Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22

Thread: Все пак не е скъпа поддръжката на Алфа Ромео

  1. #1

    Default Все пак не е скъпа поддръжката на Алфа Ромео

    Ето и една статия, която разкрива обратно на повечето мнение за марката. Вие как мислите ?

    http://www.nastarta.com/%D0%B2%D1%81...E%D0%BC%D0%B5/

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by charka View Post
    Ето и една статия, която разкрива обратно на повечето мнение за марката. Вие как мислите ?

    http://www.nastarta.com/%D0%B2%D1%81...E%D0%BC%D0%B5/
    Тази "статия" си е чиста проба реклама на интернет магазин.
    AR 156 2.0 TS еx
    AR 159 jts 2.2

  3. #3
    Болен алфист Ivanov_'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София/Берковица
    Age
    34
    Posts
    1,058

    Default

    Колега, 30лв на месец е платената реклама във форума. Малко е смешно с такива тарикатлъци да си рекламирате сайта.

  4. #4
    Адвокатът с Алфи-те damyanov's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Един Господ знае къде...
    Age
    50
    Posts
    178

    Default

    То пък един сайт...
    Правя каквото трябва, пък да става каквото ще...

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by damyanov View Post
    То пък един сайт...
    Харесва ми подписът ти !

    ---------- Post added at 11:37 ---------- Previous post was at 11:29 ----------

    Quote Originally Posted by Phanter View Post
    Тази "статия" си е чиста проба реклама на интернет магазин.
    Всъщност разпространявам новинарският сайт по този начин. Той за момента няма комерсиална цел, а и не виждам нищо лошо в това да споделям негови статии във форумите. Има доста статии и за други марки, които са напълно уникални и чрез споделянето им аз предоставям интересна информация на повече места и съответно печеля посещения. Сайтът не е бъгав с реклами и действително целта му е да обединява автомобилните маниаци и да отразява интересни събития (най-вече от България). Но ако мислите, че по този начин се опитвам да чийтна, моля да ми бъде изтрита публикацията!

    Поздрави!

  6. #6

    Default

    Чисто като съвет, лично аз бих подходил към директните реклами, било то с банери или по друг начин, отколкото на прикрити такива измежду статиите, още повече като се има в предвид, че никъде не е обозначена като платена публикация. В дългосрочен план ще изгубиш читатели.



  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Чисто като съвет, лично аз бих подходил към директните реклами, било то с банери или по друг начин, отколкото на прикрити такива измежду статиите, още повече като се има в предвид, че никъде не е обозначена като платена публикация. В дългосрочен план ще изгубиш читатели.
    Платени реклами имам също, просто форумите са мястото където можеш да намериш директно правилно таргетираната група читатели, от която се нуждаеш. Не мисля, че ще изгубя читатели в дългосрочен план, поради причината ,че новините са от сигурен източник и няма никаква измама в сайта ми

  8. #8

    Default

    Тотални сбърканости има в тази статия. Не ми харесва.
    Alfa Romeo 156 SW 2002 1.9JTD 115hp
    Alfa Romeo Giulietta 2014 1.4MA 170hp TCT Exclusive
    Alfa Romeo Giulia 2020 2.0 RWD 200hp Sprint black trim

  9. #9
    Болен алфист Scrapera's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    София
    Posts
    1,268
    Blog Entries
    3

    Default

    Жулиета седан, изобилстваща от карбон.

    Конкурираща ФОРД.

    Че какво не ти хареса?

    1996 164 Super TS LPG | 1997 164 Super TS

  10. #10
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Начи отивам в некъф магазин питам за свещи оня ми вика 240 лв ама за тебе 190.Е убо де, любоф от пръв поглед ли е какво ли...Абе в една банка не ми казаха е ти 5000лв ама ще връщаш 4000.Цената на една стока е 100 лв продавача обявява 100+10лв и като те види - за ТЕБЕ 10% отстъпка.Е нема такъв дето ще си изхвърли хляба на първия срещнат.Що направо не си кажат истинската цена, ми будалкат с щедрост.Аре стига кифлите са в молъ.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  11. #11
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Начи отивам в некъф магазин питам за свещи оня ми вика 240 лв ама за тебе 190.Е убо де, любоф от пръв поглед ли е какво ли...Абе в една банка не ми казаха е ти 5000лв ама ще връщаш 4000.Цената на една стока е 100 лв продавача обявява 100+10лв и като те види - за ТЕБЕ 10% отстъпка.Е нема такъв дето ще си изхвърли хляба на първия срещнат.Що направо не си кажат истинската цена, ми будалкат с щедрост.Аре стига кифлите са в молъ.
    Бре! Доживях да съм съгласен с теб на 100%. Вдя ли реклама - плащаш едно, получаваш 2, всячески избягвам "стоката". Сигурен съм че мога да я намеря три пъти(поне) по евтино, или че ако я закупя, никога няма да я ползвам по вече от веднъж.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  12. #12
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Quote Originally Posted by charka View Post
    Платени реклами имам също, просто форумите са мястото където можеш да намериш директно правилно таргетираната група читатели, от която се нуждаеш. Не мисля, че ще изгубя читатели в дългосрочен план, поради причината ,че новините са от сигурен източник и няма никаква измама в сайта ми
    Не обичам да хейтвам, но статията е много много зле. А да се предлага такава статия на фенове на алфа ромео във форума, е меко казано смешно.

    Този сайт аз повече не бих го погледнал независимо от добрите намерения на създаделят му. Поздрави.
    Last edited by VFTI; 09-08-2016 at 15:00.
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  13. #13

    Default

    Добре де, какво означава определението "скъпа поддръжка"? Скъпа е поддръжката, когато нямаш пари да си поддържаш колата. Имаш ли пари - не е скъпа. Обаче Болгар ако разполага с 2000 лв. ще вземе още 1000 на заем за да си купи кола за 3000 лв. И после няма пари да я обслужи и почва да се жалва наляво-надясно колко скъпи са частите. Всеки трябва да си знае мястото под слънцето и да се съобразява с това!
    Former Alfa owner.

  14. #14
    Болен алфист Ivanov_'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София/Берковица
    Age
    34
    Posts
    1,058

    Default

    Мда... най-много ме кефят тея типове с дъртите X5-ци дето нямат пари гуми да и купят, ама иначе са гъзари с X5-ца.

  15. #15

    Default

    Ту Жулиета, ту Жулия....после седанова Жулиета....

    Може да си поръчам две предни седалки с карбон...щом пък са такива големи отстъпките...
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •