Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 204

Thread: Италфест 2016 - коментари преди феста

  1. #31
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Колеги, вместо да онемеете дори само от снимката на тази колежка, вие си позволявате да я критикувате - ту за това къде ще е Италфеста, ту за Метро, ту за паркоместата и т.н.
    Ето защо призовавам - просто следвайте стриктно указанията й.
    Е ,Благодаря ти . В целия негативизъм който се лее по мен в частност, това беше свежо.

    Ще се радвам да си видим на Феста. Радвам се на позитивните хора в този живот, защото са все по-малко.

    ---------- Post added at 21:32 ---------- Previous post was at 21:17 ----------

    А сега вече много много сериозно

    МОЛЯ всички колеги на който по някакъв начин не им харесва мястото или датата или формата или каквото и да е, да си спретнат една тема в раздела с Общите приказки и да си говорят каквото им душата иска. Съжалявам ,че има недоволни, но няма как да се хареса на всеки.

    По отношение на Калояново ще кажа само едно. Две поредни години феста беше там, но се оказа ,че не е това мястото и формата който се харесва най- много. Да не говорим за хотелската част.

    Считам, че варианта състезателните мероприятия да се извадят от формата на Италфеста и да се организират отделно е чудесна.
    Италфеста ще е с друг характер , защото има и голям брой хора които не са фенове на състезания - трак дей и драг.
    КАРБ организира състезания на Калояново и който желае може да заповяда. Ще се организира и ДРАГ като отделно мероприятия.

    Ще се сменя мястото на феста, за да може тези които не са успели да дойдат на фест който им е бил далече, да посетят следващия. И това е нормално.

    В първия пост ще се допълва информацията по отношение на програма и интересни неща.

    Моля в темата да се обсъжда само неща свързани с предстоящия Италфест - програма, дисциплини, вечеря, спане за желаещите и т.н.

    БЛАГОДАРЯ за разбирането !!!!
    Last edited by tsvety; 30-08-2016 at 22:35.
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  2. #32
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 28-09-2016 at 18:47.

  3. #33
    Запален алфист rijko's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Selo Dermanci, Loveshko
    Age
    43
    Posts
    366

    Default

    Sprint 1.5boxer, 33 1.7 boxer, 146 1.6 boxer,146 1.7boxee 146 2.0TI, 156 1.9, 166 2,4, 159 1.9Jtdm ръчка, 159 1.9Jtdm q-tronic 159 2,4Jtdm q-tronic, 155 1.7, 155 1.8
    ако мислиш че е здрава дай та тествам - 14двигателя, - 18ск.кутйи.

  4. #34
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Цвети ли си незнам ама едно време,във недалечното минало ще ти кажа че ИМАШЕ ХОРА КОИТО СИ ПОДГОТВЯХА КОЛИТЕ за Итал фестове,драг,маисторско,италианско тия дисциплини трябва да са във програмата на всеки един фест тва трябва да си го набиете във главите така наречените организатори членове на КАРБ.2008-ма година когато беше феста на Лесново със 1912 стояхме до 1:30 2:00 часа сутринта при VGZ-Добри от Асеновград да му прави генерацията на Типото,разбираш ли я тая работа или не?Няма да се учудя ако включите във програмата дисциплините посещение на театър и след това посещение на концерт на Сашка Васева във някоя долна чалготека.Калояново е перфектното място колкото и да не ви се харсва на височаишите от КАРБ,колкото до хотелската част във Пловдив е пълно със Хотели,не излизаите със номера че това ви бил проблема друг е въпроса на кои му се дават пари или не.
    Last edited by BillyBoy`; 30-08-2016 at 23:36.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  5. #35
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    Quote Originally Posted by BillyBoy` View Post
    Цвети ли си незнам ама едно време във недалечното минало ще ти кажа че ИМАШЕ ХОРА КОИТО СИ ПОДГОТВЯХА КОЛИТЕ за Итал фестове,драг,маисторско,италианско тия дисциплини трябва да са във програмата на всеки един фест тва трябва да си го набиете във главите така наречените организатори членове на КАРБ.2008-ма година когато беше феста на Лесново със 1912 стояхме до 1:30 2:00 часа сутринта при VGZ-Добри от Асеновград да му прави генерацията на Типото,разбираш ли тая работа или не?Няма да се учудя ако включите във програмата посещение на театър и след това посещение на концерт на Сашка Васева във някоя долна чалготека.Калояново е перфектното място,колкото до хотелската част във Пловдив е пълно със Хотели друг е въпроса на кои му се дават пари или не.
    BillyBoy ли си не знам. Едно време много неща бяха различни във всички отношения на живота. Сега хората си правят колите за Трак дей , купа Дракон, Серес, Кондофрей и други такива събития. Нещата се променят за добро или лошо.... Хората и интересите също се променят. Не ми отговаряй моля те, просто ти сам преброй колко коли се готвят за писта и за драг. Стават все по малко. Но както казах ще си има спортни мероприятия и за тях.
    Поздрави и бъди здрав
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  6. #36
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Нека всеки, който има желание и възможност да присъства. Тези, на които им е далече, нямат желание или с липсата им искат един вид да протестират срещу еди-кой-си (който и да е той), просто да останат, там където смятат, че ще се чувстват комфортно и без лоши чувства Нищо не е задължително и на никой няма да му се пише неизвинено отсъствие

    До преди два дена - олеле мале няма да има фест, как може, дайте отчет, рапорт! Сега - защо точно в София, защо на Метро, а не на Кауфланд?! Ами в случай, че беше във Видин, Толбухин, Сандански колко от вас щяха да дойдат?

    От София съм, и откакто имам жабарска кола нямам пропуснат фест и нито един път не съм мрънкал, че трябва да бия път съответно два пъти до Хаскю, по веднъж до Сливен и Междене, два пъти до Калояново, но всяка година чета мнения на хора, на които винаги им е "далече"....
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  7. #37
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Нека всеки, който има желание и възможност да присъства. Тези, на които им е далече, нямат желание или с липсата им искат един вид да протестират срещу еди-кой-си (който и да е той), просто да останат, там където смятат, че ще се чувстват комфортно и без лоши чувства Нищо не е задължително и на никой няма да му се пише неизвинено отсъствие

    До преди два дена - олеле мале няма да има фест, как може, дайте отчет, рапорт! Сега - защо точно в София, защо на Метро, а не на Кауфланд?! Ами в случай, че беше във Видин, Толбухин, Сандански колко от вас щяха да дойдат?

    От София съм, и откакто имам жабарска кола нямам пропуснат фест и нито един път не съм мрънкал, че трябва да бия път съответно два пъти до Хаскю, по веднъж до Сливен и Междене, два пъти до Калояново, но всяка година чета мнения на хора, на които винаги им е "далече"....
    Право в целта. До онзи ден:
    -Ще има ли,кога,къде? Сега типично по нашенски,мрън мрън.
    Ще се опитам да присъствам,стига да не съм на работа. Ще ми бъде интересно да видя какъв формат ще предложат организаторите.
    Следя темите за фестовете,сигурен съм,че не е лесно да се организират,желая всичко най-добро на организаторите. Към мрънкащите:
    -догодина сформирайте организационен комитет и направете вие нещо?
    Лесно е да се плюе ...

    -----------
    Пай сеее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  8. #38
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Default

    Quote Originally Posted by Speeder View Post
    Аз лично ще направя всичко възможно да присъствам и да доведа колкото се може повече Алфа класики.
    Това ще е страхотно - аз както винаги, ще се опитам да отразя всичко подобаващо. Поздравления за нестихващия ентусиазъм!!!

    Quote Originally Posted by tsvety View Post
    Считам, че варианта състезателните мероприятия да се извадят от формата на Италфеста и да се организират отделно е чудесна.
    Италфеста ще е с друг характер , защото има и голям брой хора които не са фенове на състезания - трак дей и драг.
    КАРБ организира състезания на Калояново и който желае може да заповяда. Ще се организира и ДРАГ като отделно мероприятия.
    Е това според мене е много правилно - от както започна традицията на Италфест през далечната 2004-та, основната идея беше да се срещнат на едно място колкото се може повече фенове ... да се запознаят ... да се забавляват ... да обменят болежки и опит по колите си ...
    Да, имаше и някакви състезателни елементи, но поне в началото не бяха масови, а се показваха като за шоуто много добре направени коли ... А не всеки самозван "рацер" да се пъне пред другите - това си го гледаме всеки ден, на всеки светофар!!!
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  9. #39
    и аз алфист angelovi69's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Kazanlak, no ot Veliko Tarnovo
    Age
    54
    Posts
    784

    Default

    И аз ще гледам да присъствам, сам или със семейството ми, с едната или другата ми талянка. Като знам, че не съм си мръднал пръста да организирам нещо, не мога да имам грам претенции. За мен е важно да се видя с хора от цялата страна и да побъбрим за колите ни. Така, че, по-позитивно! Хората с много претенции могат да се хванат и да организират нещо, да видят лесно ли е! Организаторската работа е страшно неблагодарна, а най-трудно се работи с хора.
    Ще чакам с нетърпение всяка допълнителна информация от организаторите.
    Цвети, без излишни нерви! Не се връзвай на всичко написано.
    Поздрави на всички болни, ще се видим на 01.10.16.
    Alfa Romeo 156 SW 122kW 2004 DISTINCTIVE
    Lancia Y 1,2 8V 60к.с. 2001g. - на щерката
    Skoda 100S-в пенсия и КлиоI,1,4 Energy-продадено Opel kadet 1,3 LS sedan 1989 44kW 4 скорости-по неволя-пръдливия Ханс-продаден 0878316296и 0893569553

  10. #40
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by tsvety View Post
    BillyBoy ли си не знам. Едно време много неща бяха различни във всички отношения на живота. Сега хората си правят колите за Трак дей , купа Дракон, Серес, Кондофрей и други такива събития. Нещата се променят за добро или лошо.... Хората и интересите също се променят. Не ми отговаряй моля те, просто ти сам преброй колко коли се готвят за писта и за драг. Стават все по малко. Но както казах ще си има спортни мероприятия и за тях.
    Поздрави и бъди здрав
    Цвети, много ти се кефя на ентусиазма но нещата във формата, в който ги организирате са тотално скапани и ти сама го знаеш знаеш ме и мен и знаеш какви идеи имам или поне предполагаш Ние ви изчакваме защото вие УС или каквото сте там на умиращия КАРБ сте да, това не носи нищо хубаво за нас алфистите като емоция виждайки ви агонизиращи но това е факт, който никой не може да отрече ... въпроса е: кое според вас е по-достойно- да се агонизирате и да умрете в Люлински форум или всички вие да си подадете писмените оставки и да сте част от нас или иначе казано - лошото е по-добре от нищо?

  11. #41
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Quote Originally Posted by tsvety View Post
    BillyBoy ли си не знам. Едно време много неща бяха различни във всички отношения на живота. Сега хората си правят колите за Трак дей , купа Дракон, Серес, Кондофрей и други такива събития. Нещата се променят за добро или лошо.... Хората и интересите също се променят. Не ми отговаряй моля те, просто ти сам преброй колко коли се готвят за писта и за драг. Стават все по малко. Но както казах ще си има спортни мероприятия и за тях.
    Поздрави и бъди здрав
    А защо е така защо посещаемоста намалява отговорете си вие височаишите особи от карб.
    Last edited by BillyBoy`; 31-08-2016 at 00:35.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  12. #42
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    В първия пост съм пуснала линк с картата на мястото.

    Не е никак малко
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  13. #43
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by tsvety View Post
    В първия пост съм пуснала линк с картата на мястото.

    Не е никак малко
    евала Цвети!

  14. #44
    Сатанист Член на клуба Bodom's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Posts
    783

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo Markov View Post
    ...или всички вие да си подадете писмените оставки и да сте част от нас ...
    Да подадат оставки и да са част от кое бе колега? Част от мрънкащите прИтенциозни "фенове" ли? Щото всички в тоя форум (а вече и във Фейсбук) се имат за "във клуба", ама всъщност са извън него. Всички си мислят, че като си купят Алфа и се регнат у форумо - и вече КАРБ им е длъжен, и разбираш ли вече имат претенции, че клуба трябва да им организира каквото те искат.
    Ми нали КАРБ е 15 човека дето уж ги е еня все още за тоя клуб, ама не идват на ОС, където се взимат уж решения за бъдещето на клуба.
    Нали всички са против УС, ама никой не идва да вземе да оправи нещата или поне да помогне.
    Нали всички много разбират от кое как се прави и са ходили на други събори и знаят как, а не дойдат в КАРБ да покажат как се прави.
    Еми след още някоя година си мисля, че и на шепата хора останали в КАРБ ще им писне да се занимават с Вас - претенциозните мрънкащи фенове - и тогава може би ще осъзнаете, че за да имате нещо - трябва да дадете, а не само да очаквате да ви се даде и после пак да мрънкате, че не са ви го дали където сте го искали и както сте го искали!

    Евала на УС, че продължават да се занимават!

    П.С. Аз бях част от УС на КАРБ допреди около 2г!
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm '07
    EX' Alfa Romeo 145 1.4TS '98

  15. #45
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Default

    Айде да се намеся и аз ... ама не с лош умисъл...

    Вероятно повечето от пребиваващите във форума ме знаят с добро или лошо - било то че са си изпатили от мене като бивш мод, било то заради мероприятията, които организирах за феновете и приятелите на оная дъртата и смотана Алфа 155 ...

    Много добре знам колко трудно се организират нещата - имам за гърба си достатъчно Национални и Пролетни срещи на Сектата 155 - можете да проверите лично съответните теми - има отзиви, има фотогалерии, има клипове...

    И точно заради това знам колко важно е МЯСТОТО да е стратегически избрано - колкото и да сме фенове, всички имаме заеми към банки, сметки към държавата, и разходи заради самата ни работа - и никоя от предишноспоменатите не се интересува фенове ли сме на AR или не, и до колко ... На едно определено число всяка шибана институция си иска своето ... А какво остава ако имаме деца в училище или студенти ...

    Фенщината е важна, спор няма ... Но ако лично на мен ми се обърка финасовия разчет, ми съжалявам - няма да присъствам... И майната им на всички, дето ще кажат "ако си фен, ще дойдеш" , щот явно не са се чудили как да изкарат до края на месеца с 20лв ...

    Пак казвам, това си е лично мое мнение, базирано на 5 Национални и 6 Пролетни срещи на невероятно запалени фенове ... дето КлубЪ може само да си мечтае за такива в редиците си!!!
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •