Page 3 of 45 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 668

Thread: Докога трябва да търпим явлението "Цвятко" ?

  1. #31
    GRID Autosport Friday's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    625

    Default

    Незнам за останалите потребители, но аз лично съм си изградил мнение кой - какво във форума.
    Не защитавам никого, но постовете на доста хора, някои които не виждам напоследък, вкл. и тези на @ecotronic са ми помагали доста. За мен, лично е човек, който мисли преди да пише.
    П.С. В техническия раздел вече всяка 3-та тема се "изроди".


    Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
    Focus mk3 nafta
    Alfa Romeo 156 Sport Wagon 2.0TS|LPG

  2. #32
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Незнам кои какво иска... Форума е отличник и всички потребители са прави и безгрешни!!

    Доказателство е последното мнение от "12.07.15 г., 22:00" в тая тема http://clubalfaromeo.com/forum/showt...=19455&page=12
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  3. #33
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by mimouzunov View Post
    Незнам кои какво иска... Форума е отличник и всички потребители са прави и безгрешни!!

    Доказателство е последното мнение от "12.07.15 г., 22:00" в тая тема http://clubalfaromeo.com/forum/showt...=19455&page=12
    тотално безгрешни сме щом последния модераторски активат е от преди година година!

  4. #34

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo Markov View Post
    т.е. ти си обиден
    О, не. По-добре на хората в устата, отколкото в краката. Тук няма кой да ме обиди, а тези, които могат, те няма защо да го правят

    ---------- Post added at 06:31 ---------- Previous post was at 06:28 ----------

    Quote Originally Posted by Friday View Post
    Незнам за останалите потребители, но аз лично съм си изградил мнение кой - какво във форума.
    Не защитавам никого, но постовете на доста хора, някои които не виждам напоследък, вкл. и тези на @ecotronic са ми помагали доста. За мен, лично е човек, който мисли преди да пише.
    П.С. В техническия раздел вече всяка 3-та тема се "изроди".


    Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
    Да, има много верни неща. И при газовата тема за тези с Фобос могат да научат доста, само дето не ги вълнуват явно. Но явно не търпи някой да знае нещо повече от него и да му го казва директно - трябва да го галиш с перце за съжаление

  5. #35
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Ето откъде започна всичко.

    http://clubalfaromeo.com/forum/showt...EE%ED%E8%EA%E0

    и по-конкретно - пост № 38. от темата

    Всеки може да проследи хронологията на дискусията и сам да прецени, кой пръв започва да се заяжда, когато му свършат аргументите.

    Всеки, който има някакви познания по електротехника и електроника може да прецени, дали написаното от мен преди въпросния пост 38 следва да доведе до въпросния кардинален извод.

    Ето и малко по-натам (пост №41):

    "Работата ми е не да следя твоите постове. И понеже ставаш вече нагъл и нямаш уважение към другите ще кажа, че уроци по електроника преподавам само на частно с/у заплащане. Нека някой друг ти обясни особеностите на отворени и затворени вериги към които има включени паралелно няколко консуматори"

    Извод:

    Не следиш моите постове и аргументите, които съм дал в тях, но иначе охотно раздаваш смели квалификации наляво и надясно!

    Що за мега-селяндурско поведение е това ???

    Последвалата реакция от моя страна си е съвсем закономерна. Който пръв мята камъни по другите, следва и да е готов да ги посрещне по собствената си тиква.

    Ето това са фактите, колеги. Останалото са само приказки.

    Нека някой да ми посочи мой пост в който аз съм си позволил да квалифицирам познанията на потребителя alex_26 или да съм го обидил по някакъв начин за времето от което се е регистрирал във форума (септември 2014) до времето на въпросния пост (12 - ти март 2016-та 12:46) и аз ще му се извиня публично.
    Last edited by ecotronic; 21-06-2016 at 12:38.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  6. #36

    Default

    Ми като не знаеш как работят полевите транзистори мой проблем ли е?
    И важното е, че аз си имам тема за мен, а ти - НЕ
    И думата СЕЛЯНДУР в научи от мен щото ти използваше СЕЛЯНИ
    ОПРЕДЕЛЕНО МЕ КЕФИШ

  7. #37
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Ми като не знаеш как работят полевите транзистори мой проблем ли е?
    И важното е, че аз си имам тема за мен, а ти - НЕ
    И думата СЕЛЯНДУР в научи от мен щото ти използваше СЕЛЯНИ
    ОПРЕДЕЛЕНО МЕ КЕФИШ
    По-горе ти дадох конкретно и ясно доказателство.

    Но както винаги ти и него не можа да го обориш с обективни аргументи и пак започна с кухите приказки.

    Ето затова, както и други колеги са го правили и аз ти казвам, че ти просто си много тъп човек!

    На всичкото отгоре ти липсва елементарно възпитание и комуникативна култура за да участваш в публични дискусии.

    Накратко - мега селянин от галактическа величина.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  8. #38
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Момци що ни се теглите по една п..ка майна и да не се занимавате повече един с друг. Станахте за смях и двамата, честно. Жени нямате ли си, пиенето ли ви е малко, само се чудите за какво да се драчите и кой е по-разбирач. Спрете се, има игнор листа, цък и готово.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  9. #39
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo Markov View Post
    Иво, Любо Екотроник си е готин и не е необходимо да го сравняваш с оня фалафел Търтей аз лично не чета много тука но в нито един пост на Любо не съм видял нищо дразнещо освен тва Найтрайдера както и оня гъз Найтролера са си дразнещи типчЕта. Абе кво станА с Найтолера тоя мазен гнусен изрод? вече май не пише тука а? да няма перманентен бан? бахти и келемето беше тоя - долна гад мръсна!
    Боянски, няма нужда да защитаваш Любо от мен. Поне задочно се познаваме.
    Друга ми беше мисълта.
    Търтея се изчерпа от прекалена активност и накрая беше много обиден, когато го разбра.
    Аз също давах много от мен, а накрая се оказа, че дрънкам глупости според някои.

    Те ви го разбирача:

    mirchozo Момци що ни се теглите по една п..ка майна и да не се занимавате повече един с друг. Станахте за смях и двамата, честно. Жени нямате ли си, пиенето ли ви е малко, само се чудите за какво да се драчите и кой е по-разбирач. Спрете се, има игнор листа, цък и готово.

    С две ръце съм съгласен с Мирчозо!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  10. #40

    Default

    Добре ,бе батки....защо аз,който не познава нито единия,нито другия....нито задочно,нито лично....и като видя само ника на единия и ми се драйфа ....а пък с другия колега е точно обратното?
    И защо сега без да споменавам имена или никове,всички се досещат за кого ,какво мисля?
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  11. #41
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Боянски, няма нужда да защитаваш Любо от мен. Поне задочно се познаваме.
    Друга ми беше мисълта.
    Търтея се изчерпа от прекалена активност и накрая беше много обиден, когато го разбра.
    Аз също давах много от мен, а накрая се оказа, че дрънкам глупости според някои.

    Те ви го разбирача:

    mirchozo Момци що ни се теглите по една п..ка майна и да не се занимавате повече един с друг. Станахте за смях и двамата, честно. Жени нямате ли си, пиенето ли ви е малко, само се чудите за какво да се драчите и кой е по-разбирач. Спрете се, има игнор листа, цък и готово.

    С две ръце съм съгласен с Мирчозо!
    Търтея търсеше келепир затова плямпаше като идиот, какъвто и е, той затова и се махна оттука после отиде в Оффроуд форума но оттам го изгониха ... давам ти жокер

  12. #42
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    вижте са да не помислите, че пиша на Търтей зад гърба, щото когато си казал на някого какво мислиш за него в лицето това не е лицемерие съм убеден аз ... двама човека казахме на Търтей, че е идиот аз и Григор пак ви давам жокер

  13. #43

    Default

    Драйверните транзистори са МОС ФЕТ и няма да изгорят при случайно (или нарочно) окъсяване, докато се бърника из фасунгите на стоповете. И няма да изгорят, защото между сорса и дрейна има свързан диод .
    Hennessey Venom GT, 2009 - ex, тоталка,
    Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport 2011 - ex, за скрап,
    Pagani Huayra 2014 - ex, за части,
    Alfa Romeo 156 1.9JTD, 150 коня.

  14. #44
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Quote Originally Posted by dansguardian View Post
    Драйверните транзистори са МОС ФЕТ и няма да изгорят при случайно (или нарочно) окъсяване, докато се бърника из фасунгите на стоповете. И няма да изгорят, защото между сорса и дрейна има свързан диод .
    Еее бате ти уби всичко, а толкова се напъваха и двамата. Ебаси, фърлям семките... Я па, що да не си налея и биричка и да гледам мача, Испания поседоха с 1:0 на Хърватия.

    Пс Пичуе, останете си такива, много приятелства са почнали от дразги, гледайте малко отгоре на нещата. Живота е хубав и интересен и без да си го усложняваме. Няма лошо човек да има познания, но не прекалявайте, тия дето си мислят че разбират от всичко всъщност от нищо не разбират. Приемете го като съвет, на 34г съм и съм видял доста неща, но все още от нищо неразбирам и не ме е срам да си го призная, често задавам глупави въпроси но така е..., човек се учи всеки ден докато е жив.
    Бъдете живи и здрави и най вече пичове, като се видим живот и здраве някой ден да си стиснем ръцете и да пийнем по бира.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  15. #45
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Бъдете живи и здрави и най вече пичове, като се видим живот и здраве някой ден да си стиснем ръцете и да пийнем по бира.
    а не бе това е било винаги и винаги ще бъде!

Page 3 of 45 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •