Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22

Thread: Мултимедия за 159

  1. #16
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Бургас
    Posts
    141

    Default

    Quote Originally Posted by kimi_raikkonen View Post
    Моята беше фабрично с CD, но като поръчвах изрично ме питаха с какво ми е оригинално колата......... има два размера, оригиналната навигация е една идея по голяма, мисля ,че около 2 мм.
    Китайците предлагат и от двата размера, затова винаги питат , за да не ти изпратят нещо което няма да пасне.
    Благодаря за отговора колега

  2. #17
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Малко да ъпна темата, показва ли данни от бордкомпютъра ? Съответно съществуват ли менютата с отметките за заключване на врати, разни други глезотии като ниво на пищялките и т.н.(общо взето това което го има в оригиналното нави) ?
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  3. #18
    започва да се пристрастява kimi_raikkonen's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    София
    Posts
    58

    Default

    Показва някои неща, отворена врата,багажник,преден капак,температурата навън,.... за друго не се сещам. Скоро открих, че мога да си пускам музика от телефона през блутут.
    Алфа 145 boxer, Алфа 156 2.0 ts
    Алфа 156 1.9 jtd, Алфа 159 1.9 jtd-m

  4. #19
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    То това са маловажни неща които казваш, всички с кан вход ги имат. Въпроса беше дали се виждат менюта които показват разход (моментен/среден), трип В, средна скорост и т.н., както и някои менюта с отметки, примерно за автоматично заключване на вратите при скорост над 20км/ч, независимо отключване на шофьорска врата и т.н. Всички тези неща се виждат на голямата навигация, след като твоята я дават за Алфа 159 би следвало да ги има, но...
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  5. #20
    започва да се пристрастява kimi_raikkonen's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    София
    Posts
    58

    Default

    Няма такива екстри, те я дават за 159-ка защото пасва в дупката на талото без разни побългарявания и се включва в оригиналните букси. Копчетата на волана си работят и всичко е ок. Иначе си е един прилиен таблет. Аз съм доволен, пускам му интернет от телефона и си гледам и слушам каквото ми е кеф. Даже съжалявам, че си поръчах и ТВ тунер, защото си качих приложението на Булсат и си гледам телевизия през него. Само това, че не работи без колата да е на контакт много ме дразни, като висна да чакам някъде жена ми или децата, през цялото време колата работи, или я оставям на контакт. Естествено след това обикновено забравям да включа фаровете ако е пеез деня и вече изгорях с 10 кинта.
    Алфа 145 boxer, Алфа 156 2.0 ts
    Алфа 156 1.9 jtd, Алфа 159 1.9 jtd-m

  6. #21
    Старши алфист AlfaMan's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    София
    Posts
    851

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    То това са маловажни неща които казваш, всички с кан вход ги имат. Въпроса беше дали се виждат менюта които показват разход (моментен/среден), трип В, средна скорост и т.н., както и някои менюта с отметки, примерно за автоматично заключване на вратите при скорост над 20км/ч, независимо отключване на шофьорска врата и т.н. Всички тези неща се виждат на голямата навигация, след като твоята я дават за Алфа 159 би следвало да ги има, но...
    Всичките афтърмаркет навигации и маркови и "китайци" са си стандартни мултимедийни центрове+ навигация. Такива допълнителни, сервизни функции нямат като на оригиналната мултимедия. Но честно казано не виждам и смисъл да ги имат, след като имаш дисплей на бодито, който върши същата работа.
    Alfa Romeo 159 SW, 1.9 JTDm
    Alfa Romeo 156, 2.4 JTD
    Ex: Alfa Romeo 159, 2.4 JTDm, Subaru Legacy 2.5i,
    Alfa Romeo 156, 2.0TS

  7. #22
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    При мен невиждам да излиза това инфо на малкия дисплей (между километражите). Там вярно имам инфото за разхода, но не и меню със сервизни настройки. Може би проблема е в незнанието ми, за което се извинявам. Явно ще трябва да седна да попрочета малко упътването.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •