Page 8 of 14 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 106 to 120 of 204

Thread: Италфест 2016 - коментари преди феста

  1. #106
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Quote Originally Posted by dansguardian View Post
    Абе само едно не успях да разбера - защо изобщо още се коментира този Италфест? Цвети е написала кога, къде и как ще случат нещата. Защо е необходимо сульо от Сусурлево, който няма пари за няколко литра антифриз и пуска теми "купувам антифриз втора ръка в добро състояние" да коментира как нямало да дойде у Софето. Ей, сульо, на никой не му дреме на Дедовия дали ще дойдеш или не, туй да знаеш! Италфест ще има с тебе или без тебе!
    Айде да се съобразяваш малко с епитетите и тона, а!

    Всички сме имали лоши моменти, някои ще имат и още, така че не се изказвай крайно, щото може и ти догодина да търсиш крушки за фаровете втора ръка, ама перфектни...

    Няма как да знаеш защо еди-кой си няма възможност да мине 500км за фест на един паркинг, така че имай уважение към всички, след като искаш и тебе някой да те уважава!!!

    Преди години имаше много сульовци по фестовете, и ония фестове си бяха супер... Сега щом ще е за избрани не-сульовци - аре мерси за високомерното перчене на Метро!

    В смисъл - ако не си ме разбрал правилно - с такива Дедови изказвания отблъсквате още повече хора, които примерно са се колебаели дали да дойдат.
    Да ви е честито, само че в случая сменете заглавието на МЕТРОприятието - не Италфест, а Софияфест!

    П.П. Извинявам се за тона, но сега видях подписа ти - а това обяснява вече доста неща...
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  2. #107
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Quote Originally Posted by krustnika View Post
    Колега не знам какъв е бил тоя зор едно време да се натискаш зорлем да влизаш в клубЪ? Също така не знам и причината поради, която не са те приели тогава, но си личи, че все още този отказ ти тежи на душата и не си го преживял

    Както се разбра клуб вече няма, а ти чакай от умрял писмо Този фест ли е, фестивал ли е видимо се организира от колежката tsvety. Защо постоянно споменаваш КАРБ?
    Брато никога не съм се натискал но като всеки запален по марката имах желание,задници на никои от клуба и на никои през живота си не съм близал.Тази черта липсва във характера ми.Политиката на клуба се сгромоляса отвсякаде,това го виждам не само аз но и всички други тук.Още преди много години TurboDeltata младежа със бялата 75-ца турбо беше казал че тоя клуб е прогнил,тогава не ми се вярвяше ама излезе прав.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  3. #108
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Quote Originally Posted by dansguardian View Post
    ...
    P.S. За домашно ти оставям тема за размисъл:
    Защо VAG-фестовете се случват, а Италфеста - не?
    Aз домашното отдавна съм си го написал, ма отговора на въпроса ти няма да ти хареса...

    И да, напоследък Фестовете са провал заради голфаджии като тебе - рядко си позволявам да говоря или пиша така, но ти просто си го изпроси!

    И преди да ми се направиш ПАК на мъжле, виж какво съм правил за тоя клуб и хората в него, и чак после се осмелявай да ми задаваш задачки и да ми се правиш на тарикат от трета класа на БДЖ ...
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  4. #109
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    Четох, четох и ... чак не ми се вярва, че мненията ви са сериозни! Шегувате се нали? (без Цвети, естествено).
    Много злоба и омраза има в някои от вас. Незнайно откъде породена и неправилно насочена.
    "Човекът притежава свободна воля, творчески заложби, изобретателност и интелигентност, чувство за вина, срам и отговорност, широкомащабни способности да възприема, анализира, систематизира и преценява, има абстрактно мислене."
    Къде сте вие?
    Кое от тези човешки качества проявихте?

    Искате...а давате ли?(но не давайте оправдания)

    И когато някакви хора лишават семействата си от време, пари и внимание, за да се опитат да направят нещо от нищо, то веднага се започва плюене и мрънкане.
    Спрете се, де! Не ви харесва - добре.
    Или се включете активно в организация и провеждане, или опитайте вие да направите нещо по-добро.
    Няма друг начин.
    Всичко останало е мрънкане, омраза, злоба...


    п.п. За да не останете с грешно впечатления ще добавя, че за мой срам и аз като вас не участвам в организирането на Итакфест-а.
    Но, пък с интерес научих, че съм "богоизбран", "софийски батка", но също така и "миризлив", само защото съм дал смешните 60 лева за членство в Клуб Алфа Ромео България!

    И последно - някои хора освен че нямат елементарно възпитание, нямат и елементарна представа за нормални обществени отношения, с една дума - цигани(аз данъци не плащам, но си искам правата...)!
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

  5. #110

    Default

    Уважаеми мили мои съфорумци, не съм Голфаджия, карам 156-ца 1.9JTD, просто реших да проверя как ще бъда възприеман, очевидно не особено радушно. Разбира се нямам и най-малкото намерение да се оправдавам защо съм направил едикое си или защо не съм направил едищо си. А до тук се стигна, защото модераторите не си вършат работата и със своята пасивност толерират поведение като моето.
    Както каза Кубрат Пулев преди време "продължаваме напред!"

    П.С. А ако в сигнатурата поставя Alfa Romeo Jiulia Quadrifoglio Verde 3.2 как ще бъда възприет, ще има ли ласкателство и по-добро отношение?

    Демагози!
    Former Alfa owner.

  6. #111

    Default

    Quote Originally Posted by dansguardian View Post
    Уважаеми мили мои съфорумци, не съм Голфаджия, карам 156-ца 1.9JTD....
    Сега кажи, че не си и Фики! Предполагам много съфорумци ще останат супер изненадани от този неочакван обрат
    Alfa Romeo GT 1.9 16v

  7. #112
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    Каква е тази говорилня............

    Само за информация. Работи се по много интересни промени в работа на КАРБ, ще видим като дойде кампанията за набиране на членове , колко от мрънкащите и недоволните ще проявят желание да са част от КАРБ и от организирането на мероприятия свързани с италианските марки автомобили.

    Пилците ще ги преброим на есен.

    Не горя от желание да ме плюете и да понасям целия негативизъм. Но няма да ме откажете да се постарая /аз и колегите ми/ да направим един ПРИЯТНО запомнящ се Италфест 2016

    А за Италфест 2017 ще видим какви ще ги сътворят новите членове на КАРБ.

    Кой от вас, написа С КАКВО МОГА ДА ПОМОГНА.
    Участвала съм в организацията на 6 трак дей на Калояново с Алфисти,бг. Участвала съм в организацията на Трак дей и на Италфестове на КАРБ - БЕЗ ДА СЪМ ЧЛЕН на КАРБ. Просто исках да помогна, от чиста фенщина, от любов към марката.
    Разгледайте темите за набиране на стюарди през годините - колко са желаещите.

    Преди да поискаш, помисли какво си дал!!!

    Аз бях човека който настояваше Италфест 2014 и Италфест 2015 да са на Калояново... защо ли?
    Но факта е, че феновете на италиански автомобили не са само тези които обичат драг и тайм атак. Затова сега аз също подкрепих идеята да е различен формата. И аз исках този фест да е на полянка. Могат да го потвърдят хората от форума с който го обсъждат още след края на Италфест 2015. Но има много неща който трябва да се съобразят и зареди които в момента няма как да е на поляна. Даже си мислех за поляните на Бузлуджа. Много е лесно от страни, но нещата за които трябва да се помисли и да се осигурят са хиляди.

    Ще дам всичко от себе си. Ще лиша семейството и децата ми от внимание/както написа колегата ми по-нагоре/, но Италфест 2016 ще го има. Въпреки всичко.

    А за 2017 да се стягат мрънкащите. АЗ ще съм гост и ще критикувам.

    Останете си със здраве. Темата ще бъде преместена. Тя не е създадена с цел Говорилня
    Last edited by tsvety; 04-09-2016 at 11:32.
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  8. #113
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Quote Originally Posted by bager View Post
    Много злоба и омраза има в някои от вас. Незнайно откъде породена и неправилно насочена.

    И последно - някои хора освен че нямат елементарно възпитание, нямат и елементарна представа за нормални обществени отношения, с една дума - цигани(аз данъци не плащам, но си искам правата...)!
    bager +1

    Понеже виждам, че се започна едно разделение София - срещу останалата част на България, кой провинциалист, кой кореняк софиянец... Ще си позволя да цитирам нещо, което е точно на място:

    "Не е срамно да си от село, всички сме дошли от там, срамно е да си селяндур! А тук видях МНОГО! Селянията не е местожителство, тя е състояние на душата!

    1. Селянин – Човек, който живее на село или в малък град.
    2. Селяндур – Живее навсякъде, най-много са в средните и големите градове. По селата не виреят (няма кой да ги търпи).

    3. Селянин – Бачка яко, изкарва си хляба с честен труд. Щастлив е, че има работа. Лоялен е към работодател и колеги.
    4. Селяндур – Мързелива гад. Мрази да се труди, обича да е "на далавера”. Гледа винаги да изклинчи и да "претакова” държавата, колегата или шефа.

    5. Селянин – Чист човек. Обича природата и не свини наоколо. Повечето отпадъци намират приложение в градината или като храна на животните.
    6. Селяндур – Свиня. Хвърля си боклука в найлоново пликче през прозореца. Изтърсва си пепелника на колата на светофара. Ако му направиш забележка – бучи, че си плаща данъците и някой друг да изчисти. Възможно е и до физическа саморазправа да прибегне.

    7. Селянин – Плаща си данъците и сметките. Псува на ум (и на глас) обирджийската държава, но плаща. Декларира си кладенеца, който сам е копал, и му плаща данък.
    8. Селяндур – Никога не плаща нищо. Висят му 15 неплатени акта от КАТ и данъци на панелката от 1989-та. Краде парно от комшиите, слага си магнит на електромера и не плаща вода.

    9. Селянин – Говори просто, но разбираемо. Ако се премести да живее в голям град, за една година преодолява диалекта.
    10. Селяндур – Мйека цял живот и твърди, че това е най-чистият български език. Мрази да го поправят, не желае да научи нищо ново.

    11. Селянин – Умее да се весели, знае как и кога. Ако е сватба, ще чуе цяло село, но семейните празници се празнуват у дома.
    12. Селяндур – Дъни музиката яко до 4 сутринта и хич не му дреме, че е примерно вторник и утре всички наоколо са на работа. Другият вариант е да се нареже като свиня в кварталната кръчма, да се сбие със сервитьора, да оповръща таксито и да опикае асансьора."

    Според по-горното оставям на аудиторията да определи кой от нашумялите напоследък форумни герои какъв реален "персонаж" е
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  9. #114
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Щом ги знаеш всичките агрегатни състояния на селяндура и селянина трябва да си минал през тях,от там човек може да си направи извода че си нещо по висше.
    Last edited by BillyBoy`; 04-09-2016 at 13:30.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  10. #115
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 28-09-2016 at 17:50.

  11. #116
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Quote Originally Posted by BillyBoy` View Post
    Щом ги знаеш всичките агрегатни състояния на селяндура и селянина трябва да си минал през тях,от там човек може да си направи извода че си нещо по висше.
    Да като те чета ежедневно ми се налага да минавам през тях
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  12. #117
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Няма начин да не знаеш защото лично си минал през тези състояния,друг е въпроса ако си направил копи пеист от някъде със цел да изпъкнеш пред аудиторията да не казвам като какво..А за ежедневното няма как да си ме чел понеже не съм влизал и писал във форума от доста време освен тука от няколко дена,така че пак си сбъркал адреса,връщаме се пак във началото..Хахахахаха.
    Last edited by BillyBoy`; 04-09-2016 at 16:24.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  13. #118
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Quote Originally Posted by BillyBoy` View Post
    Няма начин да не знаеш защото лично си минал през тези състояния,друг е въпроса ако си направил копи пеист от някъде със цел да изпъкнеш пред аудиторията да не казвам като какво...

    Добре видяхме, че можеш да повтаряш едно и също като папагал. Напъваш се да се правиш на интересен - за съжаление неуспешно

    ---------- Post added at 16:40 ---------- Previous post was at 16:28 ----------

    Quote Originally Posted by BillyBoy` View Post
    ...А за ежедневното няма как да си ме чел понеже не съм влизал и писал във форума от доста време освен тука от няколко дена,така че пак си сбъркал адреса,връщаме се пак във началото..Хахахахаха.
    Точно за тези няколко дни става дума, че ми се налага да те чета ежедневно, защото следя темата за Италфеста. До преди това даже не съм знаел за съществуването ти в или извън форума.
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  14. #119
    Старши алфист alfista 96's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Пловдив, Кичука
    Posts
    569

    Default

    Quote Originally Posted by tsvety View Post
    Каква е тази говорилня............

    Само за информация. Работи се по много интересни промени в работа на КАРБ, ще видим като дойде кампанията за набиране на членове , колко от мрънкащите и недоволните ще проявят желание да са част от КАРБ и от организирането на мероприятия свързани с италианските марки автомобили.

    Пилците ще ги преброим на есен.

    Не горя от желание да ме плюете и да понасям целия негативизъм. Но няма да ме откажете да се постарая /аз и колегите ми/ да направим един ПРИЯТНО запомнящ се Италфест 2016

    А за Италфест 2017 ще видим какви ще ги сътворят новите членове на КАРБ.

    Кой от вас, написа С КАКВО МОГА ДА ПОМОГНА.
    Участвала съм в организацията на 6 трак дей на Калояново с Алфисти,бг. Участвала съм в организацията на Трак дей и на Италфестове на КАРБ - БЕЗ ДА СЪМ ЧЛЕН на КАРБ. Просто исках да помогна, от чиста фенщина, от любов към марката.
    Разгледайте темите за набиране на стюарди през годините - колко са желаещите.

    Преди да поискаш, помисли какво си дал!!!

    Аз бях човека който настояваше Италфест 2014 и Италфест 2015 да са на Калояново... защо ли?
    Но факта е, че феновете на италиански автомобили не са само тези които обичат драг и тайм атак. Затова сега аз също подкрепих идеята да е различен формата. И аз исках този фест да е на полянка. Могат да го потвърдят хората от форума с който го обсъждат още след края на Италфест 2015. Но има много неща който трябва да се съобразят и зареди които в момента няма как да е на поляна. Даже си мислех за поляните на Бузлуджа. Много е лесно от страни, но нещата за които трябва да се помисли и да се осигурят са хиляди.

    Ще дам всичко от себе си. Ще лиша семейството и децата ми от внимание/както написа колегата ми по-нагоре/, но Италфест 2016 ще го има. Въпреки всичко.

    А за 2017 да се стягат мрънкащите. АЗ ще съм гост и ще критикувам.

    Останете си със здраве. Темата ще бъде преместена. Тя не е създадена с цел Говорилня
    99.9% от мрънкащите ,няма да се отзоват . Защо ли ?Защото не знаят с какви главоболия ще се сблъскат. Защото едно е да вдигнеш телефона или в краен случай да отидеш на място до някой хотел и да резервираш стаи за една сбирка и съвсем друго е да организираш мероприятие наречено Италфест.

    Цвети , РЕСПЕКТ
    Alfa Romeo 156 2.4JTD , 156 SW 2.4 JTD ,156 SW 1.9 JTD , 156 SW 1.9 JTD Q4 ,147 1.9 JTD

  15. #120
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Напъни нямам никаквиама тука мога да ви наброя набързо няколко други дето се опитвате да се правите на напънати.Пии си бирата и внимаваи да не се задавиш че ще се сетиш за мен
    Last edited by BillyBoy`; 04-09-2016 at 16:51.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

Page 8 of 14 FirstFirst ... 678910 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •