Page 35 of 45 FirstFirst ... 253334353637 ... LastLast
Results 511 to 525 of 668

Thread: Докога трябва да търпим явлението "Цвятко" ?

  1. #511
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Сега вече ми хареса, Алфисте-идеалист.
    И тъй като го завъртя така, че едва ли не аз съм ти виновен за щуротиите, които бълваш в този форум, по изключение ще направя copy/paste на моето ЛС до колегата:
    Градски, извинявам се за забавянето.
    Всъщност тайната на доброто озвучаване на 156 се крие в монтирането на елипси на задната кора.
    Тогава, ако самата уредба и останалите тонколони са качествени (а не стоковите например) самата акустика на модела е толкова добра, че звука е страхотен, т.е. освен ако човек не е някакъв музикален маниак не са необходими нито усилвател, нито бас-каса.

    А сега пък за компенсация ще те помоля да ме оставиш поне около два часа на мира, защото отиваме на гости на приятели.
    Страхотна информация! Никога нямаше, сам да се сетя.

    Благодаря, че все пак се смили над нас и за пореден път ни прати своята манна небесна



    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  2. #512
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 28-09-2016 at 19:20.

  3. #513
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Сега вече ми хареса, Алфисте-идеалист.
    И тъй като го завъртя така, че едва ли не аз съм ти виновен за щуротиите, които бълваш в този форум, по изключение ще направя copy/paste на моето ЛС до колегата:
    Градски, извинявам се за забавянето.
    Всъщност тайната на доброто озвучаване на 156 се крие в монтирането на елипси на задната кора.
    Тогава, ако самата уредба и останалите тонколони са качествени (а не стоковите например) самата акустика на модела е толкова добра, че звука е страхотен, т.е. освен ако човек не е някакъв музикален маниак не са необходими нито усилвател, нито бас-каса.

    А сега пък за компенсация ще те помоля да ме оставиш поне около два часа на мира, защото отиваме на гости на приятели.
    Да минат дакелите и пилето. 5 минути реклама.
    Ееее жестоко откритие,това е човек номер 1201 бравА. Драскай там още една черта на радост в тИфтИера. Нали знаеш как? 4/четири/ черти и с петата странично,по-лесно ще ги броиш доволните.
    @ecotronik,той е типичен комунист,може да пише с километри и да не каже нищо
    Явно бая на дълбоко си му бръкнал,такава жлъч струи от думите му,а той продължава да си мисли,че е героя на деня.
    Дори лишава семейството си от себе си,като си губи времето.
    Дъъъълллбоооокооооо е билооооо дълбооокоооо

    -----------
    Пай сеее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  4. #514

    Default

    Ще си позволя да напиша нещо по повод ето това
    Първоначално публикувано от ecotronic Покажи съобщение
    Както стана видно, далеч не съм само аз този, който има нещо против явлението Цвятко.

    И това далеч не е заради степента му на владеене на българския език.

    Пожелателно е, човек да пише правилно, но ако не го прави в един технически форум, това не е болка за умиране.
    Много по-лошият вариант е да пишеш технически глупости но иначе граматически безупречно.
    Еко, ти трябва да си пълен профан за да не разбереш едно - в тази тема те подкрепят няколко души само и те се броят на пръсти - около 7. Част от тях са напълно неграмотни и даже некомпетентни. Други са манипулатори, с висооооко IQ (доскоро те псуваха де). Третите имат и комерсиални цели, наред с другите. Общото е, че страдат от комплекси за малоценност (ако имат акъл да го осъзнаят) и се мислят за нещо много.
    Колкото до правописните грешки - ами ако не ги правя от бързина, или заради писане от МТ, няма да има за какво да се заяждате с мен. И ако погледнеш, то общият им брой е толкова, колкото един от твоите поддръжици прави само в един свой пост. А и най-важното е да не правиш правописни грешки там, където наистина не трябва, а не да се съобразяваш с някаквиси ....
    Надявам се, да си забелязал, че не пиша и обидни думи. Вярвай ми, знам много повече от теб. Но дори и да обиждаш един глупак, то той няма да те рабере просто защото е глупак и ти само ще паднеш до неговото ниво мъчейки се да му втълпиш колко е прост

  5. #515
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Айдеееее комедианта пак е тук не може да живеее без темата,която напусна. Ти не можеш да си удържиш на думата.
    Иии уж сме в игнора,а си доооостааааа информиран. Баси случая,баси задуха хахахаххайайай

    -----------
    Пай сеее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  6. #516

    Default

    Ъоя не го чета, ама гузен негоне бяга май става

  7. #517
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Баааамммммммммммм
    Бааааамммммммммммммм
    Къшшшшш,хвърлих две пиратки в темата,бягай от тука беее ейййй. Нали я напусна,баси мУ. Ти си като бумеранг

    -----------
    Пай сеее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  8. #518
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Цвятко,

    Щом досега след N на брой банвания още не си разбрал, на какво се дължат проблемите ти с форума, то най-вероятно няма и да разбереш.

    Това, че определен брой потребители са настроени срещу теб е само следствието от твоето поведение.

    Защо другите потребители имат негативно отношение спрямо теб, аз само мога да предполагам, но мога да ти кажа, на какво се дължи моето:

    1 - Пишеш във всяка тема, без значение, дали имаш нужната подготовка.

    2 - Хвърляш във въздуха едни твърдения и когато бъдеш помолен да ги аргументираш, ти не го правиш.

    3 - Никога не признаваш грешките си.

    4 - Позволяваш си да квалифицираш знанията и уменията и изобщо умствените способности на останалите потребители, отново без да прилагаш никакви доказателства.

    Последният пример, касаещ т.2 е темата за бобините.

    На няколко пъти изказа една теза за управлението на намагнитването, няколко пъти бе подканен да я аргументираш, но така и не го стори.

    Накратко, разсъждавай върху следните 2 въпроса:

    1 - Защо имаш толкова банове?

    2 - Защо имаш толкова потребители в черния си списък.

    В отговорите на тези 2 въпроса се корени всичко.

    Това, че усещаш "някаква група" срещу себе си е само следствието.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  9. #519
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 28-09-2016 at 19:21.

  10. #520
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Абе Алфисте-идеалист, не го усуквай в познатия ни стил, а отговори с една дума - да го гоним ли за пореден път Цвятко от форума или не?
    Не.
    Ако просто не пишеше в теми, за които си няма хал хабер (99.9% от всички, не 100%, защото 100% няма в този живот), то нямаше въобще да има и тази тема.
    Елементарно е просто.

    п.п. Ама акустиката на 156-цата е уникална викаш. Баси, все си мислих, че това е кола, а не концертна зала. Ама и ти като него, като няма какво да напишеш, взимаш една чаша затоплена вода от слънцето и поднасяш с най-добри пожелания.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  11. #521
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 28-09-2016 at 19:21.

  12. #522
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Не.
    Ако просто не пишеше в теми, за които си няма хал хабер (99.9% от всички, не 100%, защото 100% няма в този живот), то нямаше въобще да има и тази тема.
    Елементарно е просто.

    п.п. Ама акустиката на 156-цата е уникална викаш. Баси, все си мислих, че това е кола, а не концертна зала. Ама и ти като него, като няма какво да напишеш, взимаш една чаша затоплена вода от слънцето и поднасяш с най-добри пожелания.
    Аз вече моята съм я пуснал под наем,друго си е концертна зала със страхотна акустика на колела.
    Тази щуротия искренно ме разсмя.
    Чудя се само,да махам ли кората и кечето под елипсите,или те спомагат за акустиката? Професор Гайдаров,моля споделете?

    -----------
    Пай сеее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  13. #523
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 28-09-2016 at 19:21.

  14. #524

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Очаквам отговор от Алфиста-идеалист.
    А това включване в мен предизвиква смях, не по-малък от този при бисерите на Алфиста-идеалист. Моля включвай се по-често. Ще почерпя за това.
    Ник, Во никога не е казал нещо по същество, освен да се отяжда компенисрайки комплексите си от тапишонския си ръст. Ах да, той дава съвети само на ЛС за да не ги чета аз

  15. #525
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 28-09-2016 at 19:21.

Page 35 of 45 FirstFirst ... 253334353637 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •