Page 45 of 45 FirstFirst ... 35434445
Results 661 to 668 of 668

Thread: Докога трябва да търпим явлението "Цвятко" ?

  1. #661

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Понеже питаше за правилата в една друга тема, та да те светна за нещо друго!
    Самото посване на лична кореспонденция е вече не нарушение на правилата на форума, а директно престъпление по НК Кодекс на Република България.
    Много ви ядосва Цвятко и сами не се усещате, че прекрачвате границата.
    През "Славните времена"., до сега освен Цвятко, щяхте да сте баннати и половината форум, дето му се връзвате
    Показателно е, че не използува думи като лайна, лайнар, педал, простак, малоумник, ..... добавете си ги, но останалите....
    Няма я тежката артилерия- Suscrofa. Тогава хептен ще олекнете.
    Забавлявайте се и си отпуснете душишката!
    Нали знаеш как ми разпрати моите писма? Защо не коментираш? Никой не коментира, всички се правят, че нищо не е станало! Защо не му биха шута?
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  2. #662
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Нали знаеш как ми разпрати моите писма? Защо не коментираш? Никой не коментира, всички се правят, че нищо не е станало! Защо не му биха шута?
    Потвърждавам. Една част прати на мен.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #663
    Старши алфист alfista 96's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Пловдив, Кичука
    Posts
    569

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Понеже питаше за правилата в една друга тема, та да те светна за нещо друго!
    Самото посване на лична кореспонденция е вече не нарушение на правилата на форума, а директно престъпление по НК Кодекс на Република България.
    Много ви ядосва Цвятко и сами не се усещате, че прекрачвате границата.
    През "Славните времена"., до сега освен Цвятко, щяхте да сте баннати и половината форум, дето му се връзвате
    Показателно е, че не използува думи като лайна, лайнар, педал, простак, малоумник, ..... добавете си ги, но останалите....
    Няма я тежката артилерия- Suscrofa. Тогава хептен ще олекнете.
    Забавлявайте се и си отпуснете душишката!
    Я и ази да наруша законЪ на РБ. и да побликувам едно СРС как нъ вербуваш на фесту за 2 положителни гласа .Мъ БабатЪ обърка работата и бирата дойде къса
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	14569154_1170649826314585_1250051730_n.jpg 
Views:	314 
Size:	96.8 KB 
ID:	155561  
    Alfa Romeo 156 2.4JTD , 156 SW 2.4 JTD ,156 SW 1.9 JTD , 156 SW 1.9 JTD Q4 ,147 1.9 JTD

  4. #664

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Потвърждавам. Една част прати на мен.
    Всички мълчат като, знаеш като какво. Само за това трябва да го деактивират, модератори чак решиха, че ги манипулирам, нямам думи, въобще не взимат отношение.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  5. #665
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Нали знаеш как ми разпрати моите писма? Защо не коментираш? Никой не коментира, всички се правят, че нищо не е станало! Защо не му биха шута?
    Защото някой е поел нова линия, а никой не си е направил труда тогава да го оповести. Някога имах много твърда позиция по въпроса.

    Quote Originally Posted by alfista 96 View Post
    Я и ази да наруша законЪ на РБ. и да побликувам едно СРС как нъ вербуваш на фесту за 2 положителни гласа .Мъ БабатЪ обърка работата и бирата дойде къса
    Хич не ми се крий в навалицата, келешче такова!!! Седиш точно до мене! Засрами се! Ние с баща ти провокираме дружбата между народите и бирената дегустация, а ти.....
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  6. #666

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Защото някой е поел нова линия, а никой не си е направил труда тогава да го оповести. Някога имах много твърда позиция по въпроса.
    Правилата са същите, всеки може да ги прочете, няма нова линия, закона е за всички, какво сте имали не интересува никого. Така и не взимаш позиция по въпроса който ти зададох. А се правиш на много принципен, защо не вземеш позиция.
    Last edited by lordliness; 03-10-2016 at 21:32.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  7. #667
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Аз ще помоля,модераторката която ни предупреди,че ако се продължи със спам-а ще има наказания. Цвятко беше веднъж наказан,не си взем поука и продължава. Моля модераторите да вземат отношение и да раздадат наградите на всички. Запалиха форума ей ... смешно става вече.

    -----------
    Пай сеее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  8. #668
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Понеже питаше за правилата в една друга тема, та да те светна за нещо друго...
    Начи първо, въпросната кореспонденция е адресирана до мене, аз тука само си я споделям с едни мои приятели, са кой ми е виновен че имам 25 хиляди приятеля
    Второ искам да ми цитираш точен член и алинея според които това е престъпление по НК на Република България. Така ще дадеш на човека безплатна юридическа консултация - искам да видя как започва да ме съди
    Трето, питането ми за правилата на форума в другата тема не е сериозно, а шега с която исках да пораздвижа малко модераторите пък и всички останали да се замислят, че тоя форум в сегашния си вид е пълно блато и всеки сам за себе си да прецени иска ли да я караме така
    Четвръто, добре помня, че по време на "салвните времена" освен Цвятко щяхме да сме баннати и аз и половината форум и честно да ти кажа, мисля че беше по-добре. С чиста съвест мога да кажа, че тогава не пишех глупости и не спамех, а сега си позлволявам да си правя майтап в подобни ситуации, щото целия форум е пълен цирк
    Четвърто, ако това "лайна, лайнар, педал, простак, малоумник" също към мен го казваш, държа да отбележа, че нямам спомен кога за последно съм ползвал подобни във форума и ако потърсиш, ще видиш че няма да намериш мое мнение което съдържа такива, особено като обида към друг колега Така, че ще те помоля да не ме слагаш под общ знаменател с тия дето ги ползват. И между другото Цвятко пък от своя страна не е като да не залита към словесна агресия и обиди към другите, така че недей са така...

    И пето, не ме дразнят момчетата нито ме ясосват, просто още ме държи еуфорията от най-хейтения италфест в историята на форума и реших днеска да се погъбаркам така, споко
    Мисля, че с тия пет точки изчерпахме нещата, мерси че ме светна
    Last edited by Sm0k; 04-10-2016 at 00:52.
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

Page 45 of 45 FirstFirst ... 35434445

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •