Page 11 of 45 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 151 to 165 of 668

Thread: Докога трябва да търпим явлението "Цвятко" ?

  1. #151
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 18-07-2016 at 22:34.

  2. #152
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by Liminat View Post
    За борба с простака най-добре работи стратегията "дай ножа на левака сам да се заколи". Прилагаш я и рано или късно сработва на 200%.
    Така и така темата като магнит събира всички разбиращи от материята, откъде да намеря фасунга за мигач на 147 нов фейс, че кога свети, кога не свети?
    Ти дай да изпростеем на некоя бира че взе да ма фаща съклето.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  3. #153
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Е тва е Митака! Винаги в точния момент! Че тотално изпростях и днес въртях с колелото през аксаковския баир, до Кранево и през Златни наобратно, направо съм в реанимация...
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  4. #154

    Default

    Quote Originally Posted by Liminat View Post
    За борба с простака най-добре работи стратегията "дай ножа на левака сам да се заколи". Прилагаш я и рано или късно сработва на 200%.
    Така и така темата като магнит събира всички разбиращи от материята, откъде да намеря фасунга за мигач на 147 нов фейс, че кога свети, кога не свети?
    Нещо ме забравиха след твоя пост

  5. #155

    Default

    Quote Originally Posted by Liminat View Post
    Е тва е Митака! Винаги в точния момент! Че тотално изпростях и днес въртях с колелото през аксаковския баир, до Кранево и през Златни наобратно, направо съм в реанимация...
    А на мен като софиянец много ми харесва да пътувам от Варна към Златни пясъци, гледката е невероятна!
    Former Alfa owner.

  6. #156
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Нещо ме забравиха след твоя пост
    Ходи помогни на момчето, тоез на баща му в общи приказки в Царево....ако можеш.....нещо с тел...това онова....иде реч за взаимопомощ.....стига сте се дърляли тук....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  7. #157

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Ходи помогни на момчето, тоез на баща му в общи приказки в Царево....ако можеш.....нещо с тел...това онова....иде реч за взаимопомощ.....стига сте се дърляли тук....
    Царево ... Ма с тая ешерикия коли във еодата ... Забрсви

    ---------- Post added at 04:03 ---------- Previous post was at 04:02 ----------

    Quote Originally Posted by dansguardian View Post
    А на мен като софиянец много ми харесва да пътувам от Варна към Златни пясъци, гледката е невероятна!
    Пиши по темата, а не за свлачища

  8. #158
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Quote Originally Posted by dansguardian View Post
    А на мен като софиянец много ми харесва да пътувам от Варна към Златни пясъци, гледката е невероятна!
    Е, и аз качвам Черни връх и карам през дефилето при всяка възможност. Че и нощна София съм гледал от оная занемарена станция на лифта, на Копитото май беше. Иначе морето кефи, стига да не си 110 кг и да си въртял с куллоту до Балчик и да се връщаш баталясал.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  9. #159
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Там на занемарената станция до Кулата на Копитото е адската цигания. Преди години беше чисто,сега всякаква паплач и наркомани се влачат горе да пият и да се друсат.

    -----------
    Пай сеее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  10. #160
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Zlobich View Post
    Там на занемарената станция до Кулата на Копитото е адската цигания. Преди години беше чисто,сега всякаква паплач и наркомани се влачат горе да пият и да се друсат.

    -----------
    Пай сеее ...
    А много си прав....ходят горе напушват се и след това дрифтят с бемвета.....имам един колега, това му е любимото място....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  11. #161

    Default

    Ранобудниче, тези не пишат по темата! Хлоби Боби еднс голвма пица да я изядем заедно

  12. #162
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Ранобудниче, тези не пишат по темата! Хлоби Боби еднс голвма пица да я изядем заедно
    Моля другарко....!!!!...търсиш повод да се запознаеш с възпитателката ли..?..))
    Я се качи първо на влака да си подрусаш топките....и ако преценим, мое и да те почерпим......
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  13. #163

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Моля другарко....!!!!...търсиш повод да се запознаеш с възпитателката ли..?..))
    Я се качи първо на влака да си подрусаш топките....и ако преценим, мое и да те почерпим......
    Отивам на теснолинейката за Юндола, тая ретрото. Предполагам тя ще друса и клати повечко

  14. #164
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Отивам на теснолинейката за Юндола, тая ретрото. Предполагам тя ще друса и клати повечко
    Залязваш...и влака обърка.....))...няма кой ти дигне рейтинга вече....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  15. #165

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Залязваш...и влака обърка.....))...няма кой ти дигне рейтинга вече....
    Ох, прав си. Очаквах Лорда да се включи. За разлика от Екото, който много често дава полезна информация (схеми), лорда се опитва да манипулира. Не знам какво са делили в миналото с екото. На мен во ми е любимец

Page 11 of 45 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •