Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16

Thread: Защо Помощ(FAQ) за форума е само на английски ?

  1. #1
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default Защо Помощ(FAQ) за форума е само на английски ?


    1.НЕ би ли трябвало да го има и на двата езика БГ и на английски
    2.За да няма Помощ(FAQ) на български език поне аз не го намирам имам чувството ,че (FAQ) е копиран от някой английски форум !
    3.Поправете ме ако греша и не съм прав !
    Надявам се да получа коректен отговор на въпроса си
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  2. #2

    Default

    Правилата (които често-често ти се случва да нарушаваш) са на ясен български в първия раздел най-отгоре.



  3. #3
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Въпроса ми е за Помощ(FAQ),бутончето след контролен панел като се натисне защо е на английски-ясно и точно. Въпроса ми няма нищо общо с правилата на форума !
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	q (2).jpg 
Views:	211 
Size:	89.2 KB 
ID:	154381  
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  4. #4

    Default

    Гледам успял си да си сложиш аватар, подпис, знаеш как да пуснеш тема, да отговориш



  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Гледам успял си да си сложиш аватар, подпис, знаеш как да пуснеш тема, да отговориш
    А тогаз ми кажи ти на български как да откажа покана за приятелство? Натискам бутона и нищо не става. И ми висят цифрички все едно имам съобщения

  6. #6
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Гледам успял си да си сложиш аватар, подпис, знаеш как да пуснеш тема, да отговориш
    Въпроса пак повтарям е защо Помощ(FAQ) е на английски а не на български както трябва да бъде за сайт и форум който е на български език ? Няма нищо общо с това как се слага аватар как се отваря нова тема и тн.Ти не можеш да ми отговориш така,че не се поти излишно.Аз чакам отговор от едни други "другари" от по високо равнище !
    П.П
    Все едно английския форум на Алфа Ромео Помощ(FAQ) да им е на български ! Сега чаткаш ли се за какво е този въпрос ? Помощ(FAQ) е важно нещо,и всеки сайт или форум го има на езика на който е той самия
    Тук може и да го има някъде но аз не го намирам !
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by eproHD View Post
    Въпроса пак повтарям е защо Помощ(FAQ) е на английски а не на български както трябва да бъде за сайт и форум който е на български език ? Няма нищо общо с това как се слага аватар как се отваря нова тема и тн.Ти не можеш да ми отговориш така,че не се поти излишно.Аз чакам отговор от едни други "другари" от по високо равнище !
    П.П
    Все едно английския форум на Алфа Ромео Помощ(FAQ) да им е на български ! Сега чаткаш ли се за какво е този въпрос ? Помощ(FAQ) е важно нещо,и всеки сайт или форум го има на езика на който е той самия
    Тук може и да го има някъде но аз не го намирам !
    Фак-ю-то съдържа точно тая информация

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    А тогаз ми кажи ти на български как да откажа покана за приятелство? Натискам бутона и нищо не става. И ми висят цифрички все едно имам съобщения
    Добър въпрос, сигурен съм, че ти идват доста такива.



  8. #8
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Чукча, прати ми една покана за приятелство, за да видиш, как се отказва


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  9. #9
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    [QUOTE=acho_;1487068]Фак-ю-то съдържа точно тая информация

    За последен път ти повтарям явно не разбираш или се правиш въпроса ми е защо целия (faq)
    е на английски език като трябва да е на български
    !
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  10. #10

    Default

    Истинския въпрос е как ти си афектиран от тая работа



  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Чукча, прати ми една покана за приятелство, за да видиш, как се отказва
    така ли ти викат съседите - чукча. Интересно

  12. #12
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Призовавам духа на модератора туроператор и да даде ваканциите които всеки си резервира. !!!!

    -----------
    Пай сеее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  13. #13
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 29-07-2016 at 11:17.

  14. #14

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Колега eproHD, не губиш нещо кой знае какво, ако не можеш да се ориентираш в този раздел.
    Основните неща там са да се изясни как да се регистрираш, как да си въведеш паролата, как да качваш прикачени файлове и снимки, що е то потребител, що е то модератор, що е то администратор - както виждаш все общоизвестни неща.
    Ей, пий си напитката. Епрото има друга цел, той знае достатъчно езици

  15. #15
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 29-07-2016 at 11:17.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •