Page 13 of 14 FirstFirst ... 311121314 LastLast
Results 181 to 195 of 204

Thread: Италфест 2016 - коментари преди феста

  1. #181

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo Markov View Post
    виж сега това със жилетката аз съм против говорих доста по въпроса проблема е че не можем да сме облечени като Столична Чистота на спортно събитие но така стоят нещата едни тениски с надпис STAFF или SUPPORT биха свършили много по-добра работа но ... КАРБ е мъртъв и няма кой да мисли по темата
    Този лайт-мотив не е за настоящата тема, обаче.
    Моля.

  2. #182
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by Sunny View Post
    Те пАри струват тия тениски оооу
    Виж ако уредиш нещо по Евро Програма кажи
    баце Ице аз бих ги финансирал тия неща но не и за това мероприятие ще ги финансирам занапред тука с Феста и мероприятията на КАРБ аз не играя че Мистер Икс пак че ме налази че съм крил доходи (примерно)

    ---------- Post added at 23:24 ---------- Previous post was at 23:24 ----------

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Този лайт-мотив не е за настоящата тема, обаче.
    Моля.
    Изинявам се ...

  3. #183

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo Markov View Post
    баце Ице аз бих ги финансирал тия неща но не и за това мероприятие ще ги финансирам занапред тука с Феста и мероприятията на КАРБ аз не играя че Мистер Икс пак че ме налази че съм крил доходи (примерно)

    ---------- Post added at 23:24 ---------- Previous post was at 23:24 ----------



    Изинявам се ...
    Извинен си.
    Натам продължаваме само с битово-бирово-авто-организационни коментари, вярвам.
    И не говоря само за теб - с твоята персона знам, че ще се разбера рано или късно.

  4. #184
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by DiStefano View Post
    Апчетата са ти на нощното шкафче .. Запомни най-накрая !
    е как мога да забравя нали ти ми напомняш и престани да ми зимаш одеалото и леглото не е само твое

    ---------- Post added at 23:29 ---------- Previous post was at 23:27 ----------

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Извинен си.
    Натам продължаваме само с битово-бирово-авто-организационни коментари, вярвам.
    И не говоря само за теб - с твоята персона знам, че ще се разбера рано или късно.
    ок аз бутам назад и повече не се намесвам с вас само наживо и то скоро

  5. #185

    Default

    Четох..четох..четох...критики, похвали, четки, идеи на думи и т.н. и т.н.
    И си мисля:
    На който му харесва отива и се забавлява и не мрънка после!
    На който не му харесва просто не отива и пак не мрънка после!
    Не видях ентусиасти, които освен акъл да дават друго...е, аз за това си мълча, а дали да отида още се колебая, но не фуча!

  6. #186
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    Всички коментари не свързани с темата Италфест, в раздела Италфест, следва да се разглеждат като СПАМ. Не виждам нищо чудно в изтриването им.

    Ще разгледам темата обстойно за да я почистя от Общи приказки. За общите приказки си има раздел
    Last edited by tsvety; 19-09-2016 at 11:07.
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  7. #187
    Старши алфист ivopetrov_1982's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    634

    Default оп

    аз ще дойда на 100%
    155ex 159ex 530new

  8. #188
    започва да се пристрастява tancho's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Благоевград
    Posts
    90

    Default

    https://www.youtube.com/watch?v=5L7jgU6iL7A Не че нещо,ама и други го правят на паркинг.

  9. #189
    Запален алфист Jimy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    153

    Default

    Не че нещо, ама всяка неделя алфистите се събират именно на паркинг ... ?!
    Аз ще направя всичко възможно да присъствам, без да съм с италянка в момента.
    В крайна сметка не мястото, а присъстващите правят случката. Проблемата е, че паркинга е ограничаващо обстоятелство, според мен.
    п.п. всъщност дано ме допуснат вътре ... баси

  10. #190
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    Quote Originally Posted by tancho View Post
    https://www.youtube.com/watch?v=5L7jgU6iL7A Не че нещо,ама и други го правят на паркинг.
    хубаво е да се черпят идеи от най-големите събития, а не от местни сбирки и да си мислим че те са фестове

    Ето и тук има паркинг, но е част от комплекса на пистата, има хора които се кефят на подредените модели и експонати, има и други хора в същото това време на пистата по групи и се скъсват от каране целия ден.
    Има цялостност мероприятието ... като за Фест
    https://www.youtube.com/watch?v=FhgDFtU_yPI

  11. #191
    Запален алфист Jimy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    153

    Default

    Проблема на една писта, както стана ясно е, че слънцето е много силно и всите фенове се препичат като гущери докато някой си се перчи по пистата ... ! Люлинското слънце, обаче е по инак!?

  12. #192
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    Quote Originally Posted by Jimy View Post
    Проблема на една писта, както стана ясно е, че слънцето е много силно и всите фенове се препичат като гущери докато някой си се перчи по пистата ... ! Люлинското слънце, обаче е по инак!?
    Така е, получават изгаряния хората, и им се надуват главите на всичкото отгоре от некакви си бръмчащи коли

    А ето междувременно ква гюрюлтия са вдигнали Итал - колегите на техния им фест

    Това относно вдигане на интереса към събитието и че специално трябва да се канят гости, и тук има впечатляващи возила, нищо че не са от измерението на Ф1
    https://www.youtube.com/watch?v=2QdaKSILSA0

  13. #193
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Понеже е след 23:00 и съм фиркан яко, ще ви кажа някои неща, дето на трезво съм се въздържал.
    В страни от темата, Боянски изобщо не го разбирате, защото проклетникът ви вдига прекалено летвата. Той знае много добре, че имам поне три чанти с жилетки, на които пише Итал фест. Не обличането на стюардите е проблем, а управлението им. На последният фест, половината не знаеха какво да правят. Изключението бяха Пачо и компания на портала, но останалите нямаха ( нямахме) никаква идея, за какво сме там.
    Това на военен език се нарича " Загуба на управление". Наказва се само по един единствен начин. Разстрел!.
    Хаосът беше пълен, визирам Калояново, та най-накрая някакъв драг за 15 минути.
    Дойдоха някакви типове с две-три стари Ламборджинита и изобщо не се впечатлиха от нарежданията на ст'юардите. те си мислеха, че им е вменена всепозволеност. Всъщност, не само на тях!
    Бардакът беше пълен, защото се оказа, че най-чаканият конкурс за най- най- Алфа се опорочи точно така, както конкурса за най-готина алфистка вечерта. Вечерта хората си дадоха предпочитанията за онова рошавото, дето и на мене ми си е на сърце, а през дена....
    Те ви малко гадория!
    Просто реших , да се поебавам със системата и да видя, дсали съм способен на нещо.
    Хванах един трийсеитройкаджия и му изрецитирах на бързо номерата на 33-ките.
    Моята му се стори най-логична и я посочи.
    Зарекох се, ако спечеля да дам парите за купона вечерта.
    Веднага вербувах няколко човека и застанах близо до кутията.
    Преброих 74 бюлетина и си рекох, че няма да има друг с тлкова. Това надхвърляше всякаква разумна граница.
    Ха сега де!
    Ама как ше сложим на мпърво място, накаква 33-ка, при това и с лоша боя.
    Мислиха-мислиха и изтипосаха една 156, наистина заслужаваща титлата, но...... Някой наруши правилата.
    То беше като лайното на перваза ми в скъпия хотел.
    Някой пак ни сра в главите.
    Лесно беша да махнете Пинко, но дали имаше някой с неговата класа!!!???:
    На тоя "Фест" ще чакам да получа по устав картата си и стикерите. Ако ги няма, то значи, че го няма и клубът, а това ще ми развърже съвсем ръцете.
    Като член на клуба ще провокирам пълен одит.
    Голям майтап ще падне!
    И някои други неща!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  14. #194

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Понеже е след 23:00 и съм фиркан яко, ще ви кажа някои неща, дето на трезво съм се въздържал.
    В страни от темата, Боянски изобщо не го разбирате, защото проклетникът ви вдига прекалено летвата. Той знае много добре, че имам поне три чанти с жилетки, на които пише Итал фест. Не обличането на стюардите е проблем, а управлението им. На последният фест, половината не знаеха какво да правят. Изключението бяха Пачо и компания на портала, но останалите нямаха ( нямахме) никаква идея, за какво сме там.
    Това на военен език се нарича " Загуба на управление". Наказва се само по един единствен начин. Разстрел!.
    Хаосът беше пълен, визирам Калояново, та най-накрая някакъв драг за 15 минути.
    Дойдоха някакви типове с две-три стари Ламборджинита и изобщо не се впечатлиха от нарежданията на ст'юардите. те си мислеха, че им е вменена всепозволеност. Всъщност, не само на тях!
    Бардакът беше пълен, защото се оказа, че най-чаканият конкурс за най- най- Алфа се опорочи точно така, както конкурса за най-готина алфистка вечерта. Вечерта хората си дадоха предпочитанията за онова рошавото, дето и на мене ми си е на сърце, а през дена....
    Те ви малко гадория!
    Просто реших , да се поебавам със системата и да видя, дсали съм способен на нещо.
    Хванах един трийсеитройкаджия и му изрецитирах на бързо номерата на 33-ките.
    Моята му се стори най-логична и я посочи.
    Зарекох се, ако спечеля да дам парите за купона вечерта.
    Веднага вербувах няколко човека и застанах близо до кутията.
    Преброих 74 бюлетина и си рекох, че няма да има друг с тлкова. Това надхвърляше всякаква разумна граница.
    Ха сега де!
    Ама как ше сложим на мпърво място, накаква 33-ка, при това и с лоша боя.
    Мислиха-мислиха и изтипосаха една 156, наистина заслужаваща титлата, но...... Някой наруши правилата.
    То беше като лайното на перваза ми в скъпия хотел.
    Някой пак ни сра в главите.
    Лесно беша да махнете Пинко, но дали имаше някой с неговата класа!!!???:
    На тоя "Фест" ще чакам да получа по устав картата си и стикерите. Ако ги няма, то значи, че го няма и клубът, а това ще ми развърже съвсем ръцете.
    Като член на клуба ще провокирам пълен одит.
    Голям майтап ще падне!
    И някои други неща!
    Иве..ама на последния Фест ти не беше сюард.
    Но мисля, че за тови този фест, който визираш стюарди, които искахме да чуем и изпълняваме..го правехме успешно!Голями хора сме и следва да знаем къде и какво да помогнем.То винаги е очевидно, когато има нужда. И ето в този миг щом си се цанил за сюард хукваш и го правиш, а не чакаш някой да те подкани.
    Относно конкурса за кола..аз лично ..ама съвсем лично броих гласовете и предадох бройките на организаторите! Какво ще ми кажеш ..че съм нагласила вота ли? Стига щуротии...

    P.S. Ще ти спра алкохола!


    ---------- Post added at 13:44 ---------- Previous post was at 13:43 ----------

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    Аз такова...ъъъ пак ше ви дразня по микрофона
    Па ..дразни ни! Добре се справяш!
    Last edited by Lei-chery; 23-09-2016 at 14:29.
    GTV 1.8 TS

  15. #195
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    Скромната модераторка почва чистенето!!!
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

Page 13 of 14 FirstFirst ... 311121314 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •