Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 49

Thread: пак не пали

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    София
    Posts
    27

    Default пак не пали

    Здравейте колеги,
    Според вас от какво може да не пали алфа 156 1.8 тс.
    След като загрее пали ако веднага я запаля след продължителен престой да речем 1.30-2 часа не иска да пали върти но не пали.След като махна минуса на акумулатора за около 1 мин. и пали от раз.
    На какво може да се дължи това

  2. #2

    Default

    Залагам на датчик на коляновия вал...
    156/2.0 Selespeed - Alfa Romeo 156 2.5 v6 24v --> http://vbox7.com/play:m1d6507527

  3. #3

    Default

    По принцип не би трябвало да пали топла ако беше от него.



  4. #4

    Default

    Аз на един дтуг

  5. #5
    Младши алфист
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    София
    Posts
    27

    Default

    какво е дтуг

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by tampico View Post
    какво е дтуг
    Датчик

  7. #7
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    Алекс, ще те помоля много внимателно да прочетеш и осмислиш следното:
    Ако още веднъж допуснеш правописна грешка, на секундата ще пренебрегна всички екстри, с които съм обграден в момента и ще подкарам джипа в посока София.
    Там ще те намеря, където и да си, и със собствените си ръце ще ти скъсам всички дипломи от първи клас нагоре.
    След това ще те запиша в първи клас в районното ви училище (повярвай ми, имам властта да направя това) и ще разпоредя да не те пускат във втори клас, преди да се научиш да пишеш правилно.
    Извинения не приемам никакви - включително такива, които така виртуозно пробутваш на ВО и алфиста-идеалист от сорта на "ами защото в момента си дундуркам бебока", "ами защото буквите на телефона ми са много малки" и други подобни...

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Алекс, ще те помоля много внимателно да прочетеш и осмислиш следното:
    Ако още веднъж допуснеш правописна грешка, на секундата ще пренебрегна всички екстри, с които съм обграден в момента и ще подкарам джипа в посока София.
    Там ще те намеря, където и да си, и със собствените си ръце ще ти скъсам всички дипломи от първи клас нагоре.
    След това ще те запиша в първи клас в районното ви училище (повярвай ми, имам властта да направя това) и ще разпоредя да не те пускат във втори клас, преди да се научиш да пишеш правилно.
    Извинения не приемам никакви - включително такива, които така виртуозно пробутваш на ВО и алфиста-идеалист от сорта на "ами защото в момента си дундуркам бебока", "ами защото буквите на телефона ми са много малки" и други подобни...
    Ако ме върнеш в първи клас и ми върнеш и годините, тръгвай веднага!!

  9. #9
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by JoRiX View Post
    Залагам на датчик на коляновия вал...
    Моят боб вика - реле на помпата...?
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  10. #10
    Alfa Life, Alfa Love
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Sofia
    Posts
    133

    Default

    Днеска ядох боб, затова нямам какво да хвърлям, ама според мен не може да не запише някаква грешка в компютъра.
    Fiat Bravo II 1.4 16v

  11. #11
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Ако ме върнеш в първи клас и ми върнеш и годините, тръгвай веднага!!
    Ха-ха,

    Видя ли как можеш да пишеш без правописни грешки?
    Ще си призная, че първоначално и аз бях малко скептичен към теб, но не мога да отрека, че ставаш все по-добър с всеки изминал ден. Единственото, което според мен разваляше общото добро впечатление, бяха тези елементарни правописни грешки, за които е ясно, че са от бързане, а не от незнание. Виж и в тази тема колегата в началото не разбра какво точно му пишеш...

  12. #12
    Старши алфист 156's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    692

    Default

    Дава му 2 грешки:
    U1700 - CAN Network (NCM - NBC)
    P0520 - Oil Pressure sensor
    '05 166 V6
    '98 156 2.0 TS ex ...

  13. #13
    Запален алфист ivo_63's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    ruse
    Posts
    487

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Ха-ха,

    Видя ли как можеш да пишеш без правописни грешки?
    Ще си призная, че първоначално и аз бях малко скептичен към теб, но не мога да отрека, че ставаш все по-добър с всеки изминал ден. Единственото, което според мен разваляше общото добро впечатление, бяха тези елементарни правописни грешки, за които е ясно, че са от бързане, а не от незнание. Виж и в тази тема колегата в началото не разбра какво точно му пишеш...
    Изтървал е запетаята пред второто "и". Отивай да му накъсаш дипломите. Оправи ми деня с тоя пост.
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD 105+++ EX
    Peugeout 2.2 HDI 133+++
    Alfa 159 +++ next

  14. #14
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ivo_63 View Post
    Изтървал е запетаята пред второто "и". Отивай да му накъсаш дипломите. Оправи ми деня с тоя пост.
    Пред второто "и" няма запетая, така че всичко е наред с правописа на Алекс. Вие му мислете...

  15. #15
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    FLOOD WARRNING!!! Модератор!!!
    OMG...
    Вземете си стая ...


    -----------
    Пай сеее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •