Page 44 of 45 FirstFirst ... 3442434445 LastLast
Results 646 to 660 of 668

Thread: Докога трябва да търпим явлението "Цвятко" ?

  1. #646

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Ае, да поздравя Цвятко, Цецко, или там както му казвате с една песен.....https://www.youtube.com/watch?v=rGx2L2mxdIk
    "Ти закъсняваш понякога истино, но винаги идваш, идваш при нас!"
    Велик певец
    А ти съпостави ли тази песен с твоя живот до тук?

  2. #647
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    "Ти закъсняваш понякога истино, но винаги идваш, идваш при нас!"
    Велик певец
    А ти съпостави ли тази песен с твоя живот до тук?
    Дотук


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #648

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Дотук
    Аз пък искам да е ДО ТУК. като не разбираш какво искам да кажа, чичко Гугъл

  4. #649
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Аз пък искам да е ДО ТУК. като не разбираш какво искам да кажа, чичко Гугъл
    Аз разбирам, че освен от много други неща, не разбираш и от българска граматика.

    А ти, какво си искал, ми е през ***


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  5. #650

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Аз разбирам, че освен от много други неща, не разбираш и от българска граматика.

    А ти, какво си искал, ми е през ***
    Щом ми отговаряш, значи те притеснява. Попрочети малко кога се пише слято и кога разделено. Ето ти още един пример ЗАТОВА и ЗА ТОВА

    Колкото до звездичките - те ли са ти в гащите, главата, ...?

  6. #651
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Щом ми отговаряш, значи те притеснява. Попрочети малко кога се пише слято и кога разделено. Ето ти още един пример ЗАТОВА и ЗА ТОВА

    Колкото до звездичките - те ли са ти в гащите, главата, ...?
    Прочети ти! Ама освен да го прочетеш, ще трябва и да го разбереш. А това вече е непосилна работа за теб.

    Накратко - както един колега казва за теб, целият си в *ай*а, но упорито продължаваш да се мажеш по главата.




    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  7. #652

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Прочети ти! Ама освен да го прочетеш, ще трябва и да го разбереш. А това вече е непосилна работа за теб.

    Накратко - както един колега казва за теб, целият си в *ай*на, но упорито продължаваш да се мажеш по главата.


    Имам си двама обожателя - ти и оня, от фантастиката. Него въобще не го чета вече. Но ти, както казва Ник, човек може да се забавлява с твоите идеалидотизми бая.
    давай

  8. #653
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Аз до сега си мислех, че освен че спами останалите неща малко се преекспонират, ама понеже в една друга тема откровено написах че е спамер, щото то не се търпи вече, глейте са кво лично съобщение получавам от тоя Цветко ли е, Алекс ли е не го знам къв е

    Quote Originally Posted by Alex_26
    Не знам дали спамя, ма като те гледам теб съм дал повече ценни съвети. И за разлика от останалите, дето ме нападат, не съм набутал никой, а напротив
    Така, че май спамерът в случая си ти
    Начи брат, обясни ми сега тия дето не се мислим за велики майстори, щото имам реална преценка за себе си, не сме и по тая причина не даваме "ценни съвети", не сме хора и нямаме право да си казваме мнението по никакви въпроси ли? Щото нали уж беше демокрация във форума, даже слободия и всеки има равно право да пише
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  9. #654

    Default

    Понеже и баба ми има профил във форума, трябва да и кажа да си погледне личните.....може и тя да има писмо от цвятко
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  10. #655

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    Понеже и баба ми има профил във форума, трябва да и кажа да си погледне личните.....може и тя да има писмо от цвятко
    Не, няма. Ама що не пуснете и една тема "Кой се набута след съвет от Цвятко, с колко и за какво". Примерно
    Колкото до баба ти, .... затова има тема да възродим клуба и оправим форума

    ---------- Post added at 15:48 ---------- Previous post was at 15:41 ----------

    Quote Originally Posted by Sm0k View Post
    Аз до сега си мислех, че освен че спами останалите неща малко се преекспонират, ама понеже в една друга тема откровено написах че е спамер, щото то не се търпи вече, глейте са кво лично съобщение получавам от тоя Цветко ли е, Алекс ли е не го знам къв е



    Начи брат, обясни ми сега тия дето не се мислим за велики майстори, щото имам реална преценка за себе си, не сме и по тая причина не даваме "ценни съвети", не сме хора и нямаме право да си казваме мнението по никакви въпроси ли? Щото нали уж беше демокрация във форума, даже слободия и всеки има равно право да пише
    Брат си викат у гетото. Аз не съм от него, но там има доста стойностни.
    Колкото до това да си изказваш мнението - ами щом не си наясно с нещо, не трябва да коментираш и оценяваш хора, които са по-наясно. Иначе има теми, където можеш да си хортуваш достатъчно. Но тогава този форум ще се превърне като някой за мама и т.н. Па си оправи и правописа и начина на изразяване -
    Начи брат, обясни ми сега тия дето не се мислим за велики майстори, щото имам реална
    -ти няколко души ли си?

  11. #656

    Default

    Младежо,

    Наистина си хиперактивен.
    Няма тема, в която не си писал, а (честно казано) ми се иска да виждам и други никове.
    Заключих темата за възстановяването на клуба заради твоя спам (основно).
    Моля те, намери си някакво странично занимание и отделяй една идея по-малко внимание на форума.

    Поздрави,
    Прекалено Търпелив Ранобуден Модератор

  12. #657
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Sm0k View Post
    Аз до сега си мислех, че освен че спами останалите неща малко се преекспонират, ама понеже в една друга тема откровено написах че е спамер, щото то не се търпи вече, глейте са кво лично съобщение получавам от тоя Цветко ли е, Алекс ли е не го знам къв е



    Начи брат, обясни ми сега тия дето не се мислим за велики майстори, щото имам реална преценка за себе си, не сме и по тая причина не даваме "ценни съвети", не сме хора и нямаме право да си казваме мнението по никакви въпроси ли? Щото нали уж беше демокрация във форума, даже слободия и всеки има равно право да пише
    Тия двамата - единият с мега-ценните съвети и другият с мега-ценните теми вече започват да си пречат


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  13. #658
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Брат си викат у гетото. Аз не съм от него, но там има доста стойностни.
    Колкото до това да си изказваш мнението - ами щом не си наясно с нещо, не трябва да коментираш и оценяваш хора...
    Абе недей ми обяснява къде как си "викат" и кой е от гетото и кой не. Концетрирай се над ценните съвети с които спасяваш вселената, която без теб и загинала И ше коментирам, квото си искам.
    И понеже гледам, че си голям езиковед и лингвист, да ти кажа, че за това, което си искал да артикулираш не се използва глагола "викат", а "казват си" или "се обръщат един към друг". Глагола "викат" е синоним на "крещят" Аре, господине, довиждане.

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Тия двамата - единият с мега-ценните съвети и другият с мега-ценните теми вече започват да си пречат
    Аз почвам да подозирам че са един и същ човек с два ника...
    Last edited by Sm0k; 03-10-2016 at 19:20.
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  14. #659
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Sm0k View Post

    Аз почвам да подозирам че са един и същ човек с два ника...
    Не са. Гарантирам. Единият все нещо отбира от техника. Другият е пълен технически галош


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  15. #660
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by Sm0k View Post
    Аз до сега си мислех, че освен че спами останалите неща малко се преекспонират, ама понеже в една друга тема откровено написах че е спамер, щото то не се търпи вече, глейте са кво лично съобщение получавам от тоя Цветко ли е, Алекс ли е не го знам къв е



    Начи брат, обясни ми сега тия дето не се мислим за велики майстори, щото имам реална преценка за себе си, не сме и по тая причина не даваме "ценни съвети", не сме хора и нямаме право да си казваме мнението по никакви въпроси ли? Щото нали уж беше демокрация във форума, даже слободия и всеки има равно право да пише
    Понеже питаше за правилата в една друга тема, та да те светна за нещо друго!
    Самото посване на лична кореспонденция е вече не нарушение на правилата на форума, а директно престъпление по НК Кодекс на Република България.
    Много ви ядосва Цвятко и сами не се усещате, че прекрачвате границата.
    През "Славните времена"., до сега освен Цвятко, щяхте да сте баннати и половината форум, дето му се връзвате
    Показателно е, че не използува думи като лайна, лайнар, педал, простак, малоумник, ..... добавете си ги, но останалите....
    Няма я тежката артилерия- Suscrofa. Тогава хептен ще олекнете.
    Забавлявайте се и си отпуснете душишката!
    Last edited by mordohy; 03-10-2016 at 19:59. Reason: Юзера скубе една опушена яребица
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

Page 44 of 45 FirstFirst ... 3442434445 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •