Results 1 to 5 of 5

Thread: Елипси на кората на 156 седан

  1. #1
    Запален алфист ivaka89's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    София
    Posts
    399

    Default Елипси на кората на 156 седан

    Някой монтирал ли е елипси отзад на кората ? Може ли Снимка, за да видя как седи ? Ако си взема оригинална кора на която има място за елипси отдолу, ще звучат ли горе долу добре ? Това са въпросите които ме мъчат

  2. #2
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    На моята са били монтирани от предишния собственик.Отдолу на кората още седят някакви елипсовидни рингове от дебел шперплат около 10-15 мм за които са били захванати говорителите.Вероятно оригиналните решетки не са пречили на звученето защото е бил някакъв аудиоманиак пред вид кабелите филтрите и и разни други работи по окабеляването които бяха останали и предполагам не би допуснал подобно нещо.За съжаление или той или автоджамбазите са прибрали най същественото от багажника и централната конзола.Поне говоротелите във вратите и филтрите към тях са оставили.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  3. #3
    трошим всичко,тел.+359xxx radiboy's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Стара Загора
    Posts
    519

    Default

    Монтирах си елипси,още преди 9 години и съм страшно доволен(ако седиш отпред),дори смятам,че тогава говорителите на задните врати стават леко излишни.
    Alfa Romeo 156 1.8 TS'99 144+

  4. #4
    Младши алфист eMs1's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    14

    Default

    Все още имам елипси в гаража от предишната ми 156-ца, заедно с усилвател, предни колони, пищялки и плеър. Музиката беше много прилична, даже сега ми липсва в комбито, но не ми вършат работа, само прашасват в гаража.
    Last edited by eMs1; 25-05-2016 at 17:17.
    ex Alfa Romeo 156 1.8TS '99
    ex Alfa Romeo 147 Blackline 1.9 JTDm '07
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD M-Jet 16V '05

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Русе
    Posts
    43

    Default

    Карах фиат брава, с големи елипси отзад Sony Xplod. Ами уникално е и баса си е бас. Кофти е ако караш някой на задната седалка и си усилиш, гръмва му главата

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •