Искам да ви предупредя да се пазите от тоя крадец и лъжец! Винаги, когато съм ходла при него лъже. Разбира се, че след като си взимам колата от него не отварям двигателя, за да проверя, дали всичко е както трябва, дали са сменени, частите, за които давам пари и дали са ми там всички други части! Но явно трябвало. Както и не проверявам ламбда сондата дали е сменена въобще, дали е сменена с нова, има ли въобще сонда????

Та, отидох при него през май 2013г за сонда, спирачни дискове, сепаратор почистване и разбира се, гарнитура на капака на клапаните. Не зная какво е сменил, но установявам, че е спукан капака на клапаните и от там излиза масло. Това го установих още тогава, но не се разправях с него, надявах се да е само това!

Но сега отворихме по друга причина до свещите и установявам срязана лула на единия кабел, (не само е срязана, а е друг модел) в следствие на което свещта не работи добре, бобината се разваля, а заради тази неработеща бобина де разваля и другата на 4 цилиндър. Оказва се, че въобще не е сменена гарнитурата, а просто е намазано със силикон.

Отделно ходих на следващата година за алтернатор. Обяснението му беше, че като е миналаколата през локва и алуминиевия корпус се е спукал. И затова естествено нов....

Обадих му се, обясних му, исках да ми възстанови парите. Дори си позволи да лъже, че не съм ходила за такива неща при него, въпреки, че си пазя "документите ", които той дава. Държа се ужасно арогантно, изключително нагло.

НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ТОЗИ МОШЕНИК В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ, НЕВЕРОЯТЕН КРАДЕЦ И Л Ъ Ж Е Ц!!!

Сигурна съм, че сега ще си направи 10 нови профила като негови клиенти, да обясняват колко е честен, добър и знаещ!

Разговарях с хората по магазините, които продават части и всички казаха, че знаят какъв е мошеник. Съфорумците също. Чух и че, са го били. Малко му е било.

Лисанчо, ако четеш много е важно да знаеш, че мен може и да си излъгал, но бял ден няма да видиш! Явно не знаеш, но всичко се плаща в тоя живот. Няма как да крадеш от хората и после да се правиш, че нищо не е било. ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА, МОШЕНИК ДОЛЕН!