Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 106 to 107 of 107

Thread: Дилема: 156 I 1.8TS vs 156 II 1.9JTD

  1. #106

    Default

    Quote Originally Posted by DerMeister View Post
    Седя и си чета форума от бая време и подобни теми много често ме карат да се замислят дали информира или дезинформира...
    Разтягаме локуми и ръсим тъпотия след тъпотия, колкото да се изкажем. Най-обичам хора, на които им е "ясно", "сигурни са" и тяхното мнение трябва да звучи като питагоровата теорема, щото те знаели и точка.

    До автора: качи се в едната, качи се в другата, закарай ги на сервиз, която те грабне повече я взимай и останалото са митове и легенди.
    Свещите на ТS били скъпи и затова не става, дизела не вървял - под 300 коня не става, нямало кола под 1000000 км, дизела харчи 2/100, ходи после си търси парите от всички разбирачи.
    Подкрепям. Моята като я купувах не съм я карал, само казах на джамбазина да я запали (да видя дали пали изобщо ), след около 5 минути работа на място дадох газ и видях, че турбината надува маркуча, шарко-парко, стиснахме си ръцете и толкоз. После смених цялото предно окачване, както и задната главина барабар с лагера и някоя друга щанга, заредих климатроника, обслужване (масло, филтри, ангренаж, водна помпа, ролки и антифриз) и газ. Няма какво да се умува толкова, важното е да имаш кинти на страна за непредвидени разходи, всичко, ама абсолютно всичко се ремонтира. Важното е купето да е ОК и да не е блъскана.
    Hennessey Venom GT, 2009 - ex, тоталка,
    Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport 2011 - ex, за скрап,
    Pagani Huayra 2014 - ex, за части,
    Alfa Romeo 156 1.9JTD, 150 коня.

  2. #107

    Default

    Quote Originally Posted by dansguardian View Post
    Подкрепям. Моята като я купувах не съм я карал, само казах на джамбазина да я запали (да видя дали пали изобщо ), след около 5 минути работа на място дадох газ и видях, че турбината надува маркуча, шарко-парко, стиснахме си ръцете и толкоз. После смених цялото предно окачване, както и задната главина барабар с лагера и някоя друга щанга, заредих климатроника, обслужване (масло, филтри, ангренаж, водна помпа, ролки и антифриз) и газ. Няма какво да се умува толкова, важното е да имаш кинти на страна за непредвидени разходи, всичко, ама абсолютно всичко се ремонтира. Важното е купето да е ОК и да не е блъскана.
    преценил си цената, евентуалните разходи последствие, вместил си се в бюджета и си я взел. Лошото е, че все пак всички коли са били почуквани, а на Алфите им личи много и малките удари. Но всичко е въпрос на компромис - не взимаш нова та да търсиш кусури
    и аз сега съм харесал една 147 с вдлъбната задна врата (с обратен чук се оправя), работещ двигател с компресия на един цилиндър 0, на друг 8 и се чудя, но за 3900 яма как да стане, дори да свали и 700 (колкото евентуално струвал ремонта на двигателя). Иначе е със "стъкления" покрив, мноооого запазена вътре и вън, ама ...

    ---------- Post added at 06:54 ---------- Previous post was at 06:54 ----------

    Бензин, 120к.с.

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •