Page 5 of 45 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 61 to 75 of 668

Thread: Докога трябва да търпим явлението "Цвятко" ?

  1. #61

    Default

    Аз моите съм ги подковал....твоите са нещо неустойчиви...
    И сега какво,не ти мина номера и обръщаш другия лист.....ех че си елементарен.....сбогом.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  2. #62

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    Аз моите съм ги подковал....твоите са нещо неустойчиви...
    И сега какво,не ти мина номера и обръщаш другия лист.....ех че си елементарен.....сбогом.
    Невиждам какъв лист обръщам. Но като ти чета псотовете ти освен спам драскач нищо друго не си. Един тех. съвет стойностен нямаш.
    И наисттина, мислех, че тук ще има нещо градивно. А то ....
    Вече ми стана безинтересно. Пишете на воля

    ---------- Post added at 11:59 ---------- Previous post was at 11:58 ----------

    А да, за едно ти завиждам искрено, че не си в Бг. Аз не я напуснах когато ми предлагаха. Е затова съм пълен глупак

  3. #63
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    А да, за едно ти завиждам искрено, че не си в Бг. Аз не я напуснах когато ми предлагаха. Е затова съм пълен глупак
    Не съжалявай!

    И да я беше напуснал, пак щеше да си същия


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  4. #64

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Не съжалявай!

    И да я беше напуснал, пак щеше да си същия
    мдаааа, нямаше да съм заобиколен от множество селяндури и дървени философи обаче.

  5. #65
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    мдаааа, нямаше да съм заобиколен от множество селяндури и дървени философи обаче.
    ахаххааааа е тук наистина ме развесели не само, че щеше да си заобиколен от тотални идиоти, каквито не можеш да си представиш, ами и досега да са ти метнали няколко здрави кютека и преди да ми кажеш нещо от сорта - аааа ти си бил гастарбайтер в Дортмунд не, пич аз живях в Саут Кенсингтън, Лондон и пак съм тука

  6. #66
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo Markov View Post
    ахаххааааа е тук наистина ме развесели не само, че щеше да си заобиколен от тотални идиоти, каквито не можеш да си представиш, ами и досега да са ти метнали няколко здрави кютека и преди да ми кажеш нещо от сорта - аааа ти си бил гастарбайтер в Дортмунд не, пич аз живях в Саут Кенсингтън, Лондон и пак съм тука
    Ти пък - къде чак в Дортмунд го прати на кютек.

    Кажи му просто да мине по Абоба


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  7. #67
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Нетърпимоста към явлението Цвятко не е ли в разрез с европейските ценности, щот сме толерантни към бежанци, гейове, и секви други стига да писне че му нарушават правата.Извинявам се за спама ма в този форум всеки е явление и не само във форума ами и в живота.Та аз що не се дрязня от Цвятко и от всеки друг/кученцето беше уникат него не го броим/.Като не ви е приятно да кореспондирате с някой просто не му отговаряйте, преглътнете си малко егото не е трудно и може би ще спре да ви дразни.То по тая логика утре са обадя на баш модератора, оня дето три папи са го гладили по черепа, да вземе да банне всички дет ма дразнят в кафенето, в мола и т.н.Не е по-различно.Едно време кога бях малък,някой като не ми беше приятен го удрях с лопатката по глават и го засипвах с пясък ма сега има член от наказателния кодекс за това.Та ако имате спор нека всеки се подкрепи с доказателства за правотата си вместо да се изтъкват дипломи, стаж, сиво вещество и т.н, сгрешилия да се покае, правия да не злорадства, така и незнаещите ще имат полза.

    п.п.Политическите теми дан са барат там е друга бира власт се зема с революция, пуцам ,режа ушо, скуба мустаци и косми по гърдите косъм по косъм.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  8. #68
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Нетърпимоста към явлението Цвятко не е ли в разрез с европейските ценности, щот сме толерантни към бежанци, гейове, и секви други стига да писне че му нарушават правата.Извинявам се за спама ма в този форум всеки е явление и не само във форума ами и в живота.Та аз що не се дрязня от Цвятко и от всеки друг/кученцето беше уникат него не го броим/.Като не ви е приятно да кореспондирате с някой просто не му отговаряйте, преглътнете си малко егото не е трудно и може би ще спре да ви дразни.То по тая логика утре са обадя на баш модератора, оня дето три папи са го гладили по черепа, да вземе да банне всички дет ма дразнят в кафенето, в мола и т.н.Не е по-различно.Едно време кога бях малък,някой като не ми беше приятен го удрях с лопатката по глават и го засипвах с пясък ма сега има член от наказателния кодекс за това.Та ако имате спор нека всеки се подкрепи с доказателства за правотата си вместо да се изтъкват дипломи, стаж, сиво вещество и т.н, сгрешилия да се покае, правия да не злорадства.

    п.п.Политическите теми дан са барат там е друга бира власт се зема с революция, пуцам ,режа ушо, скуба мустаци и косми по гърдите косъм по косъм.
    Европейските ценности, макар и наричани "ценности" са силно критични към арогантното, невъзпитаното и неадекватното поведение в обществото.

    Накратко - толерантност към всички, които не нарушават провилата, но същевременно и нетърпимост спрямо тези, които не ги спазват.

    А това, което ти разбираш под "европейски ценности" е в резултат от криворазбирането на цивилизования начин на живот.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  9. #69
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Няма ти отговарям че яко спамене ще падне.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  10. #70
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Няма ти отговарям че яко спамене ще падне.
    вижте са ако наш Цветко намине в квартала еле па по ул. Абоба първо ще му обясним надълго някой неща а за Митака, човек който аз много уважавам и за Иво, който също много уважавам препоръчвам да гледат филмче - 12 се казва на режисьор и продуцент Никита Михалков в ролята на съдебния председател самия Михалков гледайте тоя филм и всички про-руски и анти-руски настроения ще се променят ... т.е. картинки в твоем букваре променились

  11. #71

    Default

    Става ми интересно, давайте. Обичам да ме коментират, значи живея. Не помня кой беше казал нещо подобно

  12. #72
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    Добре ,бе батки....защо аз,който не познава нито единия,нито другия....нито задочно,нито лично....и като видя само ника на единия и ми се драйфа ....а пък с другия колега е точно обратното?
    И защо сега без да споменавам имена или никове,всички се досещат за кого ,какво мисля?

    Quote Originally Posted by Alex26
    Става ми интересно, давайте. Обичам да ме коментират, значи живея. Не помня кой беше казал нещо подобно
    По-скоро живееш единствено заради чуството на недооцененост
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  13. #73
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Става ми интересно, давайте. Обичам да ме коментират, значи живея. Не помня кой беше казал нещо подобно
    копеле, ти си петото годишно време на Вивалди, баце

  14. #74

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo Markov View Post
    копеле, ти си петото годишно време на Вивалди, баце
    Аз си познавам и майката, и бащата. Значи не съм копеле

  15. #75
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Аз си познавам и майката, и бащата. Значи не съм копеле
    това не пречи да си петото годишно време на Вивалди а и ако не знаеш в нашия квартал "копеле" е вид обръщение към приятел

Page 5 of 45 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •