Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 123

Thread: Алфа 147 1.9JTD - нов купувач , въпроси

  1. #46
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Захласнах ме се в приказки, а автора на темата щеше да си купува 147...

    ---------- Post added at 22:45 ---------- Previous post was at 22:43 ----------

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Такива напористи ги виждам веднага. Тогава се кара броня в броня. Със спирачка
    Или си извадя ръката през прозореца и той осъзнае че бедрото му е по тънко от ръката ми и мерака му да ме засича му минава
    ))...а, бе тия с тънките бедра бягат бързо...)
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  2. #47

    Default

    Бягат, ама и крачетата са къси. Няма да се бием по улиците да ни дават по новините. Само респект и превенция.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  3. #48
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    62

    Default

    И аз се учудвам накъде пое темата, но няма проблеми , доста ми помогнахме, на никого няма да навреди малко дискусия. Решил съм се , че искам Алфа, идва колегата във Варна, пробвам, водя в сервиз и ако всичко е наред , малко договаряне и е моя.

  4. #49

    Default

    Quote Originally Posted by tishobg View Post
    И аз се учудвам накъде пое темата, но няма проблеми , доста ми помогнахме, на никого няма да навреди малко дискусия. Решил съм се , че искам Алфа, идва колегата във Варна, пробвам, водя в сервиз и ако всичко е наред , малко договаряне и е моя.
    Това е важно, да знаеш какво искаш и да не слушаш съвети много много. Колите се чупят и се оправят. Като са здрави ги обичаш като се счупят ги мразиш от дъното на душата си.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  5. #50
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    62

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Това е важно, да знаеш какво искаш и да не слушаш съвети много много. Колите се чупят и се оправят. Като са здрави ги обичаш като се счупят ги мразиш от дъното на душата си.
    Има нещо просто специално,гледайки я по улиците. Не знам, просто не е типичния голф/а3 ,има характер, визия..
    Сам съм си изработил парите за автомобила ,за разлика от почти всички други 18-годишни, да взема нещо ,което не ми харесва,но може би е по-надеждно, знам ,че ще съжалявам. Защото колко ме радва ще е константа, колко ще е надеждна и от Япония/Германия да е, пак ще е под въпрос. Пък и ако и стане нещо и не мога да я оправя веднага, има гараж ,в които да я държа на топло.

  6. #51

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Това е важно, да знаеш какво искаш и да не слушаш съвети много много. Колите се чупят и се оправят. Като са здрави ги обичаш като се счупят ги мразиш от дъното на душата си.
    Ремонт, след 2 дена ти мине и пак си ги обичаш



  7. #52

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Ремонт, след 2 дена ти мине и пак си ги обичаш
    Да, бързо ни минава
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  8. #53
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    62

    Default

    Ще си я обичам, независимо от състоянието. Обичам си колелото , пък е прекарало повече време обърнато да го човъркам и оправям, отколкото в движение. Пак не бих го заменил.

  9. #54

    Default

    Quote Originally Posted by tishobg View Post
    Ще си я обичам, независимо от състоянието. Обичам си колелото , пък е прекарало повече време обърнато да го човъркам и оправям, отколкото в движение. Пак не бих го заменил.
    Сигурно имаш колело Алфа Ромео щом го човъркаш и оправяш толкова
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  10. #55

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Сигурно имаш колело Алфа Ромео щом го човъркаш и оправяш толкова
    Twin spoke



  11. #56
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    ..ей уникален си....първото ти изречение, изобщо не се връзва с 163110км.....)[COLOR="Silver"]
    Разясни ми защо?
    Накладките ги смених при има няма още 40% живот в тях. От Тойота пуснаха промоция на дискове и накладки и реших да ги сменя, въпреки, че в тях имаше живот поне за още едно 70к докато параметрите на диска и/или накладката влезе в минималните предписания за смяна от производителя.
    Та кажи ми с какво изречението не се връзва, че ми е интересно.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  12. #57

    Default

    Има предвид по колко км градско правиш на месец за да се получи 163000
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  13. #58

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Има предвид по колко км градско правиш на месец за да се получи 163000
    Не бе, той ги върти качена на крик, та затова има и още живот за 70к

    ---------- Post added at 22:57 ---------- Previous post was at 22:47 ----------

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Колата почва да спира в мига в който си вдигнеш крака от газта. Не е нужно да сменяш предавки.
    Обикновено не ме засичат.
    Нямах представа, че през 80-те сте спирали с пета.
    Абе ВО тук се направо изпльоска - 163к и му оставали още за 70к. Ама ти ...... Вие се направихте с тия накладки като Флинтстоун и Ръбъл. Единия карал градско, а другия не го засичали, спирал само с моторна спирачка, ... то и оглюв ще смени накладки по-рано от ВО

  14. #59
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    62

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Сигурно имаш колело Алфа Ромео щом го човъркаш и оправяш толкова
    Червено е,може би има италианска кръв

  15. #60
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Разясни ми защо?
    Накладките ги смених при има няма още 40% живот в тях. От Тойота пуснаха промоция на дискове и накладки и реших да ги сменя, въпреки, че в тях имаше живот поне за още едно 70к докато параметрите на диска и/или накладката влезе в минималните предписания за смяна от производителя.
    Та кажи ми с какво изречението не се връзва, че ми е интересно.
    Ами ей с това, твое изречение:......"За мен гумите и накладките са консуматив. Демек заедно с разходите по смяна на масло и филтри. Те попадат към графата на периодичните разходи."....до тук добре го казваш...но след това с тез 163...хил. км...направо ме утрепа......аз с един комплект гуми не мога да ги навъртя....явно при теб триенето е сведено до нула....по добре да си говорим за колелото на момчето....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •