Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 27 of 27

Thread: Ел стъкла 147

  1. #16
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Galin Qnakiev View Post
    Колеги,всяко нещо(дали е по темата или не)ме интересува.ако може да помогнете ще съм благодарен,ако не здраве да е.)
    Доколкото разбрах, питаш (в първия си пост по темата), дали може да се замени фабричната инсталация на ел стъклата с такава от друг модел АР.

    Ако правилно съм разбрал, то отговорът е - "да" - (примерно от АР 166), но трява да се изясни това, дали бутоните са 2 - позиционни с неутрално положение. От схемата на 147 това не става много ясно.

    Личното ми мнение е, че играчката ще е голяма. Но ако все пак, решиш да реализираш тази идея, то аз мога да ти окажа каквото е необходимо съдействие за целта.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  2. #17
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    Колега Янакиев, аз също мога да ти окажа съдействие за целта - разгледай раздел "Продава" в този форум и направо за 15-20 лева си купи "целта".
    А и все пак и ти да научиш нещо полезно от мен - няма Алфа Ромео 147 с 4 врати, вратите са или 3, или 5.

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Доколкото разбрах, питаш (в първия си пост по темата), дали може да се замени фабричната инсталация на ел стъклата с такава от друг модел АР.

    Ако правилно съм разбрал, то отговорът е - "да" - (примерно от АР 166), но трява да се изясни това, дали бутоните са 2 - позиционни с неутрално положение. От схемата на 147 това не става много ясно.

    Личното ми мнение е, че играчката ще е голяма. Но ако все пак, решиш да реализираш тази идея, то аз мога да ти окажа каквото е необходимо съдействие за целта.
    Ох, не се чеши дет не те сърби. 147 е също с неутрално и се вижда ясно от схемата и. Тази тема не ти е силна и се спри. Няма как да напаснеш 166 тук
    Много ми е интересно как ще префасонираш 166 на 147 и ще напаснеш КАН протокола

  4. #19
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Ох, не се чеши дет не те сърби. 147 е също с неутрално и се вижда ясно от схемата и. Тази тема не ти е силна и се спри. Няма как да напаснеш 166 тук
    Много ми е интересно как ще префасонираш 166 на 147 и ще напаснеш КАН протокола
    Не се напиняй с непосилни за теб неща.
    Ако му дойде времето, ще го изясним.

    А ти не се гурай у шамарите.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Не се напиняй с непосилни за теб неща.
    Ако му дойде времето, ще го изясним.

    А ти не се гурай у шамарите.
    Ти имаш ли КАН шина?

  6. #21
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Търпението ми не е безкрайно, още една подобна караница и ще има почивки!!!
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  7. #22
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Ти имаш ли КАН шина?
    Не и моите стъкла не работят заради това. Така си седят за украшение.



    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  8. #23

    Default

    Quote Originally Posted by tonov View Post
    Търпението ми не е безкрайно, още една подобна караница и ще има почивки!!!
    Аз не се карам, просто колегата обърква човека с ненужни размишления. 147 няма нищо общо със стъклата на 166 и 156. Дори бутоните са различни
    Мисля, че даже се изясни как да се разреши проблема и темата си е направо за ключ

  9. #24
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    Отново виден представител на модераторския екип се вживява прекалено в ролята си...
    Тонов, къде я видя тази караница?
    За да има караница, са необходими поне двама души, а в тази тема има недопустимо поведение само на един човек. Това е същият колега, за който по-горе пише Алекс. Към написаното от него ще допълня, че освен да губи времето на колегата, пуснал темата, той губи времето и на всички останали, които четат тази тема. Нещо повече – той е и единственият в тази тема, който към друг колега, в случая Алекс, използва изрази като „тапигьоз“, изречения като „Да вземеш да се завреш в дупката си, че взе да ми писва от теб - (ТИК)“, а също и има нов принос към българския език с изрази като „не се напиняй“ и „не се гурай“ – също към Алекс. Прави чест на Алекс, че не падна толкова ниско да му отговаря в същия стил.
    Ако ти виждаш нещо друго нередно в темата, дай да го обсъдим.

  10. #25
    започва да се пристрастява Galin Qnakiev's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Варна
    Posts
    47

    Default

    Колеги,съжалявам,че заради моят въпрос се скарахте.наистина аз не съм запознат със тези автомобили.ще търся оригинална част,а ако не намеря ще търся друго решение.

  11. #26
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Quote Originally Posted by tonov View Post
    Търпението ми не е безкрайно, още една подобна караница и ще има почивки!!!
    Време е за почивка,на всички. Извинявай,че ти казвам какво да правиш,но време е да си починат,да обърнат внимание на нещо друго. За мен всички са ценни тук,но това монава всички граници.
    BTW Копринка,един газов фенер и голяма игра с него? Може и да бъркам?

    -----------
    Пай сеее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  12. #27
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Galin Qnakiev View Post
    Колеги,съжалявам,че заради моят въпрос се скарахте.наистина аз не съм запознат със тези автомобили.ще търся оригинална част,а ако не намеря ще търся друго решение.
    Ох, да ти кажа и на тебе - никой с никого не се е скарал.
    Просто в този форум има един човек с непоправима мания за величие и това си е...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •