Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19

Thread: Alfa Romeo GT 1.9 JTD мнения

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    При мен голям минус при тази кола, е че като седна и главата ми опира в тавана
    Същият проблем при 147 ,като пропусна някоя дупка или легнал полицай. 190см и предпочитам по изправена седалка,а тя е вдигната долу горе на средна позиция.

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by Black Power View Post
    Същият проблем при 147 ,като пропусна някоя дупка или легнал полицай. 190см и предпочитам по изправена седалка,а тя е вдигната долу горе на средна позиция.
    Ако бяхме по дребни щяхме да караме 4 С, ама на, не се събираме
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  3. #18
    Refuse to lose Zaxx's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    София/Пазарджик
    Age
    36
    Posts
    118

    Default

    Аз съм 190см. 100кг и в 147-ца фейслифт ми е сравнително комфортно, но и седалката е доста ниско долу
    "Алфа Ромео е като Анджелина Джоли - всички сме чували, че е луда и яде лепило, но никой няма да й откаже, нали?"
    Аlfa Romeo 156 1.6TS 2000г / 147 1.9JTDm 2006г

  4. #19

    Default GT

    Здравейте!Чета тук че била за млад човек , не семейна кола ...но при мен това не важи!От пет месеца имаме автомобила и всеки ден и се радваме , защото колата си е от всякъде бижу - пътуваме с жена ми и дъщеря ми едновременно , като малката е 142 см и отзад и е идеално! Аз също съм се качвал отзад и в средната част на седалката си е достатъчно високо. Шофирам без проблем от видимост и неудобство от ръстта - висок съм 187 см.
    Вярно е за окачването - че е слабо.Някои Чаркове от интериора на купето също не са добре направени и лесно дефектират - дръжки, сенници например... Общата ми оценка обаче е висока.Кола без забележки няма - особено не новата!Ползваме GT - то ежедневно.За тези 5 месеца навъртяхме 11 000 км - включително и в чужбина -без да съм се притеснявал за надеждност и неприятни изненади!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •