Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 69

Thread: Колко ТИРА според вас има между 2-те коли Колеги?

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Sofia
    Posts
    135

    Default Колко ТИРА според вас има между 2-те коли Колеги?

    Понеже давахме газ малко с един колега от форума, та имаме спор колко стълба на уличното осветление има между стоковата А3-ка 1.8Т и Алфа 145-ца 2.0тс на двата старта като единия е от място 0-200 http://vbox7.com/play:8d9d9e1b6d , и след големия резил му дадох и летящ, за да е една идея по-малкък резила!!! http://vbox7.com/play:a19a424f52 тук караме на лятящ от 1-ва откъм 30 някъде до към 190 някъде.

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by Turbo_A3 View Post
    Понеже давахме газ малко с един колега от форума, та имаме спор колко стълба на уличното осветление има между стоковата А3-ка 1.8Т и Алфа 145-ца 2.0тс на двата старта като единия е от място 0-200 http://vbox7.com/play:8d9d9e1b6d , и след големия резил му дадох и летящ, за да е една идея по-малкък резила!!! http://vbox7.com/play:a19a424f52 тук караме на лятящ от 1-ва откъм 30 някъде до към 190 някъде.
    Тая 46 ца ако има 120 коня ти ма заплюй Колегата да си оправи колата, че не се мести грам
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  3. #3
    Старши алфист pyle's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    София, кв. Слатина
    Posts
    796

    Default

    "Сток" Ауди турбо вс сток Алфа атмосферна... Алфата показа 16.5 на г-тек с двама човека като единия бая едър.
    Last edited by pyle; 28-05-2016 at 10:42.

  4. #4
    Болен алфист pace's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Перник
    Age
    42
    Posts
    1,018

    Default

    Турбо срещу атмосверка дали е честно
    Alfa 155 1.9 TD- EX
    Alfa 166 2.4 JTD-EX
    Alfa 156 2.4 JTD-EX
    Mercedes Benz E 320 cdi

  5. #5
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Ми то всички бивши тунинг туинспаркаджии от близкото минало минаха кой на турбо бензин, кой на Jtd Естествено след торба с пари дадени за тунинг на спарка и 1-2-3 основни ремонта Това си е кауза пердута...
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  6. #6
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Sofia
    Posts
    135

    Default

    Алфата е добре колата е 16,2 ако шофера си е сам и има 140 терминална и 8,4 0-100 на Джи-Тека. Спора е колко коли има между а3-ката и алфата според вас?

    ---------- Post added at 18:33 ---------- Previous post was at 18:19 ----------

    "Сток" Ауди турбо вс сток Алфа атмосферна... - Роска това как да го разбирам? Нали ти каза че 1.8Т-то било спряло и вървяло на кантар с алфите и ти поиска старта. Тук кантар виждаш ли някъде?

  7. #7
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Сливен
    Posts
    150

    Default

    Прелест! Още два добитъка решили да се гонят и мерят бръснатите крака по улиците. Вземете поне си пръснете мозъците за да няма опасност утре да вземете с вас някой друг участник от движението на който не му пука колко ви вървят гробовете а иска просто да се прибере.
    Кретенизъм!

    sent from smartphone
    Alfa Romeo 156 1.8 TS '00 - ex
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm Qtronic

  8. #8
    Старши алфист pyle's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    София, кв. Слатина
    Posts
    796

    Default

    Quote Originally Posted by Turbo_A3 View Post
    Алфата е добре колата е 16,2 ако шофера си е сам и има 140 терминална и 8,4 0-100 на Джи-Тека. Спора е колко коли има между а3-ката и алфата според вас?

    ---------- Post added at 18:33 ---------- Previous post was at 18:19 ----------

    "Сток" Ауди турбо вс сток Алфа атмосферна... - Роска това как да го разбирам? Нали ти каза че 1.8Т-то било спряло и вървяло на кантар с алфите и ти поиска старта. Тук кантар виждаш ли някъде?
    ЕЕ Пешка са ще кажеш че съм казал аз кантара

    ---------- Post added at 19:16 ---------- Previous post was at 19:15 ----------

    Quote Originally Posted by slaf4u View Post
    Прелест! Още два добитъка решили да се гонят и мерят бръснатите крака по улиците. Вземете поне си пръснете мозъците за да няма опасност утре да вземете с вас някой друг участник от движението на който не му пука колко ви вървят гробовете а иска просто да се прибере.
    Кретенизъм!

    sent from smartphone
    Спокойно агресоре, 2 през нощта няма задръствания

  9. #9

    Default

    Quote Originally Posted by Turbo_A3 View Post
    Понеже давахме газ малко с един колега от форума, та имаме спор колко стълба на уличното осветление има между стоковата А3-ка 1.8Т и Алфа 145-ца 2.0тс на двата старта като единия е от място 0-200 http://vbox7.com/play:8d9d9e1b6d , и след големия резил му дадох и летящ, за да е една идея по-малкък резила!!! http://vbox7.com/play:a19a424f52 тук караме на лятящ от 1-ва откъм 30 някъде до към 190 някъде.
    Колегата Пиле със 146-цата : предполагам си наясно, че те клатят елегантно

    Имам предвид това, че уж се споменава за аудито няколко пъти, че е стоково, а в описанията на клиповете пише, че е с чЕп (софтуер) Надявам се не се залъгваш, че фабричен туинспарк има някакъв шанс срещу чипосан турбо бензин



    А3-ка си става едни 180-на коня, докато от 150 на алфата я има я не останали 130-140 живи, другите са в интензивното

    Тоест видимо от клипа всичко си е съвсем в нормите, няма нищо страшно или ексклузивно, че между аудито и алфата има 3 улични стълба
    Alfa Romeo GT 1.9 16v

  10. #10
    Старши алфист pyle's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    София, кв. Слатина
    Posts
    796

    Default

    Quote Originally Posted by krustnika View Post
    Колегата Пиле със 146-цата : предполагам си наясно, че те клатят елегантно

    Имам предвид това, че уж се споменава за аудито няколко пъти, че е стоково, а в описанията на клиповете пише, че е с чЕп (софтуер) Надявам се не се залъгваш, че фабричен туинспарк има някакъв шанс срещу чипосан турбо бензин



    А3-ка си става едни 180-на коня, докато от 150 на алфата я има я не останали 130-140 живи, другите са в интензивното

    Тоест видимо от клипа всичко си е съвсем в нормите, няма нищо страшно или ексклузивно, че между аудито и алфата има 3 улични стълба
    Колега, момчето с Аудито ми е партия и аз знам, че колата има софтуер, мооже и да има друго правено той не ми е казал.

  11. #11
    започва да се пристрастява Mario_95's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    79

    Default

    Все едно се хвалиш, че си взел сладолед от малко дете, браво.

    Само софтуерно от тази кола могат да се изкарат още 20-30 коня, така че не може да се каже, че е сток аудито. Возил съм се в такова с широка гума и просто Алфата ми 1.8 ТС няма нищо общо като динамика, даже бих казал че си е бавна, неадекватна кола. Върви ама трябва вече да е от някакъв старт, при поне 3500 оборота и нагоре.

    Не знам откъде е зароден тоя спор, ама от малки като обем атмосверни кончета, толкова. Аз си къткам Twin spark-a колкото акъл ми позволява, че да не се виждаме с майсторите на по бира

  12. #12

    Default

    Колеги гарантирам че което и да е ауди или голф 150кс 1,8т ПАДА 204035040652% от читава 2,0 Тс. Говоря 2-коли отлично здраве без чипове, помпи, генераций и т.н !
    Alfa Romeo 164 2.0 TS 155 hp -Бивша
    Alfa Romeo 166 2.4 Jtd 140hp - Бивша
    Alfa Romeo 155 2.0 TS - Бивша
    Алфата не е кола, това е страст !

  13. #13
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Sofia
    Posts
    135

    Default

    Моля пишете по темата!!!

    ---------- Post added at 21:10 ---------- Previous post was at 21:09 ----------

    Заставай да те видя как ще падна от 2.0тс щом и гаранций даваш

  14. #14

    Default

    Quote Originally Posted by Turbo_A3 View Post
    Моля пишете по темата!!!

    ---------- Post added at 21:10 ---------- Previous post was at 21:09 ----------

    Заставай да те видя как ще падна от 2.0тс щом и гаранций даваш
    Колега заставал съм и то не един път срещу такива като теб които са сигурни че ще ме бият и срещу скромния залог от 10лв(за спорта) застава и после ме карат да си вдигам капака За съжаление продадох алфата която беше на реални 145хил км 2,0тс бмв и ауди килъра. Сега имам 155 1,7 115коня намери някое читаво 1,8 125коня без турбо и ще ги пуснем пък каквото стане И колега не оставай с впечатлението че караш самолет
    Last edited by the_crazy_driver; 28-05-2016 at 21:19.
    Alfa Romeo 164 2.0 TS 155 hp -Бивша
    Alfa Romeo 166 2.4 Jtd 140hp - Бивша
    Alfa Romeo 155 2.0 TS - Бивша
    Алфата не е кола, това е страст !

  15. #15
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Sofia
    Posts
    135

    Default

    2.0ТС няма участие с 1.8Т никъде и по никакъв повод. Ще ти кажа само че на Колегата Pyle алфата му е доста читава и дава ники 16-ки. А3-ката е висока 14-ка до кръгла 15-ка на 400м. Според теб какъв трябва да е този ТУИН СПАРК за да влезе в 14-ките? Като говориш че биеш 1.8Т-та би ли така добър да го потвърдиш с доказателство (снимков материал), за да повярваме всички. И самолет не мисля че карам - това е най-бавната ми кола от всичките 4-ри.

    ---------- Post added at 21:56 ---------- Previous post was at 21:53 ----------

    125 коня спреляк няма как да ти намеря. Искаш ли да караш срещу алфа 145 1.4 турбо срещу скромния ти залог или ще дадеш задна?

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •