Page 15 of 15 FirstFirst ... 5131415
Results 211 to 211 of 211

Thread: Наука

  1. #211
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Понеже некЪде прочетох че комунистите подържали теорията на Дарвин, а аз като виден комунист подържам факта че земята е кръгла, стигнах до извода че доказателство за това се крие в алкохола - ако беше плоска пияния човек нямаше да залита, ма върху кълбо трудно се подържа равновесие.

    Айнщайн умрял и се възкачил на небето.Там Господ топло го посрещнал - откога чакам да видя най-великия ум на Земята открил толкова много формули.Айнщайн отвърнал - Господи и аз с нетърпение чаках този миг, да видя Създателя и формулата по която е създал човека. Аааа....нищо интересно ...не си заслужава....отвърнал Господ.След дълги молби от страна на Айнщайн накрая склонил и неохотно извадил едно смачкано листче от джоба си.Айнщайн го отворил погледал и възкликнал - ма Господи, тук има грешка.Ми да де....и аз за това говорех - отвърнал Господ.

    Айнщайн отбелязва - ако безпорядъка на масата означава безпорядък в главата, какво ли означава празната маса.

    Един западен учен, след като посетил една наша тоалетна възкликнал - Брей много умни тия българи бе, даже и в тоалетната решават уравнения с три променливи, Х и У ги знам ама последната - Й не разбрах каква е.Предположително ако въпросния учен посети и тоя форум би прозрял че две ракии и една салата решават въпроси, за които на ЦЕРН са му необходими милиарди евра и години време и колосално количество енергия коита всъщност се съдържат във въпросните две ракии.Също така ще открие че третата ракия не е препоръчителна понеже на сутринта възникват повече въпроси отколкото отговори е получил вечерта.Което автоматично означава че няма остане безработен.Което пък за семейството е добре само дето трябва да го светнем какво се случва когато много подпийнал мъж се прибира в къщи след полунощ.Начи женат му отваря и вика - пак си пил, говедо такова.Спокойно ма жена, пих за твое здраве......Миии така като те гледам, вече съм бесмъртна.И ето на, българите сме открили ключа към бесмъртието.В тоя ред на мисли бих отговорил на Айнщайн че празната маса води до по-малка посещаемост на WC/кенефа/ където се решават уравнения с три неизвестни.Затова българите сме по-умни щото масата ни никога не е празна.

    п.п.Иво, ебати и пикочния мехур дет трябва да има човек да събере три мастики и десет бири.За десетте бири ясно, ама трите мастики де ги слагаш.
    Last edited by dimitar_vd62; 20-05-2019 at 14:55.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

Page 15 of 15 FirstFirst ... 5131415

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •