Quote Originally Posted by ecotronic View Post
Цвятко, обадих ти се по телефона, защото ти ми написа ЛС в което ми каза да ти се обадя.

А според твоите приказки излиза, че съм те молил за помощ, което категорично не отговаря на истината.

По повод обидите, за които говорите:

Моля теб, lordliness или когото и да било друг, който си мисли, че съм го обиждал да ми посочи кога и къде аз съм сторил това пръв.

Дори имаше специално създанена тема в която многократно призовах lordliness да обоснове твърденията си. Така и не го направи.

Аз никога не започвам пръв с нападките и мога да го докажа!

Накратко - всичко онова, което намирате за неприятно в моето отношение спрямо вас, се корени във вашите първи нападки спрямо мен.
Аз ти посочих как ти ме обиди пръв.
Ако нямаше нужда от помощ или/и съвет нямаше да ми се обадиш. Оказа се, че съм прав
"Аз никога не започвам пръв с нападките и мога да го докажа!" - напротив, ти винаги си първи с твоето нагло агресивно поведение. Ти не търпиш критика и особено да видиш, че някой повече знае от теб. Ти искаш винаги ти да си разрешил проблема
И нищо не можеш да докажеш, щото голяма част от обидните ти постове ги няма вече, а и на никой не му се рови за да ти доказва, оправдава и т.н. Остани си в краката на хората, а не в устата им