай никой в публичното пространство така!!! Може да те осъди. Изтрий си веднага поста или напиши, че ти мислиш, че той е еди какъв си ....

    Колкото до Лисан - просто не знам защо някой ходи още при него.

  3. #3
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    ,,,
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  4. #4
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Е как бре,лепенки,лайсни тЮнинг яко правят по колите. Веднъж ходих да ми прегледат ходовата част след удар в дупка,не ми хареса отношението на целия екип и крака ми там не стъпи повече. Минах през всички"форумни сервизи" доволен съм от един единствен и това не е "Лисан"
    Не бих го препоръчал на никой,не защото ми е окепазил колата,а защото не ми хареса отношението. Няма да навлизам в подробности.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Първо и най-важно! Не обиждай никой в публичното пространство така!!! Може да те осъди. Изтрий си веднага поста или напиши, че ти мислиш, че той е еди какъв си ....

    Колкото до Лисан - просто не знам защо някой ходи още при него.
    Да. Всеки е невинен до доказване на противното.
    Просто когато посещавате сервиз винаги си взимайте старите части. Задължително.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  6. #6

    Default

    И кой с какво ще съди? Всеки има право да си изкаже мнението, особено за подобни мишоци.



  7. #7
    Болен алфист DerMeister's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    1,180

    Default

    Аз лично от началното мнение нищо не разбрах.
    Винаги била ходела и той винаги лъжел. Смях в залата, след първия път какво търсиш там?

    Спукал се капака на клапаните - ок.

    3 години по-късно имало различна бобина - кой кога я е сложил не е ясно.

    Заради тази бобина се развалила другата, пак 3 години по-късно - без коментар.

    Силикон по гарнитурата - не мога да изкажа мнение.

    Спукан алтернатор от локва ми се е случвало лично на мен.

    Хората от форума и магазините казали, че е мошеник и го били били - без коментар.

    Естествено форумните тролчета веднага подхващат темата и серат

    Бай Ганьовщини...

    Ходил съм в повечето форумни сервизи, всеки си има трески за дялане.
    Last edited by DerMeister; 19-05-2016 at 00:24.
    Алфа Ромео 146 1.6TS 1999
    Mazda 6 2.3 2005

  8. #8

    Default

    Той лъже дори и приятелите си. А това вече е по-лошо от всичко останало и в комплект с другото е вече страшно
    Не ми се влиза в подробности, това вече седи в паметта ми като подсказка да седя далеч от него вече повече от 6години

    ---------- Post added at 09:14 ---------- Previous post was at 09:11 ----------

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    И кой с какво ще съди? Всеки има право да си изкаже мнението, особено за подобни мишоци.
    Има разлика когато пишеш "За мен той е ..." и "Той е ..." За второто може да те съди за публична обида и вярвай ми, ще спечели

  9. #9
    започва да се пристрастява razor1911's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    София
    Posts
    50

    Default

    Подкрепям! Голям мошеник е този и аз съм ходил и отношението му е безобразно нагло с клиентите и лъже като ром.

  10. #10

    Default Лисан Сервиз

    Аз пък мога да кажа, че сте комикси всички по-горе, и то само защото абсолютизирате, като че никой от Вас не е обикалял напразно по някакви "мастери", че не е правил ненужни и влошаващи ремонти, и то не само с алфи...
    Случва се винаги да има изцепка - криви чаркове, ако щеш и оставени ръце при сглобка, но не приемам твърдението за "мошеник" или умисъл с немарливост.. Чувал съм мнение "скъпчия", но поне при мен ми дава сума/ориентир преди да реша дали мога да си позволя нещо.
    Може би зависи и какво прави.. В случая с моята кола той направи всичко, изграждане на двигател от минус, дори и да не е правилна формулировката. А смятам, че може и с подобрения да се справи, не както е по спецификация, на мой риск...
    Въпрос и на отношение и доверие - каквото даваш, това получаваш - каросерията и съдбата на собственика я тресе понякога, не само дупките по пътя и калпавите части.

    Нерядко е против това, което искам, с оглед на съотношение цена/смисъл за него, а и за повечето хора, често ме съветва да не се занимавам със стара кола, да си взема нова за да ми е по-лесно.. хем това си е срещу парите към него.
    Също и дава хляб на немалко млади мастери, които изглеждат отговорни и мотивирани да се развиват.

    Успех Лисан Сервиз!

  11. #11

    Default

    Наистина, не може да има само доволни клиенти. Но изцепките на този човек са повече от добре свършеното. И лошото е, че започна да го прави първо на приятелите си, включая и мен. А бяхме приятели, бил съм на чествания на негови рождени дни и т. н. Докато не ми сложи един съединител Валео, оригинален, който за 1000км скапа и лагер, и феродов диск, и притискател, а чисто новият маховик беше с вкопана следа от над 1.5мм за тези 1000км. Е, изключвам обидите, които ми нанесе тук, че ми бил виждал дори жълтата книжка, че съм бил луд и т.н. То си е въпрос на интелект де. Но тази лъжа за съединителя ми дойде доста в повече. А да почна да изброявам случаите му на счупени нови носачи, прегрели двигатели въпреки, че току що са излезли от неговия сервиз след ремонт е безсмислено. Лошото е, че досега на живо добра дума за него не съм чул от много години и това не говори добре

  12. #12
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sofia, Ovtcha kupel
    Age
    39
    Posts
    433

    Default

    Колеги, за всички сервизи, били те форумни или не има както негативни, така и позитивни мнения. Аз лично съм доволен от работата на Сашо от Лисан сервиз, поддържам си двете коли повече от 7 години при него. Да, имало е и някакви проблеми ( за 7 години аз имам два случая - единият с една скоростна кутия втора ръка за Ланча , другата със съединител за Ланчата), но винаги когато се е случвал гаф по негова вина, сме решавали проблема и си е поемал гаранцията човека.
    Пример от последните месеци - Декември 2016 смени съединител на старата Делта с нов, Февруари 2017, колата остана без съединител на АМ Тракия в 7 вечерта. Обадих му се, човека дойде в 8 ч. с пътната помощ, качихме колата, закара я в сервиза, установи, че проблема е бил в некачетсвен съединител и извърши всичко за негова сметка, като гаранционен ремонт.
    Мисля, че когато има нормално човешко отношение и от двете страни, винаги можеш да се разбереш с него. Пак казвам, идеални хора няма, но понякога се създават проблеми в следствие на ремонтите, независимо в кой сервиз си избрал да си правиш колата.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, SW, Lancia Delta II 1,6
    ".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "

  13. #13

    Default

    Сашо е един от най-добрите механици. При него от години си ремонтирам 2 алфи и 2 таксита. В този бизнес винаги има негативи и позитиви, затова е най-добре да седнете да поговорите като хора , а не да обиждате по форумите.
    Аlfa Romeo 147 1.6 T.Spark
    Аlfa Romeo 146 1.4 T.Spark х2
    Аlfa Romeo 145 1.4 T.Spark

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •