Page 12 of 45 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 166 to 180 of 668

Thread: Докога трябва да търпим явлението "Цвятко" ?

  1. #166

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Ох, прав си. Очаквах Лорда да се включи. За разлика от Екото, който много често дава полезна информация (схеми), лорда се опитва да манипулира. Не знам какво са делили в миналото с екото. На мен во ми е любимец
    Всичко делим. Пари, жени, к'вот се сетиш. Най- вече жертви като теб, за забавление
    Last edited by lordliness; 03-08-2016 at 15:55.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  2. #167

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Всичко делим. Пари, жени, к'вот се сетиш. Най- вече жертви като теб, за забавление
    Далеч съм от жертва. Да ти публикувам ли личните съобщения? Ма не ми се пада до твоето ниво. Опитваш се да манипулираш всеки, ама не си креативен, а и не си в час с колите


    А колкото до екото, с него ми е кеф да споря

  3. #168
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Далеч съм от жертва. Да ти публикувам ли личните съобщения? Ма не ми се пада до твоето ниво. Опитваш се да манипулираш всеки, ама не си креативен, а и не си в час с колите


    А колкото до екото, с него ми е кеф да споря
    Когато направиш поне една тема за ремонти с обяснения, снимки и пр. с която да си полезен на форума, ще претендираш, че разбираш от коли.

    Колкото до споренето - това, което ти правиш не е аргументиран спор а дърляне. На мен това не ми е приятно.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  4. #169

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Далеч съм от жертва. Да ти публикувам ли личните съобщения? Ма не ми се пада до твоето ниво. Опитваш се да манипулираш всеки, ама не си креативен, а и не си в час с колите


    А колкото до екото, с него ми е кеф да споря
    Личните съобщения могат да се променят лесно. Може да напишеш каквото поискаш и така. А пък и нямам навик да си споделям мислите с непознати.
    А най- обичам изнудвачи.
    За спор са нужни поне двама с еднакъв интелект, а от вас двамата единия има дефицит.
    Last edited by lordliness; 03-08-2016 at 22:40.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  5. #170
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    ... а и не си в час с колите
    ...
    Много ми е интересно как си го определил това.

    Все едно аз да влезна в някакъв форум по биологична химия и да реша, че някой от там не бил в час с материята.

    Да, знам за твоите маг способности, които включваш постоянно. И предвид рейтинга ти със 100% неуспех в познаването, то без да познавам колегата, на база твоя карък, то най-вероятно колегата е много в час с колите.


    А бе я кажи, че ми стана интересно за колегата с проблемната турбина. Сигурно ако питаш мен, като е отнел газта, то се е получил як сържд и е омазал всичко. Нали дизела трябва да разтовари, защото тоя въздух няма къде да отиде.


    п.п. И човек с такъв възглед да каже, че ще направи "хубава" диагностика. Баси, яко. Я дай да напиша някаква формула, белкем се получи. Знам ли. Ама май по-добре да не се пробвам, за да не съм химик инвалид, за сега без карък, защото като не знаеш нещо, то трудно би го отгатнал.
    Last edited by BO; 04-08-2016 at 09:16.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  6. #171

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Личните съобщения могат да се променят лесно. Може да напишеш каквото поискаш и така. А пък и нямам навик да си споделям мислите с непознати.
    А най- обичам изнудвачи.
    За спор са нужни поне двама с еднакъв интелект, а от вас двамата единия има дефицит.
    А мога да си напиша потребителското име и паролата и да провери който иска. Аз и не споря с теб. Ти започна да ме нападаш след като си получи съобщението за отказано приятелство. Аз виртуални приятели нямам. Колкото до интелекта, ами радвам се, че си доволен от твоя. Но това не е достатъчно. Прочети малко Андерсен
    Last edited by Alex_26; 04-08-2016 at 14:20.

  7. #172

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    А мога да си напиша потребителското име и паролата и да провери който иска. Аз и не споря с теб. Ти започна да ме нападаш след като си получи съобщението за отказано приятелство. Аз виртуални приятели нямам. Колкото до интелекта, ами радвам се, че си доволен от твоя. Но това не е достатъчно. Прочети малко Андерсен
    Не съм ти пращал покана за приятелство. Още по малко съм получил съобщение за отказано.
    Но като се замисля на компютрите ми сядат няколко човека. Може би си пишеш с друг.
    Не знам дали системата праща съобщение за отказ от приятелство. Андерсен съм го чел в детската градина.
    Дай си паролата щом предлагаш за да проверя.
    Last edited by lordliness; 04-08-2016 at 16:04.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  8. #173
    Старши алфист Iltcho's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Враца
    Age
    42
    Posts
    625

    Default



    Направихте ми деня. Умирах от скука на работа. Е така не съм се смял от години - със сълзи! Благодаря ви за забавните мигове!
    ALFA ROMEO 164 2.0 Facelift
    ALFA ROMEO 164 SUPER 2.5TD
    Audi a6 2011 3.0 TDI Quattro
    Mini Cooper 1.6 16V Turbo kit 1++hp

  9. #174

    Default

    Quote Originally Posted by Iltcho View Post


    Направихте ми деня. Умирах от скука на работа. Е така не съм се смял от години - със сълзи! Благодаря ви за забавните мигове!
    И аз се забавлявам, но доста по- малко, не ми е много на нивото.
    Напъва се човечеца и не знам защо държи да става за смях.
    Чак и шантаж опитва. В сега действащия НК има два основни състава на изнудване – по чл. 213а и по чл. 214 НК.
    Във форума има ли наказание за изнудване, би трябвало да е отстраняване за винаги!
    Last edited by lordliness; 04-08-2016 at 16:25.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  10. #175

    Default

    Не те обиждам. Коя дума е обидна? Ако смяташ нещо за обидно, това е само мое твърдение, имаш трибуна да го обориш.

    ---------- Post added at 17:43 ---------- Previous post was at 17:41 ----------

    Цитат:
    Първоначално публикувано от Alex_26 Покажи съобщение
    Ти си уникален. Хем казваш, че не разбираш, хем се пъхаш. Екото е доста нива над теб. Сега разбирам какво имаш против него. А тук чети и се просветлявай:
    http://www.alfaowner.com/Forum/engin...periences.html
    Ти глупак ли си? Къде казвам че не разбирам?

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    На няколко места ма не ми се занимава с теб да ти ги търся
    Разликата между теб и мен, освен в IQ- то е че аз не се образовам от сайтове. Ако имаш някакви съмнения за IQ-то си пусни една анкета да си сигурен.
    Осъзнаваш ли тези факти или не ти достигат до главния мозък?

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Това да имаш високо IQ не значи, че можеш да си обуеш обувките правилно. Ако твоето IQ си го добил с анкети не знам какво да кажа за анкетираните тогава. Изобщо всичките ти писания бликат с IQ-та
    - това си ми го писал ти по повод Во и екото. А сега то влиза в сила за теб. С твоите камъни по твоята глава.

    Извинявам се за спама. Колкото до темата, колегата нека прочете линка. Пък той да си прецени какво и що. Но познавам няколко души сменили си вътрешностите с резервен кит и отново станали трактори
    От всичко написано разбрах, че признаваш за ай кю, което ти е достатъчно да си обуеш обувките. Сигурно ти викат на галено Ал Бънди. И не те обиждам, а ако си прочел внимателно изнасям факти.
    __________________

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    На всички им стана ясно колко ти е високо ... IQ-то
    И най - вече на теб защото не можеш да измислиш отговор.
    Време е да се покриеш в дупката си.

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Ползваш чушди цитати? Не беше така докато се дърляхме с екото
    Трябва да преценя колко струваш. Страхувам се, че не много
    Last edited by lordliness; 04-08-2016 at 17:50.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  11. #176

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    В този форум трябва да наказват хора като теб поради няколко причини. Ето две от тях:
    1) Не пишеш по темите. Като искаш да ме нападаш и обиждаш - има си тема за мен
    2) Чрез ЛС ти се опитваш да манипулираш хората и да настройваш едни с/у други. Но при мен не ти се получи. Много го мразиш екото от миналото и си мислеше, че ще ти се вържа на акъла да го ям от твое име, а ти да гледаш сеир
    3) Тук не е по темата, за което се извинявам. Но отварянето на тая тема от теб показва и твоето IQ, и твоята подла същност
    Е защо да го мразя, той е интелигентен и умен, знае много неща и има богат речник, прочел е много книги, за мен това са ценни качества, обичам да си говоря с него. Не обича да го критикуват и понякога не си признава като сбърка( то кой ли обича), казвал съм му това и друг път, говоря на приятели те си това, което мисля за тях, вероятно ги боли понякога, понякога се сърдим, като хлапета и се заяждаме като върли врагове, ама няма идеални хора, аз също съм далеч от мисълта, че съм идеален. И ми е помагал много пъти.

    ---------- Post added at 18:57 ---------- Previous post was at 18:56 ----------

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Ще падна, нещо се притесни и запя на друг глас
    не се притеснявам и не се страхувам от нищо, грешно си ме разбрал, страхуват се от мен, такива като теб
    Last edited by lordliness; 04-08-2016 at 19:02.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  12. #177

    Default

    Охо, темата за мен се оживи Довчерашният подстрекател с/у екото и ВО днес е с/у мен, щото не му играя по свирката. Как така оцели темата в която да пишеш? Някой ти подсказва, а?

  13. #178
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Аз очаквам личните съобщения които обеща да пуснеш?!

    -----------
    Пай сеее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  14. #179

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Охо, темата за мен се оживи Довчерашният подстрекател с/у екото и ВО днес е с/у мен, щото не му играя по свирката. Как така оцели темата в която да пишеш? Някой ти подсказва, а?
    дума оцели не съществува в българския език.
    Като искаш да пише толкова много се научи да пишеш правилно, срамота

    ---------- Post added at 21:00 ---------- Previous post was at 20:49 ----------

    Quote Originally Posted by Zlobich View Post
    Аз очаквам личните съобщения които обеща да пуснеш?!

    -----------
    Пай сеее ...
    абе гледам сега, че на мен ми е препращал чужди съобщения на разни хора да ги чета, не им бях обръщал внимание, ама той си пада интригант тоя Алекс, като гледам сега
    Last edited by lordliness; 04-08-2016 at 20:51.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  15. #180
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Чакам да видя,много НЕ обичам хора които само заплашват,а не действат.

    -----------
    Пай сеее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

Page 12 of 45 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •