Page 12 of 14 FirstFirst ... 21011121314 LastLast
Results 166 to 180 of 204

Thread: Италфест 2016 - коментари преди феста

  1. #166
    алфа манияк veo777's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Шумен- Kassel Deutscland
    Age
    37
    Posts
    52

    Default alfa romeo 156

    Отивай колега!
    Ама си разбий два лева на монети да имаш за количка и си вземи брошурата, може да има салам и някой друг шампоан на промоция!!!
    __________________

    Мерси ще взема в предвид съвета ти, а ти приеми моя съвет смени си снимката на тия Путин че не отива на тоя Форум вземи си сложи някоя снимка на Алфа Ромео да си личи че си фен на тази марка, не фен на Путин.

    ---------- Post added at 14:14 ---------- Previous post was at 14:12 ----------

    Quote Originally Posted by vgp_sas View Post
    Отивай колега!
    Ама си разбий два лева на монети да имаш за количка и си вземи брошурата, може да има салам и някой друг шампоан на промоция!!!

    Мерси ще взема в предвид съвета ти, а ти приеми моя съвет смени си снимката на тия Путин че не отива на тоя Форум вземи си сложи някоя снимка на Алфа Ромео да си личи че си фен на тази марка, не фен на Путин.
    __________________
    Да си алфист е най-голямата мания:Alfa Mito 1.4 TB,Alfa 166 TB V6 ,Alfa 164 super 2.0 T.Spark 8v, Alfa 145 1.6 T.S., Alfa 145 1.4 T.S., Alfa 145 QV 2.0 16v T.S., Alfa 156 2.0 16v T.S.,Alfa 155 1.8 T.S 8v, Alfa 155 1.8 T.S 16v

  2. #167
    алфа манияк veo777's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Шумен- Kassel Deutscland
    Age
    37
    Posts
    52

    Default alfa romeo 156

    Ех Страшна комбинация се получава Италфеста съвпада със Сливен драг райсинг.На 01.10.2016 г. Италфест в София и от там директно на Сливен драг рейсинг на 02.10.2016 г.
    Да си алфист е най-голямата мания:Alfa Mito 1.4 TB,Alfa 166 TB V6 ,Alfa 164 super 2.0 T.Spark 8v, Alfa 145 1.6 T.S., Alfa 145 1.4 T.S., Alfa 145 QV 2.0 16v T.S., Alfa 156 2.0 16v T.S.,Alfa 155 1.8 T.S 8v, Alfa 155 1.8 T.S 16v

  3. #168
    фантомас с бирено шкембе Yavor's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Хасково
    Age
    47
    Posts
    1,242

    Default

    Quote Originally Posted by tsvety View Post
    КОЙ МЕ ПРОКЛЕ!!!!

    Та си счупих пръста!!!!

    Ха ха ха
    Кой, кой, кой...???
    Кой пръст, апропо?
    Alfa Romeo Giulia ti Nero Edizione AWD, 2,0T/280
    Alfa Romeo 33 Sportwagon Q4
    Fiat Punto HGT
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

  4. #169
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    Quote Originally Posted by Yavor View Post
    Кой, кой, кой...???
    Кой пръст, апропо?

    Колкото и парадоксално да звучи средния. Но поне имам късмета да е само обездвижен, без да е гипсиран.

    Но............ това не ми пречи сега да попълвам товарителниците на всички поръчали номера и утре направо да ги пращам...... Айде на номератааа
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  5. #170
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 28-09-2016 at 18:52.

  6. #171
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by MrX View Post
    Когато Феста е на самолетна писта - защо е на самолетна писка, когато е на картинг писта - защо е на картинг писта, когато е на автомобилна писта - защо е на автомобилна писта, когато е на паркинг - защо е на паркинг, когато е на поляна - защо е на поляна. Ще разясните ли веднъж за винаги на какво място желаете да е мероприятието Италфест?
    Италфеста, приятелю винаги е бил сбъркан формат гледай клубовете по света, Италфеста е фестивал, той е турне няма как да накараш хора от Варна да изминат 500 километра за да видят паркинга на Метро София и хората събрали се там предимно от София, замислете се, 8 години откакто се познаваме и също толкова време се надявах да подходите с нови идеи, позитивизъм и въображение.. за такт няма да говоря защото самия аз (в рамките на този форум) не притежавам такъв ... Много се радвам, че има ентусиасти и фенове на марката и че въобще някой се е заел с организацията на този Фест(ивал) благодаря на Цвети и другите, които дават времето си и усилията си в тази посока.

    сега може свободно да ме триете защото след няколко месеца няма да можете а и няма и да искате ...

  7. #172
    трошим всичко,тел.+359xxx radiboy's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Стара Загора
    Posts
    519

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Да пожелаем на колежката бързо оздравяване!
    Колкото до мен - аз ще й спестя писането на товарителница, а и ще я уведомя, че това е задължение на съответния куриер (в случая на Еконт), а не на изпращача.
    Верен на непукистката си същност, аз ще съм на феста само сред публиката.

    P.S. Мисълта ми е, колежката да не оставя куриерите на Еконт да не си изпълняват задължението да пишат те товарителниците, особено като я гледат как тя със счупен пръст им върши тяхното задължение. Между другото, това е техен коронен номер - ами ако може Вие да попълните товарителницата, че ще стане по-бързо, и други подобни.
    Ти отде си бре? Тука Еконт-а,цъка на някакъв таблет,после си вади товарителницата от една джаджа на колана на кръста,и айдее да го нема...Моливи и химикали не съм видял.
    Alfa Romeo 156 1.8 TS'99 144+

  8. #173

    Default

    Моля да проявите малко, мъничко уважение към хората, които крадат време от себе си, децата си, работата си и всичко околно, за да се потрудят да се получи нещо читаво, каквито и да са условията.
    Дръжте се като мъже.
    Понякога е полезно.

  9. #174
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Моля да проявите малко, мъничко уважение към хората, които крадат време от себе си, децата си, работата си и всичко околно, за да се потрудят да се получи нещо читаво, каквито и да са условията.
    Дръжте се като мъже.
    Понякога е полезно.
    винаги е било така Гори, оценяваме усилията ви но не поддържаме посоката им, винаги в организацията на Италфест е имало скандали и трудности и т.н. аз лично не знам какво е - само предполагам но никога не съм преставал да уважавам усилията да, вие с Цвети сте страхотни щом успявате да стабилизарате нещата тук и сега но аз хейтя посоката и в този ред на мисли вие ако успеете да направите Италфест на паркинга на Метро Люлин и той мине добре ще заслужавате паметник приживе ... Евала на вас ви!

  10. #175

    Default

    Всичко може да се получи добре, стига да му бъде даден шанс. За целта трябва желание. Може да не е най-добрият избор, може да има много по-добри варианти, но това са условията тази година и при тези условия ще се справим. Защото сме екип. Макар и повечето от нас да не пишат тук.
    За да се случи, се трудят много хора - всеки с каквото може. Затова молбата ми беше към тези, които не възнамеряват да помогнат - поне да проявят уважение към чуждите усилия и да дадат шанс.

  11. #176
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 28-09-2016 at 18:52.

  12. #177
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Всичко може да се получи добре, стига да му бъде даден шанс. За целта трябва желание. Може да не е най-добрият избор, може да има много по-добри варианти, но това са условията тази година и при тези условия ще се справим. Защото сме екип. Макар и повечето от нас да не пишат тук.
    За да се случи, се трудят много хора - всеки с каквото може. Затова молбата ми беше към тези, които не възнамеряват да помогнат - поне да проявят уважение към чуждите усилия и да дадат шанс.
    евала за усилията и се радвам, че въобще тече някаква организация да, този фест ще бъде най-готиния откъм организация и най-скапания откъм условия и локация - аз също ще бъда там макар и инкогнито

  13. #178

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo Markov View Post
    евала за усилията и се радвам, че въобще тече някаква организация да, този фест ще бъде най-готиния откъм организация и най-скапания откъм условия и локация - аз също ще бъда там макар и инкогнито
    Никакви такива.
    Само със светлоотразителна жилетка

  14. #179
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Никакви такива.
    Само със светлоотразителна жилетка
    виж сега това със жилетката аз съм против говорих доста по въпроса проблема е че не можем да сме облечени като Столична Чистота на спортно събитие но така стоят нещата едни тениски с надпис STAFF или SUPPORT биха свършили много по-добра работа но ... КАРБ е мъртъв и няма кой да мисли по темата

  15. #180
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,683

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo Markov View Post
    виж сега това със жилетката аз съм против говорих доста по въпроса проблема е че не можем да сме облечени като Столична Чистота на спортно събитие но така стоят нещата едни тениски с надпис STAFF или SUPPORT биха свършили много по-добра работа но ... КАРБ е мъртъв и няма кой да мисли по темата
    Те пАри струват тия тениски оооу
    Виж ако уредиш нещо по Евро Програма кажи
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

Page 12 of 14 FirstFirst ... 21011121314 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •