Здравейте, значи още като се обадих по телефона на тоя въпросния Bobo се държеше малко надменно по телефона...отговареше оклончиво с половин дума и все едно току що го будя от сън...както и да е запазих си час в съботен ден за 10 часа за премахване на ДПФ и ЕГР. Станах в 5:00 сутринта и в 5:30 тръгнах за София от Сливен. Около 9:30 бях пред сервиза в София и в 10:00 отвори врати. Понеже не го знаех кой е Бобо питах момчето което отвори и ме изгледа някак криво като го попитах. Няма проблем разбрах го никой не иска да е в събота на работа. И така около 11 и нещо дойде Бобо. Както и да е началник е може да идва когато си иска, но проблема е , че преди мене имаше няколко човека уж които бяха за малко. Няма проблем навсякъде има мои и свои...Както и да е около 16:00 следобяд колата излезе от сервиза уж доволен от свършеното. Пребрах се в Сливен, колата претърпя смяна на гарнитура на главата, но и тва няма значение...

Прроблема е, че през 2-3 дена светва лампата с двигателя на таблото. Като я закача за компютър ми изкарва P0403 за грешка в ЕГР и че нямало сигнал от него. Е аджеба аз ли не разбирам или дадох 350 лева уж за софтуерно изключване на ЕГР за да може да ми свети тази досадна лампа на таблото...