Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 40 of 40

Thread: Обучение на ключ за централно заключване

  1. #31
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Вероятността да му трябва кода при клонирането е съизмерима с това в следващата минута земята да бъде ударена от метеорит и да измрем всички.
    Ако четеш този пост, значи вероятността е отминала и също толкова вероятно ще му трябва код-а за имобилайзера на човека, за да му клонират ключа.
    Иначе си прав. Или ще му трябва кода, или няма да му трябва. Не ми се вярва да му трябват да кажем първата и третата цифра, за да допуснем и 3-ти вариант.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  2. #32

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Вероятността да му трябва кода при клонирането е съизмерима с това в следващата минута земята да бъде ударена от метеорит и да измрем всички.
    Ако четеш този пост, значи вероятността е отминала и също толкова вероятно ще му трябва код-а за имобилайзера на човека, за да му клонират ключа.
    Иначе си прав. Или ще му трябва кода, или няма да му трябва. Не ми се вярва да му трябват да кажем първата и третата цифра, за да допуснем и 3-ти вариант.
    Тапишонка, допитай се до ключар преди да спамиш. В момента в който дадеш на контакт, в ключа (за код 3 става въпрос) се записва нов код. И ако пъхнеш другия ключ - ще получиш дуки разрешение за запалване. Това му викат скачащ код. Иначе колата ще ти разпознае, че този ключ е за нея по друго, философе

  3. #33
    започва да се пристрастява TheTorpedo's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    София/жк Младост
    Posts
    86

    Default

    Като спрете да се заяждате някой ще може ли да ми отговори по същество? Искам да си извадя ключ с дистанционно, който да командва централното, но нямам нито пин код на ключа нито код на имобилайзера. Какви са ми опциите и можете ли да препоръчате кадърен ключар, при който да ида? Ако заради заяждането не искате да пускате отговор в темата, може и на лично.

  4. #34

    Default

    София, Арсеналски 65, SOS ключари - знаят за какво иде реч, имат и апаратура

  5. #35
    започва да се пристрастява TheTorpedo's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    София/жк Младост
    Posts
    86

    Default

    Благодаря.

  6. #36
    Запален алфист xen0s's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    София
    Posts
    184

    Default

    Аз пък ползвах тези за да ми направят 2ри ключ със оригинално дистанционно и останах много доволен. Може да погледнеш и тях, най малко да сравниш цените.

  7. #37
    започва да се пристрастява TheTorpedo's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    София/жк Младост
    Posts
    86

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    София, Арсеналски 65, SOS ключари - знаят за какво иде реч, имат и апаратура
    Quote Originally Posted by xen0s View Post
    Аз пък ползвах тези за да ми направят 2ри ключ със оригинално дистанционно и останах много доволен. Може да погледнеш и тях, най малко да сравниш цените.
    Оригинално дистанционно имаш предвид с лого на АР и тн?

  8. #38
    Запален алфист xen0s's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    София
    Posts
    184

    Default

    Да, със същите бутони с механизъм за отваряне - от до. Като качество също не мога да намеря разлика спрямо оригинала който ми дойде с колата.

  9. #39
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Уф...
    Ключове с код 2 и 3 не се клонират, а се вписват в свободен регистър. Ако ги клонираш, на следващо палене един от двата е за боклука. Доколкото съм запознат, пина може да се "извади" от имото или от ЕКУ-то, но при всички случаи, хората занимаващи се с това могат да ти направят ключ и без да го имаш. Платките на дистанционните се настройват, също като тези на алармите.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  10. #40

    Default

    Quote Originally Posted by myato View Post
    Уф...
    Ключове с код 2 и 3 не се клонират, а се вписват в свободен регистър. Ако ги клонираш, на следващо палене един от двата е за боклука. Доколкото съм запознат, пина може да се "извади" от имото или от ЕКУ-то, но при всички случаи, хората занимаващи се с това могат да ти направят ключ и без да го имаш. Платките на дистанционните се настройват, също като тези на алармите.
    Половината ти пост е верен, половината не е точен. По-горе съм написал истината, ама ако щете ми вярвайте

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •