Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 37 of 37

Thread: Скромен апел

  1. #31

    Default

    Quote Originally Posted by Zlobich View Post
    Карам по цял ден из София. На какво се наглеждам ... пресен случай с една жена,свирнах и да ме види,че ще ме тресне. Баси,все едно и бръкнах в г...
    Кара до мен свири ми,средни пръсти даже показва нямаме култура на шофиране и се мислим за безсмъртни.

    -----------
    Пай сеее ...
    Е те за оня случай, дето бях писал, че съм даден на прокурор, беше подобен. Само, че оная хем виновна, хем нагла, псуваше яко, а после що са я били. И понеже нямаше как да намери останалите, ме натопи мен, щото ми имаше името от това, дето извиках полиция и написах жалба с/у нея

    ---------- Post added at 13:14 ---------- Previous post was at 13:11 ----------

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    един друг днес си мина на чисто червено, по средата на червеното си направи ляв завой, омръзна му да чака сигурно.
    А по тоя път Пловдив- Пазарджик карат най- големите кретени, никой не кара с 90
    Тоя път си е скоростна отсечка. Едно време присветнеш, тоя отсреща се свива и се разминавате 3-ка, широк е. Ама сега ....

    ---------- Post added at 13:16 ---------- Previous post was at 13:14 ----------

    Не знам, аз се пазя много от тия с БМВ, особено старите

  2. #32

    Default

    Аз се пазя от опели и роми и най-много от роми с опели.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  3. #33
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Те не останаха опели,роми има бол,с беенвета дори и с алфи

    -----------
    Пай сеее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  4. #34

    Default

    Ромите с алфи са екзотика.

    Масово са с БМВ-та, Аудита, Мерцедеси.Има и с форд транзит, фолксваген транспортер и опели.

    По-миналата неделя във Варна един с прогнил комби опел(може би астра) от зората на човечеството(1992 година модел) реши че искам да се бягам на светофар с него и при светване на зелена светлина свири гуми.

    Аз не.
    Карах си спокойно.Не искам да си чупя колата, особено в града с най-много дупки на пътя на глава от населението = Варна ...

    Не се състезавам с никой.

    Като иска скорост, да ме намери на магистралата точно когато отиваме с жената на море в началото на отпуската и тя "бърза да се пече на плажа, а не да стои в колата"

    Тогава и да искам не дава да намалявам скоростта
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  5. #35

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Ромите с алфи са екзотика.

    Масово са с БМВ-та, Аудита, Мерцедеси.Има и с форд транзит, фолксваген транспортер и опели.

    По-миналата неделя във Варна един с прогнил комби опел(може би астра) от зората на човечеството(1992 година модел) реши че искам да се бягам на светофар с него и при светване на зелена светлина свири гуми.

    Аз не.
    Карах си спокойно.Не искам да си чупя колата, особено в града с най-много дупки на пътя на глава от населението = Варна ...

    Не се състезавам с никой.

    Като иска скорост, да ме намери на магистралата точно когато отиваме с жената на море в началото на отпуската и тя "бърза да се пече на плажа, а не да стои в колата"

    Тогава и да искам не дава да намалявам скоростта
    Нека включим селяндурите (не селяните) и .... за жалост шофьорките. Когато съм с бебока всички ми правят път като пресичам улицата, но жените даже бързат да минат пред мен дори на пешеходната. Става въпрос най-вече за младите

  6. #36

    Default

    ромите най- много харесват Опел Вектра А, като го видят и очите им светват, все едно Бентли са видели, а как ги настъпват, все едно са Аладин с килимчето, летят, летят
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  7. #37

    Default

    Ето, Опел Вектра. Вече блъскат по два пъти.
    http://trafficnews.bg/news.php?id=56516
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •